Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה לרכב ספורט!

JohnyTurbo
שימו לב! השרשור הזה בן 798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, ברשותי מאזדה 3 2018 ספורט הצ'בק 2.0 ליטר. 

עד כה עברתי איתה בערך 7,000+ ק''מ, בסך הכל אני נורא נהנה איתה. אבל לא מספיק לטעמי, 

יצא לי להיות איתה בכבישים כמו נס הרים, 805 ועוד כמה בסגנון, ואז יצא לי לנסות רכב מסוג golf gti (סטוק) והתאהבתי.

המומנט האחיזה החדות, פשוט סחף אותי. אני יודע שחוץ ממבנה הגוף של הרכבים הם לא דומים בשום אופן, אחד אטמוספרי ואחד עם טורבו ועוד כמה פקטורים. 

לדעתי האישית אני פשוט חושב שאי אפשר להוציא עוד מהמאזדה וזה למה אני צריך את עזרתכם. 

חשבתי לחפש ולהתייעץ עם חברים על רכבי ספורט עד 100,000 ש''ח כל אחד אמר לי משהו אחר ולא מצאתי תשובות קונקרטיות, בנוסף החיפושים ביד 2 לא ממש עזרו.. 

חברים העלו רכבים כמו ב.מ.וו סדרה 1, אאודי a3/s3, סיאט לאון 1.8 ליטר ומעלה, גולף ג'יטיאי ואפילו אחד בודד הציע לי את המגאן קופה (שנים קודמות). 

יותר מאשמח לשמוע אנשים שמחזיקים ברכב ספורט ובאמת יכולים לתת דעה שותפת על הזמן שלהם איתן. 

רציתי לדעת לרוב על ההאחזקה, אמינות וצורת התנהגות של הרכב.

תודה לכל מי שיכול לתת דעה.   

עריכה אחרונה על ידי JohnyTurbo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית אתה צריך להבין מה אתה רוצה.

מה חסר לך במאזדה, האם זה כוח?, אופי, התנהגות, מעורבות?

דווקא חוץ מהמנוע שדורש מחץ, הרכב נהדר כמשפחתית זריזה ודינאמית.

אני נוהג במאזדה מיאטה (רכב ספורט) היא חלשה מהותית מסיאט לאון 1.8 או גולף gti(רכבים זריזים או ספורטיביים).

אבל מהנה מהם משמעותית, מערבת, אמינה וזולה לאחזקה.

האם אתה מוכן לוותר על פרקטיות לטובת רכב?

מגאן rs מהדור הקודם רכב נהדר, גם הקליאו rs מצויינות בהיבט הנהיגה, על איכות החומרים תא הנוסעים אין מה להרחיב לעומת הרכבים שציינת הן מתוצרת vag והן מהדורות הנוכחיים של מאזדה כמו זאת שלך.

נסה לציין ולמקד מה צרכייך, מה אתה מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, GTI33 כתב:

ראשית אתה צריך להבין מה אתה רוצה.

מה חסר לך במאזדה, האם זה כוח?, אופי, התנהגות, מעורבות?

דווקא חוץ מהמנוע שדורש מחץ, הרכב נהדר כמשפחתית זריזה ודינאמית.

אני נוהג במאזדה מיאטה (רכב ספורט) היא חלשה מהותית מסיאט לאון 1.8 או גולף gti(רכבים זריזים או ספורטיביים).

אבל מהנה מהם משמעותית, מערבת, אמינה וזולה לאחזקה.

האם אתה מוכן לוותר על פרקטיות לטובת רכב?

מגאן rs מהדור הקודם רכב נהדר, גם הקליאו rs מצויינות בהיבט הנהיגה, על איכות החומרים תא הנוסעים אין מה להרחיב לעומת הרכבים שציינת הן מתוצרת vag והן מהדורות הנוכחיים של מאזדה כמו זאת שלך.

נסה לציין ולמקד מה צרכייך, מה אתה מחפש.

הבעיה הכי גדולה זה הכוח, היא אמנם אוחזת טוב ומתנהגת טוב אבל חסר לי הכוח מאוד... 

וכרגע לא ממש חשוב לי הפרקטיות ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נשאר בהנעה קדמית, המגאן RS המהנה ביותר (ועם תא הנוסעים הפחות מרשים + ידנית בלבד), גולף GTI מציעה חבילה טובה אבל לך תמצא אחת שלא שיפרו לה את הצורה.

רכבים כמו לאון 1.8 או אוודי A3 תוריד מהרשימה, אין בהם שום דבר ספורטיבי מלבד מנוע נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים,

תעשה קורס נהיגה מתקדמת. אם לא עשית תגלה כמה אתה לא התקרבת בכלל לקצה של הרכב שלך.

זה גם יעזור לך כשתעבור לרכב חזק יותר.

דבר נוסף שאתה צריך לקחת בחשבון זה הוצאות. רכב ספורט ש"עובד", ידרוש ממך תחזוקה צפופה יותר, ביטוח יקר יותר, חלפים יקרים, שיפורים שתרצה לבצע וכו'. 

תעשה סקר שוק על האוטו שתתמקד עליו מכל מה שרשמתי, אולי יצא לך החשק להחזיק רכב ספורט.

• רעיון טוב! 1

Ford Mondeo 2.0T + Bluefin Remap - נמכרה

Infiniti G37 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, ArikM כתב:

כמה דברים,

תעשה קורס נהיגה מתקדמת. אם לא עשית תגלה כמה אתה לא התקרבת בכלל לקצה של הרכב שלך.

זה גם יעזור לך כשתעבור לרכב חזק יותר.

דבר נוסף שאתה צריך לקחת בחשבון זה הוצאות. רכב ספורט ש"עובד", ידרוש ממך תחזוקה צפופה יותר, ביטוח יקר יותר, חלפים יקרים, שיפורים שתרצה לבצע וכו'. 

תעשה סקר שוק על האוטו שתתמקד עליו מכל מה שרשמתי, אולי יצא לך החשק להחזיק רכב ספורט.

מחזק לגבי הקורס, באמת חשוב.

עלויות אחזקה זה תלוי רכב. להחזיק מיאטה/BRZ לא עולה הרבה יותר ממאזדה3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על ה-brz סטוק ולא יכול להמליץ עליו כעל דיילי, הרעש עצום, השימושיות כמעט ולא קיימת, מאוד צפוף ואתה נוהג ממש על הרצפה. אבל איזה כיףף 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לעלות רכישה, העלויות תלויות בסוג השימוש שלך ברכב.

אם אתה מחפש לשפר, לקחת לימי מסלול וכו' יהיו לך עלויות של צמיגים, בלמים וכו'. אחרת זה עלויות די זהות לרכב רגיל (אין הבדל גדול בין גולף רגילה לגולף GTI מבחינת ביקור במוסך). 

אם אתה מחפש מהירות - יתכן שלאון 1.8 תספיק ותהיה זולה משמעותית לרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמינות (נכון לכל רכב ובפרט לרכבים כאלו) תלויה מאוד בכמה משקיעים בתחזוקה ובצורת השימוש ברכב - שיפורים, נהיגת מסלול וכדומה.

Today is a great day!

Just like every day...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, JohnyTurbo כתב:

מה עם אמינות ? 

אשמח לשמוע על בעיות שהיו לכם עם אותם רכבי ספורט(מנוע, גיר, בעיות חשמל וכו').

תלויה בסגנון הנהיגה. 

אם אתה מדי פעם לוחץ ונהנה בלי להעמיס יותר מדי זה בול כמו רכב רגיל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה איזה רכב מוגדש כלשהו באותה קטגוריה ותרגיש את ההבדל, אתה לא חייב רכב ספורט בשביל זה. פוקוס למשל, עם מנוע 1.5 טורבו, זה לא רכב ספורט אבל כן ייתן לך את ההרגשה של הכוח הזמין.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של כמה רכבי ספורט

העצה הכי טובה שאני יכול לתת היא לחפש רכב עם נקודת התחלה כמה שיותר טובה- לא להתפשר

יד נמוכה + ק"מ נמוך + היסטוריית טיפולים מסודרת ( מניסיון שלי לפחות כל שילוב אחר היה בעייתי)

אני תכף סוגר שנה עם הקופרה שלי ואפס תקלות, רק טיפולים שוטפים.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Stav132 כתב:

מניסיון של כמה רכבי ספורט

העצה הכי טובה שאני יכול לתת היא לחפש רכב עם נקודת התחלה כמה שיותר טובה- לא להתפשר

יד נמוכה + ק"מ נמוך + היסטוריית טיפולים מסודרת ( מניסיון שלי לפחות כל שילוב אחר היה בעייתי)

אני תכף סוגר שנה עם הקופרה שלי ואפס תקלות, רק טיפולים שוטפים.

באיזה יד,? ק''מ?, איזה שנה הרכב? ובאיזה ומחיר קנית אותה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...