Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הושק המאגר הישראלי שיעצור את הספאם בטלפון שלכם

ArikB
שימו לב! השרשור הזה בן 564 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני נרשמתי.

יותר גרוע כבר לא יהיה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, vadim6385 כתב:

יותר גרוע כבר לא יהיה

אל תהיה כל כך בטוח בעצמך :lol:

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, vadim6385 כתב:

יותר גרוע כבר לא יהיה

יכול להיות יותר גרוע,

הם חושפים API לכל דורש, ואחד מהשרותים חושף במישרין או במרומז איזה מספרים נרשמו לשרות, (בין נרשמים המאשרים שליחה ובין המבקשים להסיר) וזה בעייתי בעיני.

עריכה אחרונה על ידי אליעזר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה שווה לתחת

נרשמתי ואני עדיין ממשיך לקבל גם sms וגם שיחות

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.12.2022 בשעה 11:48, פינדר כתב:

גאונות ישראלית. איך נמנע מאנשים לקבל ספאם? נייצר מאגר של מספרי טלפון מאומתים שאפשר לטרגט בקלות..

אה.. וגם נפרסם את ה API של המאגר, לנוחות הספאמרים.

https://www.gov.il/he/departments/news/cpfta_dncapi

מרפרוף קל במסמך ה-API.

1. צריך לקבל access token דרך הרשמה כלשהי

2. ה-API לא מחזיר לך רשימה של מספרים במאגר, אתה שולח לו מספר(ים) והוא מחזיר לך בחזרה רק מה שלא נמצא במאגר / לא תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, BeBest כתב:

והוא מחזיר לך בחזרה רק מה שלא נמצא במאגר

זאת אומרת, המדינה מספקת שירות לכל דורש באמצעותו ניתן לבדוק מספרי טלפון - אם הם מאומתים,

במידה והתשובה היא שהוא לא מופיע במאגר - עדיין ספק אם המספר מאומת,

אבל במידה והוא כן מופיע במאגר - קיבלת מספר מאומת.

עריכה אחרונה על ידי אליעזר
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז עם brute force יחסית קטן אתה מקבל את כל המספרים המאומתים

שכנראה חלקם הלא קטן יהיה מאוכלוסיות שכבר היום בעייתיות מבחינת שיחות טלמרקטינג (מבוגרים לדוגמא)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל כמו שכתבתי בסעיף 1, נדרש token כדי להשתמש במאגר, הוא לא פתוח לכל דורש (או לפחות כך אני מקווה).

בנוסף מצויין שיש log בקשות, די קל לזהות מתקפת ברוטפורס. אני מאמין שבעל הtoken יזומן לאיזה בירור וכמובן תיחסם לו הגישה למאגר.

למרות שאתם כנראה צודקים ובפועל אף אחד לא ינטר את השימוש ומי שהשיג token יוכל לעשות ככל העולה על רוחו...

אגב, כבר היום אפשר לעשות ברוטפורס עם כל שירות שיחות/סמס ולבדוק אם ההודעה/שיחה מגיעה ליעד כדי לקבל מילון של מספרים תקינים.

הAPI הזה לא פותח משהו שלא היה קיים עד כה.

עריכה אחרונה על ידי BeBest
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה צריך את כל הטירלול הזה. 

המצב צריך להיות שכולנו מוגדרים/חסומים לשיחות הספאם וזהו. 

יש אחת/אחד שרוצה אותם? 

• אהבתי 2

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...