Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי טעות נוראית בנהיגה בתל אביב!

דנדוש1234
שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקפריסין היה לי קל אחרי שעברתי טבילת אש באירלנד במשך שבועיים נהיגה בצד שמאל 🤣

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

נראה לי שיש שמאלה בערך בכל רמזור שם. די מוזר.

אבל לא נראה לי שלמישהו איכפת. מקסימום זה יופיע בשרשור הסטרונים פה ליד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Mikelt89 כתב:

עיר מיותרת, אבל משום מה כולם מתלהבים ממנה. 

כן, הכי טוב זה לחיות בשכונת העתק הדבק בנסציונה (או באר יעקב? או רחובות? או אם המושבות? או יבנה? או מודיעין? או הוד השרון? מישהו מבדיל ביניהן?), לבלות שעתיים כל יום בפקקים לכל כיוון, אחר כך להסיע את הילדים עוד שעה לחוג בחזרה, לנסוע עוד כמה קילומטרים למרכז המסחרי (אם הוא בכלל פתוח כשיש קורונה) ולהתרפק על "איכות החיים" אחרי כל זה.

מסכים שלנהוג בתל אביב זה חרא. אבל כמו ברוב הערים הנורמליות בעולם, לרוב אין סיבה לזה.

• רעיון גרוע 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mikelt89 כתב:

עדיף להמנע מתל-אביב אין שם תנאים אנושיים לנהיגה מסכים, אבל אפשר להסתדר (וגם לא למחייה גם אני לא מתלהב מתל אביב, אבל עובדה שקרוב לחצי מיליון אנשים לא מתכוונים להחליף אותה), עיר מיותרת, אבל משום מה כולם מתלהבים ממנה. 

כל אחד וצרכיו, כל אחד ויכולותיו, כל אחד וטעמו. כל אחד וסדרי העדיפות שלו. דרך אגב, אם אני צריך לבחור בין נהיגה בתל אביב לנהיגה  בירושלים אני כנראה מעדיף את תל אביב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, דנדוש1234 כתב:

בכל מקרה, כן, מטעויות לומדים כפי שאמרתם..

אין לי ברירה אני אצטרך לחזור לנהוג בתל אביב אבל הפעם אשתדל לתכנן מראש 

תחזרי לשם שוב ,לאותו מקום, כמה שיותר מהר, רק הפעם באור יום ולא בשעות העומס, ותעשי קצת שיעורי בית לפני זה עם גוגל מפות לאן לפנות ואיך לנסוע. תעשי את זה כמו שצריך, ותסמני וי על העניין הזה.

• רעיון טוב! 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג גם שנים, חי כבר 3 שנים במרכז ונכנסתי לתל אביב עשרות פעמים במהלך השנים האלה. וואלה לא עיר קלה בכלל, אל תהיי קשה עם עצמך. נהגתי בכל הערים הגדולות בישראל ותל אביב ללא ספק המאתגרת ביותר מכולן. 

פעם הבאה כשאת נכנסת לשם תהיי עירנית, ותנסי קודם כל לשמור על רוגע, גם אם אנשים יצפרו לך מאחור תעשי דברים בקצב שלך וברוגע שלך עד שתרגישי נוח יותר לנהוג שם. 

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לכולנו ויקרה לכולנו. לא צריך להתרגש. :-)

למזלנו, בעידן של ווייז, אם מתבלבלים ופונים שמאלה במקום ימינה או ממשיכים ישר, ווייז הוא זה שייחשב את המסלול מחדש.

תל אביב לא קלה לנהיגה ובכל פעם שאני נכנס אליה עם רכב, חוש ההתמצאות שלי הולך לפח (ברגל אין לי שום בעיה כזאת, משום מה).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעויות קורות. קרו, ויקרו. לא רק לך. לכולם.

כמו שאמרו מספר פעמים, אדגיש, הכי חשוב זה לעלות שוב על הכביש כמה שיותר מהר. גם אם זה סתם נסיעות.

אם מתאפשר, לחזור באור יום לתל אביב לאותו כביש ולהבין איפה טעינו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, דנדוש1234 כתב:

תודה חברים, התגובות שלכם באמת הצליחו להרגיע אותי קצת...

נראה לי אבל לא הסברתי את עצמי מספיק טוב..

אני ממש כבר פניתי והייתי חצי דרך בפניה שמאלה כשפתאום לא הבנתי לאן לפנות בדיוק..

לדעתי האישית - אחד הדברים הכי חשובים שאת צריכה לקחת מהאירוע הזה, זה להקפיד להסתכל *רחוק* קדימה. 
המורה לנהיגה שלי (אי שם לפני 25 שנה) מהשיעור הראשון לימוד אותי ואמר: "תסתכל עמוק" (הכוונה להסתכלות רחוקה יותר, ולא רק לרכב שלפניך\טווח הקצר).
בזכות העיצות ודרך הלימוד שלו, למדתי לזהות את הבלימות ברכבים שנמצאים עוד לפני הרכב שעומד לפניי, מה שמשפר את זמן התגובה שלך במקרה של בלימת פתע או אפילו בלימה "רגילה". 
את צריכה לפנות ? קחי מבט רחוק קדימה ותראי לאן את פונה, לפני שאת עוד מסובבת את ההגה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך זה בנהיגה עירונית בכל מקום בעולם, בודאי במקומות שבהם הרחובות צרים צפופים, מתעקלים ומתפצלים בזויות מוזרות. מכיר את הבעיה מלא מעט ערים באירופה. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ABSULUTT כתב:

גם בחיפה זה ככה. לא יודעים איפה הפניה אם לא מכירים. גם הרמזורים רחוקים לא יודע מה שלי.

בחיפה באיסור חוף הכרמל זה באמת נורא. מכיוון המתמ לקניון חיפה יש דרך עם כמה נתיבים ולמי שחוצה את הצומת ולא מכיר את הדרך לא ברור לו לאיזה נתיב הוא אמור להשתלב אחרי הרמזור. כל פעם שאני עובר שם אני חושש שהרכב מהנתיב השמאלי ייתקע בי כי אולי יחשוב בטעות שזה הנתיב שלו. ושלא נתחיל לדבר על זה שלא רואים בכלל את הסימונים על הכביש בכל העיר התחתית. סיוט לנסוע שם. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...