Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

2 הרוגים היום בפתח תקוה, שניהם רוכבי קורקינט חשמלי

tinoki
שימו לב! השרשור הזה בן 657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

זה או שהם נוסעים בכביש לפי החוק ונהג שמתעסק בטלפון דורס אותם, או שהם נוסעים על המדרכה ומורידים איזה סבא שפתאום נכנס להם למסלול. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, SlowRide כתב:

זה או שהם נוסעים בכביש לפי החוק ונהג שמתעסק בטלפון דורס אותם, או שהם נוסעים על המדרכה ומורידים איזה סבא שפתאום נכנס להם למסלול. 

או שבחורה עם יונדאי איוניק יצאה מחנייה בפול גז הרגע בלי לטרוח להתסכל במראות. 

ואז אתה נותן פול גז ולנתיב השני לברוח...

עם אופנוע אתה לא מתרגש מהדברים האלה כי בספק שיקרה משהו(שום רכב נורמאלי בכביש לא יכל להשתלב ולהאיץ כמו קטנוע חזק/אופנוע)

אבל עם אופניים?הייתי נפצע מאוד קשה עכשיו. 

אי אפשר לבוא בתלונות לרוכבים שנהגי קופסאות הם הדבר הכי לא צפוי בעולם. 

שוב,עם קטנוע חזק אפשר לברוח מכמעט כל סיטואציה בלי להתרגש. 

אבל 90% מהדו גלגלי בכביש זה או מובי לא נוסע/כלים חשמליים. 

אם זה היה רוכב עם אופניים חשמליים,הכותרת היית רוכב אופניים השתולל בכביש....

עריכה אחרונה על ידי Ido12
ניסוח
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואפשר לבוא בתלונות לנהגי הקופסאות שהרוכבים הם לא צפויים? הרבה פעמים כשאני נוהג חותכים אותי רוכבי קטנועים מימין ומשמאל. רבים מהרוכבים - בעיקר על הכלים החשמליים אבל גם קטנועים (ולעיתים גם אופנועים) עוברים באדום, נוסעים על מדרכות וגם נגד כיוון התנועה. 
אני חושב שהם יתרגשו מאוד אם בטעות אני אפגע בהם.

• אהבתי 4

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר פשוט לסכם שרוב הנהגים, ללא תלות על איזה כלי הם נמצאים, בעלי הבנה לא גבוהה בנהיגה או בעלי חוסר התחשבות באחרים. 

מי שנהג ח*א ב"קופסאות" יהיה גם נהג חרא כ"תורם איברים". 

בתור אחד שמכיר אנשים שנוהגים על שני סוגי הכלים, יכול להגיד שמניסיוני הדל יש הלימה בין איך אדם מתנהג על דו גלגלי וברכב. 

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, motior כתב:

ואפשר לבוא בתלונות לנהגי הקופסאות שהרוכבים הם לא צפויים? הרבה פעמים כשאני נוהג חותכים אותי רוכבי קטנועים מימין ומשמאל. רבים מהרוכבים - בעיקר על הכלים החשמליים אבל גם קטנועים (ולעיתים גם אופנועים) עוברים באדום, נוסעים על מדרכות וגם נגד כיוון התנועה. 
אני חושב שהם יתרגשו מאוד אם בטעות אני אפגע בהם.

מכיר נהגים ברכב שנוהגים מעולה(בעיקר ברכבים ספורטייבים,העיקר שומו שמיים נוסעים 200 בכביש ריק)

כמו שיש נהגים זבל,יש רוכבים זבל. 

יצאה לי לראות אופנועים שלוחצים במדרכה כמה פעמים,או מרימים ווילי שיש פקק בהמשך הדרך. 

אבל סהכ,רוב הרוכבים לא רוצים למות. 

אתה כרוכב אם לא תחתוך ותעוף מרכבים מהר,יפגעו בך.

אתה צריך לדהור קדימה.....זה ההבדל בן רוכב שכל יום כמעט 5 פעמים הורגים אותו,לבן רוכב שלעיתים רחוקות פשוט רק בורח ממצבים שרואים בהמשך הדרך....

הבעיה שנהג ברכב עושה משהו לא צפוי,מקסימום יצטרך צביעה קוסמטית. 

שזה מגיע לדו גלגלי,זה חיים ומוות. 

כולם תקועים עם הראש בטלפון(מה שלא קיים באופנועים)

אם אופנוע חותך אותך/עושה משהו בכביש הוא ראה אותך מצויין. 

אם רכב עושה משהו בכביש,סביג להניח שהוא לא יודע מה קורה סביבו. 

ראיתי מתחילת השנה  עשרות תאונות מיותרות לגמרי,של סתם נגיעה ב20 קמש ברמזור.

רוכב דו גלגלי?לא ראיתי עדיין ״תאונות״מיותרות כאלה,ואני על הכביש כל היום. 

עריכה אחרונה על ידי Ido12
  • משעמם 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רוכב יכול להיות לא צפוי ולהפתיע נהג מכונית בדיוק כמו שנהג מכונית יכול להפתיע רוכב.

אם אתה כרוכב חותך מכונית בהפתעה אתה לא יכול לצפות מה תהיה התגובה של הנהג. אתה מסכן את עצמך ואותו סתם. במיוחד את עצמך כי אם הוא יבהל ויעשה משהו שלא צפית אתה זה שתאכל אותה.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעשה רוכב יכול להיות הרבה יותר בלתי צפוי מנהג מכונית - כי הוא על כלי קטן, בעל כושר תמרון גבוה ונראות נמוכה. לדוגמה - מכונית לא תוכל לעקוף אותך מימין בנתיב פניה ימינה. רוכב יעשה זאת, ואני נתקל בתמרון המסוכן הזה על בסיס קבוע. נהג מכונית יתקשה מאד להתפתל בין טורים כשהוא כל הזמן בשטחים מתים. רוכב הדו"ג עושה זאת דרך שגרה. כמחובן כל היטות ההזויות להמנעות מהמתנה להחלפת רמזור, נהיגה על מדרכות או נהיגה נגד כיוון התנועה - אלה נדירים מאד ברכב בן 4 גלגלים, אבל לחם חוקם של רוכבי אופניים, קטנועים ואופנועים.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרבית הנהגים מגיבים אם בכלל לשינוי פתאומי/מהיר בסביבתם מאד לאט. הדבר נכון גם כשנהג "חתך" אותם במהירות גבוהה . רוכבי אופנועים (לא הכלים החשמליים) מתמרנים במהירות גבוהה בהרבה ממהירות התגובה של נהגים רבים.

אני לא בא להגן על על רוכבי האופנועים, אבל בואו לא ניתמם. אני נתקל לא אחת בנהגים שבולמים אחרי שנעקפו , בלימה ללא צורך ומיותרת. נתקלתי גם בכאלו שגרמו לתאונות כי הגיבו אחרי שנעקפו ובלמו וסטו מהמסלול.

• אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Ido12 כתב:

עם הראש בטלפון(מה שלא קיים באופנועים

Say what?

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל את ההזדמנות והמקום להעלות סוגיה נטולת נפגעים לשם שינוי, למה רוכבי הקטנועים ( מוציא את האופניים והאופנועים מגדר התמיהה, הם הרבה פחות שם ), כל כך עצבניים ? למשל רוכב קטנוע שבאופן רגיל מתברג לו בראש הטור ברמזור, "נרדם" קצת בירוק ומעכב את כל הטור מאחוריו, שימוש בצופר לזרוז מוציא ממנו כמעט תמיד אגרסיות בלתי מובנות, לרבות ניפנופי ידיים עצבניים ולעיתים מזומנות ניסיונות נקמה תחבורתיים בנהג המניאק שהעז לצפצף. מישהו מכיר ויודע מנסיון אישי על דו גלגלי כזה ? מה כואב לכם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Ido12 כתב:

אתה כרוכב אם לא תחתוך ותעוף מרכבים מהר,יפגעו בך.

אתה צריך לדהור קדימה.....זה ההבדל בן רוכב שכל יום כמעט 5 פעמים הורגים אותו,לבן רוכב שלעיתים רחוקות פשוט רק בורח ממצבים שרואים בהמשך הדרך....

אתה ממשיך להשתמש בתירוץ הזה, אבל זה פשוט לא נכון ואתה יודע שזה לא.

אם באמת כל רכיבה היית בורח ממוות בטוח - לא היית רוכב!

מה אתה רוצה שאנחנו נרגיש רחמים כלפי הדו"ג שחותכים אותנו בכביש מעכשיו?

"פשוט רק בורח ממצבים".. סיפור מגניב אחי, תמשיך לספר אותו לעצמך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא חוכמה גדולה לברוח ממצבים מסוכנים כשאתה זה שיוצר אותם.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

המונה דופק.

הרוג נוסף היום בעפולה על קורקינט לפנות בוקר.

בן 25 בדרך לעבודה.

השאיר אלמנה ושני יתומים.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...