Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לטלוויזיה 82 אינטש

Ragnar
שימו לב! השרשור הזה בן 1192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי לאחרונה LG NANO80 בגודל 65 לסלון מואר מאוד שעד היום 2 טלוויזיות קודמות היה קושי לראות בשעות שהשמש ישירה לסלון, קיבלתי המלצות על הדגם הזה בטווח המחיר שהקצבתי ואכן המסך בהיר למדי ואיכות התמונה פשוט מעולה. אכן יש קצת זליגות אור אבל זה מינורי מאוד לדעתי ונראה רק בסצנות מאוד חשוכות. נרכשה ב 3700 ש"ח קצת לפני הבלאק פריידי השנה כולל התקנה על הקיר. אני לגמרי ממליץ אבל לא בטוח שיש אותה בגודל המבוקש, לדעתי הגדולות יותר זמינות רק בסדרת NANO79 או בגבוהה יותר NANO90 שיקרה משמעותית.

יש לי בבית 2 מסכי סמסונג ועכשיו גם 2 מסכי LG, הLG עדיפים ובפער ענק - הצבעים ובכלל איכות התמונה טובה יותר ומדוייקת יותר, זווית הצפיה טובה יותר, ממשק מערכת ההפעלה עדיף בפער, השלט נוח יותר. היתרון היחיד של אחד הסמסונגים שאצלי זה בהירות אבל הצבעים נראים בה מוזר כשהבהירות התאורה האחורית מוגברת עד הסוף.

פרמטר נוסף לא פחות חשוב הוא היבואן והאחריות, סמסונג נותנים כיום שנה אחריות בלבד ומציעים להאריך ל3 בתוספת תשלום, LG נותנים 3 שנים כברירת מחדל וגם מציעים הארכה ל6 שנים בתוספת תשלום.

עם ח.י היבואן של LG יש לי נסיון שעולה מעל המצופה - טלוויזיה שיצאה מאחריות של 3 שנים בכמה שבועות והופיע תקלה תוקנה על חשבונם כמעט ללא ויכוח, אחרי כמה ימים התגלה שבעקבות התיקון משהו אחר השתבש והטלוויזיה הוחלפה בחדשה מדגם דומה של השנה הנוכחית, הוצע גם במקביל להאריך אחריות ל3 שנים למסך שהוחלף בסכום סימלי ביותר.

עם סמליין היבואן של סמסונג אכלתי חרא, מסך שרכשתי בתקופה שעוד נתנו 3 שנים אחריות עבר בשנה השניה 4 תיקונים כשבכל פעם נלקח המסך למעבדה והושארתי בלי טלוויזיה בסלון לשבוע-שבועיים בכל פעם, התיקון האחרון היה הביזיון הכי גדול - קרוב לחודש אצלהם במעבדה ורצו להחזיר לי אותה רק אחרי שבועיים כי "אין טכנאי שמגיע לאזור שלך". מצאתי את עצמי נוסע למעבדה שלהם נסיעה של שעה לקחת את הטלוויזיה ולא לחכות. אכלתי איתם גם מרור על מייבש כביסה אבל זה כבר סיפור אחר, עברו מאז 3 שנים ומסיפורים שאני שומע מחברים אני מאמין ששום דבר לא השתנה.

עריכה אחרונה על ידי dalet11
  • רעיון טוב! 1

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השתמשת בהגדרות המומלצות של Rtings?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי לפני שנתיים וקצת 82 אינטש של סמסונג, סדרת הUN, אני ממש ממש מרוצה.
אני מאוד אוהב את הממשק של סמסונג.

Sent from my SM-G975U1 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל סמסונג זה NU ואצל LG זה UN

בעצם אצל שניהם האות U קבועה לסדרה הנמוכה, והאות השנייה מתחלפת בדגם של כל שנה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיקנו LG NANO90 בגודל 75".

בול בתקציב והתמורה הכי טובה למחיר.

השירות של LG הוא אחד הטובים שנתקלתי בו מעולם, כל הכבוד להם!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...