Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי שוב פעם-או,אני מטורף!

pasparto
שימו לב! השרשור הזה בן 6941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 66
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ג'ורג אח יקר !!!

תתחדש !!!!!!

אמרתי לך כבר חמש פעמים בטיול של המועדון אתמול ואני אומר לך שוב !

מצאת חייה נדירה ביופייה עם צליל אלפיסטי שלא מייבש אפילו את האלפות הקלאסיות שלנו!

אההה ואגב תמונות יפות ! (בתור מי שצילם אותן אני חושב שמין הראוי שהן יוזכרו )

בקיצור אתם חייבים לראות אותה נוסעת , גירגור איטלקי כזה לא שמעתי הרבה זמן!

Il Futuro ha un passato legendario

8C Competizione

Alfa Romeo 156 2.0 T.S 2000

Alfa Romeo 75 1.6 Carb.1990

Lancia Dedra 1.6 1997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ורג אח יקר !!!

תתחדש !!!!!!

אמרתי לך כבר חמש פעמים בטיול של המועדון אתמול ואני אומר לך שוב !

מצאת חייה נדירה ביופייה עם צליל אלפיסטי שלא מייבש אפילו את האלפות הקלאסיות שלנו!

אההה ואגב תמונות יפות ! (בתור מי שצילם אותן אני חושב שמין הראוי שהן יוזכרו )

בקיצור אתם חייבים לראות אותה נוסעת , גירגור איטלקי כזה לא שמעתי הרבה זמן!

תודה לכולם!

תודה ענקית ומיוחדת לשאוליקו צלם המועדון של אלפא רומיאו שטרח רבות לצלם ולהעביר לי את התמונות הנ"ל!

אוהב אותך...:oops::inlove:

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו סיפור :hihi:

אתמול בערב אני וחברה שלי יורדים לאלפא (היא רואה אותה פעם ראשונה)והיא אומרת "באמת מכונית יפה" טוב,עולים לרכב,מניעים ומתחילים להתנייד מנהלתית מרמת-גן לכיוון איילון דרום(ארוחת ערב אצל המשפחה),אני מעביר הילוכים ב-3000 סל"ד ובקושי נוגע בגז.

אחרי 4 במפים,3 מעגלי תנועה ו-2 רמזורים חברתי פותחת את הפה ואומרת "הרכב לא נוסע כל-כך חזק הסיטרואן הרבה יותר חזקה"!!!

אני -קרימינל ידוע,ישר מתכנן תעלול :mm_tongue ואומר "את חושבת?,דווקא לא נראה לי,היא נוסעת יותר טוב מהסיטרואן! " (עושה פרצוף:cry: ושותק).

אחרי עוד 2 רמזורים מגיעים לירידה לאיילון דרום(רכבת),אני עוצר להולכת רגל שתעבור במעבר חצייה וחברתי לא מבינה מהיכן נפלה עליי הנדיבות הזו :roll: ,היא לא מבינה שעצרתי כדי לתפוס פער מהמכוניות שלפניי :evil: .

מגיעים לירידה לאיילון ואני פותח גז מלא בשני,שלישי,רביעי בואכה 200 קמ"ש חברתי במושב לידי נראית ככה :shock::bugeyed::mm_surpri:shock2: , ואני נראה ככה :roflmao::screwy:8-) .

לאחר מכן קיבלתי ממנה :bad-word::2gunfire::nono: .

והבטחה שהיא עולה רק על הסיטרואן כי "שם לא מרגישים כלום ואין רעש של פרררר... ושל מטוס ספטפייר".

כמה שאני צחקתי...

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו סיפור :hihi:

אתמול בערב אני וחברה שלי יורדים לאלפא (היא רואה אותה פעם ראשונה)והיא אומרת "באמת מכונית יפה" טוב,עולים לרכב,מניעים ומתחילים להתנייד מנהלתית מרמת-גן לכיוון איילון דרום(ארוחת ערב אצל המשפחה),אני מעביר הילוכים ב-3000 סל"ד ובקושי נוגע בגז.

אחרי 4 במפים,3 מעגלי תנועה ו-2 רמזורים חברתי פותחת את הפה ואומרת "הרכב לא נוסע כל-כך חזק הסיטרואן הרבה יותר חזקה"!!!

אני -קרימינל ידוע,ישר מתכנן תעלול :mm_tongue ואומר "את חושבת?,דווקא לא נראה לי,היא נוסעת יותר טוב מהסיטרואן! " (עושה פרצוף:cry: ושותק).

אחרי עוד 2 רמזורים מגיעים לירידה לאיילון דרום(רכבת),אני עוצר להולכת רגל שתעבור במעבר חצייה וחברתי לא מבינה מהיכן נפלה עליי הנדיבות הזו :roll: ,היא לא מבינה שעצרתי כדי לתפוס פער מהמכוניות שלפניי :evil: .

מגיעים לירידה לאיילון ואני פותח גז מלא בשני,שלישי,רביעי בואכה 200 קמ"ש חברתי במושב לידי נראית ככה :shock::bugeyed::mm_surpri:shock2: , ואני נראה ככה :roflmao::screwy:8-) .

לאחר מכן קיבלתי ממנה :bad-word::2gunfire::nono: .

והבטחה שהיא עולה רק על הסיטרואן כי "שם לא מרגישים כלום ואין רעש של פרררר... ושל מטוס ספטפייר".

כמה שאני צחקתי...

ג.

נשים...

מה הן מבינות (ואני לא מדבר על הבחורות שמסתובבות באזורנו).

תתחדש, נראית יאמי.

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוב הסמיילים אפשר לצמצם את הסיפור ל:

סיפור :hihi:

אני מעביר הילוכים ב-3000 סל"ד ובקושי נוגע בגז.

חברתי "הרכב לא נוסע כל-כך חזק הסיטרואן הרבה יותר חזקה"!!!

אני -קרימינל :mm_tongue אומר "את חושבת?,דווקא לא נראה לי,היא נוסעת יותר טוב מהסיטרואן! "

אני עוצר, חברתי-מהיכן הנדיבות הזו :roll: , לתפוס פער:evil: .

ירידה, איילון, גז מלא בשני,שלישי,רביעי בואכה 200 קמ"ש חברתי:shock::bugeyed::mm_surpri:shock2: , ואני :roflmao::screwy:8-) .

לאחר מכן:bad-word::2gunfire::nono: .

כמה שאני צחקתי...

-------------------------

ואני :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג.

גם אני נראתי ככה :shock: שלחצת גז ביום שישי....

ומה שיותר מצחיק זה שמישהו לא האמין שאין לך שם מגדש :roflmao:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מטורף? עוד חובב-הגה בפורום. :wink:

תתחדש, נראית מצוין. ה-156 היא עדיין הברקה עיצובית גם לאחר כל השנים הללו.

החישוקים לא לטעמי, אבל מילא. :wink:

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...