Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לפני 12 שעות, motizkn כתב:

כרגע הזמנתי את ה Viofo A129-DG duo מ Banggood, יצא 371 כולל משלוח, נראה לי מחיר סבבה.

לא כל כך הבנתי לגבי המצלמה, האם מספיק לחבר אותה ל USB בשביל שהיא תעבוד במצב חניה (תתחיל לעבוד בחניה במידה והרכב זז)?

חוץ מ microSD אני צריך עוד משהוא?

אם שקע המצת ברכב מספק מתח בזמן חנייה (כשהרכב כבוי) אז אין צורך.

במידה ולא יש קיט התקנה לקופסת הפיוזים ברכב.

אתה יכול לקרוא על זה בעמוד הודהודם

חוץ מכרטיס זיכרון לא צריך כלום.

לפני שעתיים, Liquidator כתב:

יש לכם המלצה למצלמת דרך עם 4G? או משהו איכותי?

יש לי כרגע מצלמה סינית גנרית שהיא לא משהו.

לא הרבה השתנה מהפעם האחרונה ששאלת, אותן ההמלצות בדיוק

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 25.12.2020 בשעה 00:32, FiS כתב:

אם שקע המצת ברכב מספק מתח בזמן חנייה (כשהרכב כבוי) אז אין צורך.

במידה ולא יש קיט התקנה לקופסת הפיוזים ברכב.

אתה יכול לקרוא על זה בעמוד הודהודם

חוץ מכרטיס זיכרון לא צריך כלום.

לא הרבה השתנה מהפעם האחרונה ששאלת, אותן ההמלצות בדיוק

אז לא יצא משהו חדש? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי לחדש את מערך מצלמות המוביוס שלי שכבר מתחיל להתעייף אחרי כמה שנות שימוש.

בעקבות ההמלצות בשירשור השה הזמנתי יחידה אחת של ה70mai dashcam pro.

להפתעתי, בהתקנה גיליתי שהספקי כוח שהכנתי של 2 אמפר לא מספיק חזקים. למזלי היה לי עוד אחד של 3 אמפר והוא מספיק להפעיל את המצלמה.

איכות הצילום אכן מעולה, אבל כרגע אני רואה מספר חסרונות: לא ניתן לכוון את אורך הקליפים והם באורך דקה. הייתי מעדיף 5 דקות.

והכי מרגיז: למרות שקניתי את  מודול ה"GPS", אין בסרטונים נתונים של מהירות וקואורדינטות.

מביקורות על האפליקציה בגוגל פליי, הבנתי שבעצם לא מדובר בכלל בGPS אלא שהמצלמה לוקחת את נתוני המיקום מהטלפון הסלולרי שמחובר בwifi. אם זה נכון, זאת ממש הונאה לקרוא לרכיב הזה GPS. אין לי כל כוונה לפתוח את הwifi בטלפון בזמן נהיגה, ובכל מקרה המצלמות צריכות לפעול עצמאית ברכבים גם כשהטלפון לא נמצא ברכב.

האם הבנתי נכון?

יש המלצות למצלמות אחרות בלי החסרונות האלה? אני צריך להזמין עוד לשאר המכוניות.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לזמן הצילום - תנסה לעשות עדכון גרסה למצלמה דרך האפליקציה, בפורום שלהם רשמו שהם יוסיפו את זה בעדכון גרסה שיצא כבר.

כנ"ל לגבי הGPS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש מצלמה דו כיוונית עם wifi עבור הרכב של אישתי , יש לי A129 DUO ברכב, ובעודי מחפש למצוא דיל במחיר שמצא motizkn ראיתי שיש בארץ במחיר קרוב את ה provision. 

וגם את ה mai70 ה viofo  כרגע ב banggod היא ב 462 שקל, וזמן ההמתנה עש 25 ימים. האם ה provision pro באיכות טובה מספיק ? או ששווה להמשיל לארוב ל viofo למחיר טוב יותר.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

provision משווקת מצלמות מדבקה, לא איכותיות ולא שוות את הכסף.
אפשר למצוא בסכום נמוך יותר VIOFO A129 או 70mai A800 באליאקספרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, FiS כתב:

בקשר לזמן הצילום - תנסה לעשות עדכון גרסה למצלמה דרך האפליקציה, בפורום שלהם רשמו שהם יוסיפו את זה בעדכון גרסה שיצא כבר.

כנ"ל לגבי הGPS

תודה על התשובה, ניסיתי את האפליקציה ואכן ניתן לשנות את זמן הצילום ל3 דקות. לפחות משהו.
לגבי ה"GPS", חיפשתי עוד בנושא באינטרנט והמודול הזה הוא לא GPS בשום צורה. הוא מאפשר לך להפעיל "מערכות סיוע לנהג" שמתריעות על סטייה מנתיב ואם אתה מתקרב לרכב לפנים.  מיותר לחלוטין.
לא שמאוד חשובה לי הקלטה של המהירות, אבל זאת פשוט חוצפה לקרוא לזה GPS. אולי הייתי צריך לעשות את החיפוש על זה לפני הקנייה אבל אני מרגיש מרומה. מהיצרן הזה לא אקנה יותר שום דבר.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך FIS.
הייתה מותקנת לי הגירסה האחרונה של הקושחה על המצלמה שקיבלתי.
מסתבר שכשמסתכלים על הסרטונים דרך הwifi של המצלמה, רואים נתוני קואורדינטות ומהירות.
ואילו כשמוציאים את הכרטיס ומכנים למחשב כמו שאני נוהג לעשות, לא רואים.

מוזר, אבל יש בזה גם יתרון שאם יש לך עניין בבית המשפט והמהירות מפלילה אותך אתה יכול להעלים אותה..
בכל אופן אני לוקח את מילותי בחזרה לגבי לא לקנות עוד מהיצרן. יש GPS.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שהתכוונת לגרסת הפרו נכון?
https://s.click.aliexpress.com/e/_AkenSD

שים לב שאתה מזמין את הגרסה באנגלית.
קיימת גם גרסת Plus אבל אין לה שום ייתרון משמעותי על גבי הגרסה הרגילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה. 

למה גרסת הpro עדיפה על הdash cam הרגילה? 

הpro פשוט עם סוללה והבנתי שזה פחות טוב אם יש סוללה במצלמה בקיץ. 

אם יש בארץ מוכר מומלץ אשמח לקבל קישור/שם גם אם זה קצת יותר יקר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-Pro איכות צילום טובה בהרבה,  2592x1944p לעומת 1080p FHD בגרסה הרגילה 1S.
כמובן שגם החומרה הפנימית טובה יותר בגרסת הPro.
הפער לקנייה מאליאקספרס ולבין הארץ זה משהו כמו 80 ש"ח. חפש בזאפ

בכל המצלמות של 70mai יש סוללה פנימית. 
לגבי בעיית החום זה תלוי בהעדפת המשתמש אם לבחור מצלמה עם קבל או סוללה. לכל סוג יתרון וחסרון משלו.
אצלי ה-Pro מותקנת אצל חבר ברכב וכבר שרדה קיץ שלישי בלי בעיות. אני לא הייתי חושש לקנות מצלמה עם סוללה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הviofo a129 duo עם קיט חניה

אני מניח שלא ריאלי להשאיר אותה דולקת קבוע בלי לרוקן מצבר, מה האפשרויות האחרות? הרי כאשר המצלמה נדלקת (נניח ע"י חיישן G) עוברות לא מעט שניות עד שהמצלמה מתחילה לצלם בפועל ובינתיים הפוגע יכול להיעלם.. או שהיא נשארת במצב דרוך כל הזמן ומוכנה לצילום מיידי?

ומה הנפח המומלץ לכרטיס זכרון? אני מבין שהכרטיס אמור לשמור את החומרים מ2 המצלמות, כמה זמן הקלטה רציפה באיכות מקסימלית הוא יחזיק בכרטיס 64/128, לפני שהמצלמה תתחיל לדרוס קבצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...