Jump to content

o.r

 • הודעות

  278
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

אודות o.r

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של o.r

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

50

מוניטין

 1. אין הרבה אפשרויות: לנד קרוזר- יקר מאוד, תצטרכו לרדת משמעותית בשנתון לעומת הרכבים האחרים. היתרון הוא שמירת ערך חסרת תקדים. פאג'רו- לטעמי הבחירה הטובה ביותר, תקבלו שנתון מתקדם יותר מהלנד קרוזר, עם פשרה קלה בשטח (אבל אתם עושים עבירות בינונית אז לא באמת תרגישו). רקסטון- פחות מכיר את הרכב, כן יכול לומר ששמירת הערך שלו תהיה הכי פחות טובה מהשלושה, אבל השנתון שתוכלו לרכוש יהיה המתקדם ביותר.
 2. הבן אדם רוצה רכב ספורטיבי ואתה מציע לו סיוויק 1.5 ??
 3. o.r

  רכב שני עד 60k~

  תלוי באיזה צד של התקציב אתה נמצא. 40K אז הייתי הולך על הסוויפט. 60K הייתי הולך על המאזדה_2 היות ובתקציב הזה נכנס הדור החדש יותר. הפיקנטו מכונית טובה אבל קטגוריה מתחת, אם אין צורך ברכב כמה שיותר קטן, הייתי מוריד אותה מהרשימה.
 4. o.r

  סקודה רומסטר 2012+_

  סקודה אוקטביה 2010 +- הבעיה שיש להן ק"מ גבוה --> זהה מכאנית לרומסטר ולכן סובל מאותן הבעיות פיגו 5008 2012 --> מנועי THP בשנתון המדובר סבלו ממספר בעיות אופל אסטרה/אינסיניה/זפירה 2012 --> מנועי 1.4T בעיות במערכת הקירור גרמו לכשלי מנוע דודג קאליבר --> רכב נחות בהרבה מובנים. מה התקציב שלך והדרישות? נכוון אותך לדברים עדיפים.
 5. o.r

  סקודה רומסטר 2012+_

  רכב טכנאים קלאסי, מציע שימושיות גבוהה. מחלות- גיר, מנוע רגיש להזנחה. מציע לחפש חלופה עם מוניטין אמינות קצת יותר מוצלח.
 6. קח בחשבון שאומנם יש ב-ורסו 7 מקומות, אבל הוא צפוף מאוד (אולי הכי צפוף בקטגוריה). במידה ויש באמת צורך בכל 7 המקומות, הייתי בודק אפשרות אחרת. רכב אמין עם צריכת דלק סבירה לקטגוריה, זהו.
 7. חודש אחרי שנולד לי הילד הראשון. באופן מפתיע, דווקא האישה שכנעה אותי. BRZ
 8. o.r

  ג’יפ משומש

  תסתכל על קיה סורנטו 2009, זה השנתון האחרון שהיא הגיע עם LOW. אם אתה יכול לוותר קצת על הגודל, גרנד ויטרה תעשה את העבודה ותהיה עם עלויות אחזקה שפויות ביחס לרכב שטח.
 9. הצד החזק ביותר באוקטביה היא השימושיות: תא נוסעים ותא מטען מהמרווחים (אולי הכי) בקטגוריה. מלבד זה היא מציעה איכות תא נוסעים טובה, בידוד רעשים טוב, ביצועים וצריכת דלק טובים ביחס למתחרות מונעות בנזין. האיוניק מכונית מצוינת לכשלעצמה, היתרון הבולט שלה על האוקטביה יהיה בצריכת הדלק ואמינות (לאורך טווח ארוך).
 10. o.r

  ג’יפ משומש

  אתה כנראה לא מודע מה המחירים (המופקעים) שדורשים על הטרקטור קרוזר הזה
 11. איזה יופי, תהנה ושמור על היפיפייה הזו.
 12. o.r

  יונדאי טוסון - מבחן דרך

  אני חושב שיונדאי הלכו רחוק מדי עם המראה החיצוני של הרכב, גם במציאות הוא קשה לעיכול. בתא הנוסעים כל הפנל מערכת / מזגן נראה ממש כאילו הוסיפו אותו ברגע האחרון ואינו תואם לעיצוב של שאר הקבינה. לא הייתי קונה רכב שנראה רע מכל הכיוונים.
 13. **את הסונטה **את ההבדל מציע לך לעשות נסיעת מבחן על סונטה חדשה (במידה ואפשרי גם על טסלה) ולחפש חו"ד מאתרים בחו"ל.
 14. כמשפחתית האוקטביה עדיפה, אבל אישית לא הייתי מחזיק VAG מחוץ לטווח האחריות. לכן הבחירה שלי הייתה האיוניק במקרה הזה.
 15. מחזק את מה שנכתב מעלי. להרכיב CUP2 על איביזה 1.0TSI זה לגמרי Overkill. במידה ואתה מפרפר עם PS4, כנראה שאתה נותן יותר מדי גז/ יותר מדי הגה.
×
×
 • תוכן חדש...