Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שינוי מידות צמיגים / ג'נטים

kompy

פוסטים מומלצים

רציתי לברר האם יש אנשים שעשו זאת והאם זה אפשרי לקבל אישור ממוסך מורשה להגדלת צמיגים למידות שלא כתובות בספר אוטו דאטה?

CAR: HONDA CIVIC HATCHBACK SPORT 1.5T STAGE 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אפשר לשים ג'אנט ברוחב 7" כאשר מוגדר וקיים ברכב ג'אנט 6.5"

מבחינה חוקית, בטיחותית, מגבלות פיזיות?

הג'אנטים אגב 16" 5X114.3

תודה.

מצטרף לשאלה ,אצלי בi20 מידה מקורית 175/70/15 רוחב גנט 5. מידה מקסימלית 195/50/16 רשום רוחב גנ'ט 5.5 .אם אפשר להגדיל ל 6 או 6.5 .

מה היו החסרונות והיתרונות והאם זה חוקי.

שאלה נוספת ,ראיתי סרטון ביוטיוב על i20 שעומדת בתצוגה כלשהי והמידה שם 195/40/17 .האם זה חוקי גם בארץ ?

Hu: pioneer prs80 Comp: Hertz Hsk165XL Amp:phoenix gold xsenon200X2

amp:massive audio bx4 Mono:DC audio 3.5: Sub: DC audio 15xl

CAR: mazda 2 demio pure black

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לברר האם יש אנשים שעשו זאת והאם זה אפשרי לקבל אישור ממוסך מורשה להגדלת צמיגים למידות שלא כתובות בספר אוטו דאטה?

כן , ברשותי סמארט ואני שיניתי מידות צמיג אך בספר שבמשרד הרישוי לא היה מידע כלל על הרכב שלי ולכן פניתי לחברה שלחתי להם צילום רישיון רכב ותוך זמן קצר קיבלתי אישור מידות לכל הצמיגיןם שמאושרות ברכב שלי,

לאחר התקנת הצמיגים ועם האישור מהחברה ניגשתי לחולון (למשרד הרישוי) על מנת לאשר את המידות ברישיון רכב ולאחר בדיקתם קיבלתי את הרישיון רכב עם המידות החדשות.

יש עוד אופציה- במקום להגיע למשרד הרישוי בחולון, פשוט ללכת למכון טסטים וכאשר הבוחנים בודקים שאכן המידות מתאימות לאישור של החברה הם שולחים בקשה למשרד הרישוי בחולון ולאחר שבוע מקבלים את הרישיון רכב החדש.

מקווה שעזרתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש לי רכב עם גלגלים 195/65/R15 או במילים אחרות, 4 בלונים בכל צד של הרכב :)

אני רוצה להחליף לג'נטים מגנזיום ולעלות לR16 עם חתך נמוך יותר.

הרכב- רנו מגאן 2 שנת 2009

האם זה אפשרי ?

ואם כן, מה התהליך החוקי שצריך לעשות כדי לרשום את השינוי בדף הרכב?

חיפשתי בגוגל ולא מצאתי את המידות שמותן לי לשנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש לי רכב עם גלגלים 195/65/R15 או במילים אחרות, 4 בלונים בכל צד של הרכב :)

אני רוצה להחליף לג'נטים מגנזיום ולעלות לR16 עם חתך נמוך יותר.

הרכב- רנו מגאן 2 שנת 2009

האם זה אפשרי ?

ואם כן, מה התהליך החוקי שצריך לעשות כדי לרשום את השינוי בדף הרכב?

חיפשתי בגוגל ולא מצאתי את המידות שמותן לי לשנות.

205.55.16 מאושר לך

פשוט אתה מגדיל וניגש לעמדה 1 ומבצע שינוי בול בוחן בעלות של 30 ש"ח לערך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

יש לי פולו 1.4 ידנית 2011 עם חישוקי ברזל רגילים וצמיגי דנלופ sp sport במידה 175/70 R14/

אני רוצה להחליף לחישוקי מגנזיום שיהיו יותר קלים באמת אבל שוקל להגדיל במידה אחת לR15 ולהביא

צמיגים במידה שונה ( 195/55 כמו בפולו יאנג או 185/60). כשהמטרה בגדול זה חישוק קל יותר+ צמיגים שיאפשרו

יותר גמישות (שכבר במצב סבבה אבל אני רוצה יותר:twisted: ) ועדיין כל הסיפור לא יפגע לי בצריכת דלק או אפילו יעזור לשפר אותה.

מישהו יודע להגיד מה עדיף מבין האופציות הנ"ל?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אני מתעניין בתוספת גאנטים לאוטו, אך לא יודע מה המידה המקסימלית לסיויק שלי, אמרו לי 17, ומישהו אחר אמרתי אפשר 19 ומישהו אחר שלל אותו, בקיצור כבר לא יודע מה נכון, אבל 17 זה בטוח אפשרי, כרגע יש לי על הרכב 16 עם טסות.

יש איזה אתר שמראה את מידות הצמיגים המקסימלי של אותו רכב, או דרל אחרת שאני יכול לדעת בוודאות את מידת בצמיגים המקסימלית של הרכב?

ד''א יש לי ספר רכב אבל לא מצאתי שם כלום, או שלא חיפשתי טוב או שלא רשום כלום על מידת הצמיגים לא יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

זקוק לתשובה קצרה מהירה וקולעת ממביני עניין.

האם חוקי לשנות מידות הצמיג שלי בחתך בלבד

מ 17 215/50

ל 17 215/45

על מנת להגדיל את אופציות הבחירה של הצמיגים?

מסתבר שלמידה שלי אין אופציות רבות.

מאזדה 6 פרימיום 09.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום , אני מעוניין לקנות לרכב שלי סיטרואן C4 SX , שנת 2008

ג'אנטים מגנזיום , עכשיו הבנתי שבשביל לעלות לקוטר 17/18 שזה מה שמאוד רציתי לעשות צריך אישור ואמרו לי שזה בלאגן , אז החלטתי לוותר .

אז אני רוצה קוטר של 16" , אני לא מבין בזה כלום אז אשמח לדעת מה אני צריך לבדוק לפני שאני קונה ג'אנט , איך אני יודע עם הוא מתאים ?

דיברתי עם איזה בן אדם מחנות *********** והוא אמר שלרכב שלי מתאימים רק ג'אנטים 5 ברגים ואמר לבדוק ב 5-108 משהו כזה

אומנם ראיתי שם הרבה דברים יפים אבל רציתי להתייעץ פה לפני , תודה רבה לעוזרים !

בגלל הדרישה לניאונים, נראה לי שזה יותר מתאים לאתר www.arsforum.co.il/vb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...