Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיתוח כישורי נהיגה בסיסיים

El-ad46
שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשהבת שלי קיבלה רישיון גיליתי שהיא נוהגת לא רע אבל חונה ממש גרוע. במשך כמה ימי שישי ברציפות נסעתי אתה למגרשי חניה באזור ותרגלנו סוגים שונים של חניות - היא השתפרה מאוד אחרי התרגול.  ממליץ גם לך למצוא נהג מנוסה לתרגל אתו

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפתח הוא תרגול - תרגול - תרגול.

מעבר לכך, חניה בישראל היא עניין מאתגר גם לנהגים עם עשרות שנות ניסיון. משבצות חניה לא תקניות (באורכן וברוחבן), רכבים שכנים שחונים עקום\רחוק מהמדרכה\בולטים לתוך המשבצת שלך, חניה בעקומות בכביש - בקיצור, הרבה פעמים התנאים הרבה פחות מאידיאליים.

אז, כפי שהולץ קודם, מצא לך מגרש פנוי כדי לתרגל בו בלי לשפשף את הרכב, רצוי עם נהג מנוסה שידריך אותך. עם הזמן תלמד לזהות נקודות ציון ברכב שלך שכאשר תראה את הרכב השכן בהן תדע שהגיע הזמן להטות את ההגה. ולגבי המקביליות למדרכה - בעת התמרון כוונן את המראות כלפי מטה. השיטה הזו תעזור לך גם בתמרונים באזורים צפופים כדי לא להשתפשף על רכבים שכנים.

והחשוב ביותר - נהג כמה שיותר. תהיה לך תקופה של חוסר ביטחון עצמי, אחר כך עודף ביטחון עצמי, ובסוף תנהג היטב. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.5.2021 בשעה 21:29, sperial כתב:

אחר כך עודף ביטחון עצמי, ובסוף תנהג היטב. 

האמת שאיכשהו הגעתי גם לשלב הזה, רק שאחריו הגעתי לחוסר ביטחון קיצוני 😁

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין זוכר את הפעם הראשונה ש נהגתי לבד לגמרי ברכב שלי אחרי ש עברתי את הטסט.
ידים ב 22-14, בלי לעשן, מוזיקה ממש נמוכה, חלונות סגורים, נסעתי ב70 על האיילון [emoji1][emoji1][emoji1]

בגדול?? תנהג, פשוט תנהג, הביטחון יגיע לבד, לא תנהג, לא יהיה לך ביטחון, כמעט כמו בכל דבר.

לגבי החניה, תעשה את זה הרבה, סתם ככה, אם יש לך יום פנוי, אולי בערבים מאוחר כזה, חפש איזה חניון ענק של קניון ו תחנה כמה וכמה פעמים.

דברים כאלה.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ישמע מטורף ויכול להיות מאוד שזה הוצע פה כי לא קראתי אבל תמיד יהיה מי שיוכל לעזור ולכוון אותך לחנייה. גם אם לא תרצה יהיה מי שיכוון אותך, כי אנחנו ישראלים :wink:

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתנו פה המלצות ממש טובות. מורה נהיגה וגם מישהו רגוע שיכול להתאמן איתך.

שאלה - באיזה רכב אתה נוהג? חייב להגיד שיש מכוניות שהן ממש קלות לחניה ויש כאלו שזה אתגר גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, kurko1992 כתב:

עדיין זוכר את הפעם הראשונה ש נהגתי לבד לגמרי ברכב שלי אחרי ש עברתי את הטסט.
ידים ב 22-14, בלי לעשן, 

יש לי רישיון בערך 30 שנה ועדיין אני לא מעשן כשאני נוהג (או כשאני לא נוהג) 😜

• מצחיק 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, מיץ פטל כתב:

ניתנו פה המלצות ממש טובות. מורה נהיגה וגם מישהו רגוע שיכול להתאמן איתך.

שאלה - באיזה רכב אתה נוהג? חייב להגיד שיש מכוניות שהן ממש קלות לחניה ויש כאלו שזה אתגר גדול יותר.

טויוטה קורולה.

גם בעבר ניסיתי להחנות משפחתיות סטנדרטיות קודמות שהיו לנו - 0. אין תירוץ לצערי :O

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לשמוע סוד?
גם אני יוצא להציץ לפעמים כשאני חונה בחניה צפופה ברכב סדאן בלי חיישני רוורס, ואללה סדאן זה פח אשפה לחניה.
(ולי יש איזה 16 שנה על הכביש, וכמה שעות על מסלולי מירוצים וג'ימקאנות ברכבי מירוץ מכל מיני קטגוריות).

קח את עצמך למקום נטוש ורגוע, ואם אתה חושש לנזק קח שישיית מים ותשתמש בבקבוקים כקונוסים, תעבוד לאט, אם צריך - תעזר בחבר\מצלמה מבחוץ.
או שאולי יש פה איזה חבר פורום מאיזורך שיש לו שעה לתרום בסופ"ש.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, shellcase כתב:

גם אני יוצא להציץ לפעמים כשאני חונה בחניה צפופה ברכב סדאן בלי חיישני רוורס, ואללה סדאן זה פח אשפה לחניה.

גם אני יוצא להציץ מדי פעם כשאני חונה בחניה צפופה, ברכב סטיישן עם חיישני רוורס, ואללה עדיף קורקינט.

סתם, לא תמיד סומך על החיישנים, לפעמים מעדיף לראות עם העיניים.

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל כל חנייה בלי לפגוע ברכב אחר נחשבת הצלחה, תפסתי כבר כמה נהגים שפתחו לי על הרכב את הדלת והשאירו סימן ואין כבר רצון להתעסק עם מי זה כי לך תדע על מי תפול, הנהגים כאן חסרי סבלנות וצופרים על כל דבר, זה כמו לנהוג בתוך עדר בבונים, רק שלבבונים יש כבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, shellcase כתב:

רוצה לשמוע סוד?
(ולי יש איזה 16 שנה על הכביש, וכמה שעות על מסלולי מירוצים וג'ימקאנות ברכבי מירוץ מכל מיני קטגוריות)

עד ההודעה שלך חשבתי שסאדן זה סטיישן.

לא מכיר את המושגים 😕

אני בהחלט אנסה בקרוב בעזרת בן משפחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...