Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות את המצלמה VANTRUE N2 Pro, מישהו יכול בבקשה לתת לי חוות דעת או סקירה על המצלמה/שווה להשקיע או לא. אני מעוניין לחבר אותה לשקע רגיל דרך כבר usb, האם תהיה בעיה וזה יגמור לי את המצבר בפארקינג מוד וכו?

תודה רבה מראש לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נחשבת למצלמה טובה ואיכותית, אמנם בין היקרות בקטגוריה שלה אבל בהחלט שווה להשקיע בה.
החיסרון הוא שאין לה wifi להעברת סרטונים.

בנוגע לחיבור שלה - אם שקע המצת שלך מספק מתח גם כשהרכב כבוי אז תצטרך לחבר אותה אל קופסת הפיוזים על מנת שלא תגמור את המצבר.
אתה יכול לראות כאן https://s.click.aliexpress.com/e/_A59Ekv
יש את הקיט ובנוסף קופון חנות של 20$ הנחה לקנייה עם הקיט

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה להזמין מעליאקספרס את ה-VIOFO A119 V3 שעולה בין 93 ל-123 דולר, תלוי מה מוסיפים לה.

האם מישהו שרכש משם את הנ"ל יכול להגיד האם חייבו אותו במע"מ (כי זה מעל 75$) או שיש שם איזה קומבינה כלשהי?

תודה.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה, רכשתי כמה פעמים מהחנות הרשמית של VIOFO באתר והם תמיד הצהירו על ערך חבילה נמוך מ-75$.
בכל זאת אחרי שתזמין תשלח להם הודעה לוודא את זה, עונים שם מהר.

נ.ב אל תשכח לממש את הקופונים של החנות, יכול להוזיל בכמה דולרים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקישור שצירפת יש מידות, תוציא פיוז אחד ותמדוד או שתבדוק בספר של הרכב.

בקשר להתקנה, מישהו מהפורום כתב מדריך מפורט  או  יש הרבה סירטונים ביוטוב תכתוב viofo a129 hardwire kit installation  

בהצלחה.

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, D-MON כתב:

יש לי את VIOFO A129 ברצוני לרכוש ערכה בשביל מוד חניה.

השאלה איזה דגם אני צריך לרכוש עבור מאזדה 3 שנתון 2008

כמו כן האם יש סרטון שמסביר איך מחברים.

תודה לעוזרים...

למאזדה 3 מתאים פיוז מסוג MINI
10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן, אז אני מחפש להתקין ברנו קליאו - מצלמה שגם תצלם את הדרך ועוד יותר חשוב - חניה שהרכב כבוי, עדיף 360;- שאוכל לדעת אם מישהו פגע וברח.

מאיפה מתחילים? מה מומלץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Arieldude135 כתב:

אהלן, אז אני מחפש להתקין ברנו קליאו - מצלמה שגם תצלם את הדרך ועוד יותר חשוב - חניה שהרכב כבוי, עדיף 360;- שאוכל לדעת אם מישהו פגע וברח.

מאיפה מתחילים? מה מומלץ?

כל מצלמה יכולה לצלם כשהרכב כבוי, רק צריך לחבר אותה לפיוז שמספק מתח גם כשהרכב כבוי.
זה מתבצע בעזרת קיט שמזמינים בנפרד. יש סרטונים ביוטיוב שמסבירים.

360 מעלות אין, אבל הכי קרוב זה 2 מצלמות שמצלמות כיחידה אחת (או פשוט 2 מצלמות נפרדות).
למשל VIOFO A129 או 70MAI A800. לכל אחת היתרון שלה באיכות הצילום ובאופן הפעולה (קבל חשמלי או סוללה פנימית). תבצע חיפוש בשרשור ואחת למספר עמודים השאלה הזאת קופצת.

בגדול המצלמות שהזכרתי למעלה מומלצות, יש גם את 70mai Pro, DDPai MINI3 שהן גם מצויינות (זווית צילום אחת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, FiS כתב:

כל מצלמה יכולה לצלם כשהרכב כבוי, רק צריך לחבר אותה לפיוז שמספק מתח גם כשהרכב כבוי.
זה מתבצע בעזרת קיט שמזמינים בנפרד. יש סרטונים ביוטיוב שמסבירים.

360 מעלות אין, אבל הכי קרוב זה 2 מצלמות שמצלמות כיחידה אחת (או פשוט 2 מצלמות נפרדות).
למשל VIOFO A129 או 70MAI A800. לכל אחת היתרון שלה באיכות הצילום ובאופן הפעולה (קבל חשמלי או סוללה פנימית). תבצע חיפוש בשרשור ואחת למספר עמודים השאלה הזאת קופצת.

בגדול המצלמות שהזכרתי למעלה מומלצות, יש גם את 70mai Pro, DDPai MINI3 שהן גם מצויינות (זווית צילום אחת)

יש מקום מומלץ שעושה את הכל ביחד? והאם זה יכול לפגוע באחריות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ לרכוש מחו"ל, הרבה מזמינים מAliexpress. תקבל את התמורה הטובה ביותר למחיר. תחפש בכמה עמודים האחרונים, פרסמתי לינקים למצלמות.

בארץ תמצא בעיקר מצלמות גרועות ובמחיר מופקע.

אתה יכול לבצע את ההתקנה לבד, לא מסובך מדי למי שיש הבנה טכנית בסיסית.

יש ביוטיוב המון מדריכים מצויינים.

אין סיבה שזה יפגע באחריות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.12.2020 בשעה 16:19, FiS כתב:

נחשבת למצלמה טובה ואיכותית, אמנם בין היקרות בקטגוריה שלה אבל בהחלט שווה להשקיע בה.
החיסרון הוא שאין לה wifi להעברת סרטונים.

בנוגע לחיבור שלה - אם שקע המצת שלך מספק מתח גם כשהרכב כבוי אז תצטרך לחבר אותה אל קופסת הפיוזים על מנת שלא תגמור את המצבר.
אתה יכול לראות כאן https://s.click.aliexpress.com/e/_A59Ekv
יש את הקיט ובנוסף קופון חנות של 20$ הנחה לקנייה עם הקיט

אומנם באיחור, אבל תודה ענקית על התגובה המהירה והמדוייקת!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע הזמנתי את ה Viofo A129-DG duo מ Banggood, יצא 371 כולל משלוח, נראה לי מחיר סבבה.

לא כל כך הבנתי לגבי המצלמה, האם מספיק לחבר אותה ל USB בשביל שהיא תעבוד במצב חניה (תתחיל לעבוד בחניה במידה והרכב זז)?

חוץ מ microSD אני צריך עוד משהוא?

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...