Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עשיתי טעות נוראית בנהיגה בתל אביב!

דנדוש1234
שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה.. זה קרה אתמול בלילה ואני לא מצליחה להירגע מאז אני חייבת שתרגיעו אותי.

נתחיל מזה שיש לי רישיון כבר המון שנים, בערך 10, אבל בתל אביב לא יוצא לי כל כך לנהוג..

משהו גם נורא מלחיץ אותי לנהוג בעיר הזו.

אז זה היה בערך ב10 בלילה, יצאתי מחניון גן העיר (כיכר רבין) ופניתי ימינה ברמזור ובעצם נסעתי על רחוב אבן גבירול.

ואז הוויז הראה לי שאני צריכה לפנות בפניה הראשונה שיש לי שמאלה. אז עמדתי בנתיב השמאלי וחיכיתי לרמזור שיתחלף לירוק.. ואז הוא התחלף, התחלתי לפנות שמאלה, ותוך כדי שאני פונה שמאלה אני פתאום קולטת שאין לי לאן לפנות שמאלה!!

משהו שם באותו הרגע לא היה לי ברור בכלל..

השילוב של החושך, של פניה מוזרה שמאלה,  כל זה גרם לי באותו הרגע לחשוב שטעיתי ושאין שם בכלל פניה שמאלה, לידי ישבה חברה וישר שאלתי אותה תגידי את מבינה לאן צריך פה לפנות?? והיא ישר אמרה לי לא לא ברור.. אני תוך שניה החלטתי שאין שם שמאלה וניסיתי לחזור בחזרה לצומת ממנו באתי.. בהתחלה נורא נבהלתי כי כשניסיתי לחזור לצומת מרוב לחץ ראיתי שכמעט נכנסתי לנתיב הנגדי (הנתיב של אלו שנוסעים על אבן גבירול אבל לכיוון השני)

ואז מהר מהר חזרתי פשוט לצומת ממנה הגעתי והמשכתי ישר..

הלב שלי דפק ממש!! הייתי בסוג של הלם! אני לא יודעת מה יש לי ומה קרה אבל הפניה פשוט לא הייתה לי ברורה והייתי בטוחה לרגע שפשוט אין שם שמאלה..

לא ישנתי כל הלילה מרוב מחשבות...

זה משהו נורא ואיום?? אני מפחדת שירד לי הביטחון הנהיגה בגלל הסיפור הזה..

ועכשיו בכלל לא בא לי לחזור לתל אביב כי אחרי דבר כזה אני מפחדת נורא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

קודם כל, מטעויות לומדים.

דבר שני, כל עוד לא הייתה תאונה, אי אפשר לסווג את הטעות כ"נוראית".

דבר שלישי, גם אני, עם 15 שנה של ותק, ובערך 300 אלף קילומטר של עבר, לא אוהב את ת"א ולא להיכנס אליה.

ובכל זאת כשאני צריך לעשות את זה, אני עושה בת"א הכל לאט, אני מסתכל כל הזמן מסביב.

במידת האפשר כשיש זמן לתכנון מוקדם אני מכניס את המקור והיעד באתר של וייז וגוגל מפות ומנסה להתרכז במקומות שאני לא מכיר בעל פה, נניח מהכניסה לת"א ועד למקום.

• רעיון טוב! 2

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להלחץ , יש רק ללמוד מזה לפעם הבאה. 

ראשית אין מה לפחד להכנס לתל אביב, לא קורה כלום. 

שנית , כאשר נוהגים , יש להתייחס לוויז כהמלצה , ולהרים את המבט ולהסתכל קדימה. לא לנסוע על עיוור. 

אם לא ברורה הפניה , או הדרך , ממשיכים לאן שברור , הוויז יסתדר אחרי כמה שניות וידריך מחדש. מקסימום עושים סיבוב של כמה דקות. 

וכמו שמי שנופל מסוס , ההמלצה היא לעלות על הסוס בהקדם האפשרי , אני מציע להכנס לתל אביב , לעשות סיבוב , לראות שהשד לא נורא כל כך. 

ולהרים מבט קדימה בזמן הנהיגה. לתכנן את הנהיגה כמה שאפשר יותר מראש. 

• רעיון טוב! 6

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שאסור לך לחזור לת״א, לדעתי את צריכה לתלות את רשיון הנהיגה ולא לשבת יותר מאחורי ההגה, יותר מזה, אל תצאי מהבית, גם כהולכת רגל את מסוכנת.

ועכשיו ברצינות, זו טעות נוראית? ביצעת טעות נהיגה ואף אחד לא נפגע, לא קיבלת דו״ח, אף אחד אפילו לא עצר לצעוק עליך.
קצת פרופורציות, שככה יגמרו כל הטעויות שלך על הכביש.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכרים את נחמן שי? הסיסמה שלו היתה "שתו מים". אז שתי מים, הרגעי צאי למכונית וקחי אותה לטיול. את זה למדתי לפני המון שנים, כשאבא שלי, עם ותק של שבוע בנהיגה, עשה סלטה כפולה במכונית שלו. בעצת חבר מנוסה הוא נהג למוסך. הוא המשיך לנהוג 50 שנים נוספות.

בסופו של דבר כולנו טועים בנהיגה, והרבה. כל עוד אין נפגעים לא קרה כלום. אם אין נזק - עוד יותר טוב. אם אין קנס - אפשר לשכוח מהארוע.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים, התגובות שלכם באמת הצליחו להרגיע אותי קצת...

נראה לי אבל לא הסברתי את עצמי מספיק טוב..

אני ממש כבר פניתי והייתי חצי דרך בפניה שמאלה כשפתאום לא הבנתי לאן לפנות בדיוק..

ותחשבו שיש מאחורי מכוניות שגם פונות..

ופתאום אני עושה את השטות הזו, את התמרון הזה, וחוזרת חזרה למקום ממנו התחלתי את הפניה וכאילו מתחילה מההתחלה פשוט במקום לפנות שמאלה אני כבר המשכתי ישר וזהו..

הכל קרה מהר ותוך שניות.. ובטח אנשים לא הבינו מה קרה לי.. קצת מביך.. גם החברה שהייתה איתי אולי לא תרצה לנסוע איתי יותר, מסכנה,..

בכל מקרה, כן, מטעויות לומדים כפי שאמרתם..

אין לי ברירה אני אצטרך לחזור לנהוג בתל אביב אבל הפעם אשתדל לתכנן מראש 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אל תקחי את זה קשה, להיות מודע לטעויות זה מצויין. תחשבי שיש אנשים שעושים דברים כאלה על ימין ועל שמאל ולא מבינים שהם לא בסדר.

מה שחשוב זה לחזור מיד לנהוג כדי לא לאבד את הביטחון.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, דנדוש1234 כתב:

תודה חברים, התגובות שלכם באמת הצליחו להרגיע אותי קצת...

נראה לי אבל לא הסברתי את עצמי מספיק טוב..

אני ממש כבר פניתי והייתי חצי דרך בפניה שמאלה כשפתאום לא הבנתי לאן לפנות בדיוק..

ותחשבו שיש מאחורי מכוניות שגם פונות..

ופתאום אני עושה את השטות הזו, את התמרון הזה, וחוזרת חזרה למקום ממנו התחלתי את הפניה וכאילו מתחילה מההתחלה פשוט במקום לפנות שמאלה אני כבר המשכתי ישר וזהו..

הכל קרה מהר ותוך שניות.. ובטח אנשים לא הבינו מה קרה לי.. קצת מביך.. גם החברה שהייתה איתי אולי לא תרצה לנסוע איתי יותר, מסכנה,..

בכל מקרה, כן, מטעויות לומדים כפי שאמרתם..

אין לי ברירה אני אצטרך לחזור לנהוג בתל אביב אבל הפעם אשתדל לתכנן מראש 

הכל פתיר, לא קרה שום דבר קריטי, אפילו לא דו"ח.

סביר להניח שלנהגים ברכבים שסביבך לא היה ברור מה עשית (לא טוב, לא נורא), אולי אפילו חלק אמרו לעצמם "מה היא / הוא עושה?"

אז מה?

הדבר היחיד זה החברה שהייתה איתך, אבל אני מאמין שגם היא מבינה (וכנראה עשתה בחייה) שלפעמים קורות טעויות בנהיגה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. משתמשי הדרך האחרים שהיו נוכחים, מחשבותיהם הם לא עניינך מאחר והם לא מכירים אותך ואת לא אותם.

2. חברתך הקרובה תמשיך לנסוע אתך כי היא מכירה אותך, ולא שופטים אדם על טעות מקרית, הגם שהמשכתם יחדו בנסיעה והיא לא בקשה לרדת.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, את עלולה למצוא את עצמך מככבת באיזה אתר של סרטונים ממצלמות דרך או מצלמות אבטחה, כולל בפורום הזה. אם זה קורה התעלמי, אל תגיבי ואל תזדהי כגבורת הסרטון.

דרך אגב, כמה קילומטרים כבר נהגת מאז?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחשב בעובדות:

1. היא לקחה אחריות על מה שקרה

2. היא מבינה מה לא בסדר

3. היא באה לפה באופן אקטיבי לחפש עזרה שזה לא יקרה שוב

4. היא "אוכלת את עצמה" (מעבר לרצוי) בנושא

אני מאמין שרוב מוחלט של המגיבים יראו את כל זה ויחושו אמפתיה כלשהי ולא ידרכו עליה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתנאי שקראו את השרשור הזה. כיוון שסרטוני דאשקאם הם ז'אנר פופולרי במרשתת היא צריכה להיות מוכנה גם לדבר הזה. וכאמור - לדעת להתעלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי הרבה אפשר לצרף קישור לשרשור הזה.

כאמור מאמין שאם ישמעו את ה-Backstory ולא רק יראו את הסרטון, הרוב המוחלט של המגיבים יגלו הבנה ואמפתיה.

אם היה מדובר במישהו ש"על היין שלו" אז באופן טבעי לא מגלים הבנה ולא אמפתיה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, sperial כתב:

דרך אגב, את עלולה למצוא את עצמך מככבת באיזה אתר של סרטונים ממצלמות דרך או מצלמות אבטחה, כולל בפורום הזה. אם זה קורה התעלמי, אל תגיבי ואל תזדהי כגבורת הסרטון.

דרך אגב, כמה קילומטרים כבר נהגת מאז?

האמת לא חשבתי על האופציה הזו.. אבל גם אם זה יקרה , לא נורא... לא מכירים אותי. זה יהיה ה״סוד״ הקטן שלי ושל החברה שנסעה איתי (וגם בעלי כי ישר סיפרתי לו מה קרה והוא לא הגיב בכזו היסטריה כמו שחשבתי שיגיב)

בכל מקרה, לא כל כך נסעתי מאז.. זה קרה אתמול בלילה, פשוט חזרתי הבייתה, יצאנו מתל אביב, נסעתי על כבישים מהירים ונוחים יותר לנהיגה כמו שאני אוהבת (פחות אוהבת לנהוג בתוך עיר) ומאז לא נהגתי והעדפתי להישאר לעבוד מהבית היום כי לא רציתי לעלות על המכונית.. הגזמתי אני יודעת, פשוט כל כך נבהלתי שזה גרם לי לטראומה.. שמאמינה שכבר מחר תעבור לי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי מקרה דומה בקפריסין איך שנחתנו (הנבלות נוהגים בצד השני).

פתאום הכל התבלבל לי ולא הבנתי לאן אני פונה.

עצרתי בצד עד שהתאפסתי והמשכתי.

נראה לי זה עדיף מאשר לחזור אחורה.

לאחר מכן נהגתי שם כשבוע ללא שום ארוע מיוחד.

מעבר לזה, אל תהיי יותר מדי קשה עם עצמך

אני נוהג מעל 30 שנה וכאמור גם לי זה קרה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1208 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...