Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה לרכב ספורט!

JohnyTurbo
שימו לב! השרשור הזה בן 829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 19 שעות, Stav132 כתב:

מניסיון של כמה רכבי ספורט

העצה הכי טובה שאני יכול לתת היא לחפש רכב עם נקודת התחלה כמה שיותר טובה- לא להתפשר

יד נמוכה + ק"מ נמוך + היסטוריית טיפולים מסודרת ( מניסיון שלי לפחות כל שילוב אחר היה בעייתי)

אני תכף סוגר שנה עם הקופרה שלי ואפס תקלות, רק טיפולים שוטפים.

במידה ומדובר ברכב שהולך לבלות הרבה במסלולים, צריך גם רכב שיכול לעמוד בעומס.

מנסיוני המועט יכול לומר שראיתי מספר פעמים רכבים חוזרים על גרר ממסלול, וכולם היו מאותו הקונצרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי הכל מהכל. כשלוקחים רכב לקצה הכל יכול להיות , לכל יצרן.

ספציפית אצלי , זה הכי כיף לקחת את האוטו למסלול לתת עבודה ולחזור מנהלתי הביתה .

לא יודע לגבי רכבים אחרים אבל הקופרות מהשנים האחרונות בנויות לעומסים ואין להם בעיות מיוחדות במסלול.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Stav132 כתב:

לא יודע לגבי רכבים אחרים אבל הקופרות מהשנים האחרונות בנויות לעומסים ואין להם בעיות מיוחדות במסלול.

חד משמעית צודק.

הבעיה היא כשלוקחים רכבים שלא תוכננו לעומסים האלו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי r8 חוזרת על גרר.

הבלאי העיקרי זה צמיגים ורפידות בלמים. אם עושים סשן עד 10דקות אין בעיות. אם מחליטים לעשות מרוץ סיבולת עם רכב סטוק סביר להניח שבסוף היום הרכב יהיה בלי בלמים ובלי צמיגים. אם תנהג במסלול שמקפידים על הכללים סביר להניח שימליצו לך לרדת לנוח קצת לנוח בכדי שתוכל לחזור כמו שבאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.1.2022 בשעה 11:11, aviaviavi כתב:

נסעתי על ה-brz סטוק ולא יכול להמליץ עליו כעל דיילי, הרעש עצום, השימושיות כמעט ולא קיימת, מאוד צפוף ואתה נוהג ממש על הרצפה. אבל איזה כיףף 

ואה ואה...אם זה מה שהרגשת בברז אתה צריך לנסות מיאטה ואז הברז תרגיש כמו s500...אני הגשמתי חלום וקניתי מיאטה כיום.(פותח שרשור,גם אני עברתי ממאזדה 3 2017...) 

אחרי הרבה חפירות ברשת,מיאטה זה כנראה הרכב הכי זול לאחזקה.(בעיקר אם הולך מנוע,זה שקלים יחסית לכל השאר ויש בשפע יחסית,גם אופציות של להתקין מנוע 2.5 עם סופר ואז אתה מקבל רכב מהיר בקו ישר ועדיין עם אמינות מצויינת) 

מיאטה זולה לתחזוקה אם אתה לא מפחד להזמין מחול. 

המחלות שלה זה טרמוסטט(נשאר חצי פתוח)

מיכל עיבוי נסדק. 

משאבת קלאצ עליונה תחתונה. 

מנוע שאוהב לאכול שמן בן טיפולים אבל בגדול אמין,ממש לא צריך להתרגש רק להיות ערני למדיד שמן, 

אם אתה מזמין את החלקים האלה מחול ושם בצד,התחזוקה באמת תיהיה זולה. 

אל תפחד ממיאטה עם קילומטר גבוה(אני קניתי אחת עם 200+)רכב מאוד אמין בבסיס שלו. 

תמצא אחת עם מנוע בריא,דריפנצאל אחורי תקין, גיר וקלאצ חלקים,עדיפות לרכב עם קולוברים ואתה תהנה.(אני מצאתי אחת עם אולינס חדשים,שזה הכריע את ההתלבטות על הקמ הגבוה) 

מיאטה/ברז האופציות הכי זולות כי להחליף סט צמיגים בקופרה יעלה לך כנראה כמו אחזקה שנתית של מיאטה. 

אומנם רק קניתי אותה היום אבל עשיתי שיעורי בית יותר מידי זמן. 

אגב...רציתי מאוד קופרה בהתחלה וזה היה הכיוון שלי. 

אחרי כמה נסיעות במיאטה וברז(האמת רציתי ברז,אבל צצה מיאטה טובה,ואיך שנהגתי עליה עם קולוברים טובים הבנתי שזה זה) 

בהצלחה. 

סיימתי הרגע נסיעה יחסית ספורטיבית(לא קרובה לנהיגה במסלול,אבל כן בקצב יותר מהיר מהרכבים לידי)והרכב פשוט חוויה. 

אם זה מה שיעשה לך טוב לך על זה. 

אם קונים רכב אמין בבסיס שלו ולא תתגרזן עליו יותר מידי הכל יהיה בסדר. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...