Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

גל חדש בסין... 

עיר קטנה, רק 4 מליון תושבים, נכנסת לסגר.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • מבאס 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, פינדר כתב:

גל חדש בסין... 

image.png.50d04ade616116ab99de4fde8914a5aa.png

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, פינדר כתב:

גל חדש בסין... 

עיר קטנה, רק 4 מליון תושבים, נכנסת לסגר.

מדהים לראות על איזה כמויות הם נכנסים לפאניקה (בהנחה והכמויות אמיתיות)

סוגרים מליוני אנשים בבתים על מספר דו ספרתי של מאומתים.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם כבר למדו מה יכול לקרות אם נותנים למחלה להשתולל.

אין להם שום בעיה לסגור מיליונים בבית, לרתך דלתות.

צבא יש

זכויות אדם אין.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במגמת שיפור. אתה יכול לעקוב כאן - הדוח הזה מתפרסם פעמיים ביום (חוץ משבת)

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתיימה הישיבה של הוועדה המייעצת לfda בנוגע לחיסון ילדים מעל גיל חמש בפייזר.

נראה שהנטיה היא לאשר את החיסון.

למי שמעוניין, שרשור שתיעד את הישיבה בלייב, נכתב ע"י  דוקטורנט לביולוגיה מולקולרית:

https://twitter.com/AArgoetti/status/1452977924664082437?s=20

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Igalz כתב:

מדהים לראות על איזה כמויות הם נכנסים לפאניקה (בהנחה והכמויות אמיתיות)

סוגרים מליוני אנשים בבתים על מספר דו ספרתי של מאומתים.

בנפילת המפלגה הקומוניסטית ננוחם.

מק"ס (המפלגה הסינית הקומוניסטית) ידועה בתרגילים שלה אז אל תאמין למספרים שהיא מוציאה. בשנה האחרונה סין הקומוניסטית הגבירה את הנוכחות שלה באמצעי הייצור המסורתיים ובאמצעי הייצור הדיגיטלים (קריפטו, חברות הייטק ומדיה חברתית). סין מאוד נסגרת ונוטה להיות כמו ברית המועצות. אם זה לא מספיק לסין הקומוניסטית יש נטייה לשמור הפאסון, הם ינסו לייפות את המציאות למרות שהיא שונה בתכלית.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד יצור עלוב שמחפש רייטינג ולייקים על חשבון הבריאות של כולנו

אני רואה אותו מתבטא בטלוויזיה ותמיד מדגיש ומסתייג והולך נגד כל החלטה הגיונית שהמטרה שלה להתחסן ולעצור את הכל

בנאדם עלוב

מזכיר  מאוד את  לץ

https://www.mako.co.il/news-columns/2021_q4/Article-3edc74fd101cc71027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

• רעיון גרוע 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Transporter כתב:

עוד יצור עלוב שמחפש רייטינג ולייקים על חשבון הבריאות של כולנו

אני רואה אותו מתבטא בטלוויזיה ותמיד מדגיש ומסתייג והולך נגד כל החלטה הגיונית שהמטרה שלה להתחסן ולעצור את הכל

בנאדם עלוב

מזכיר  מאוד את  לץ

https://www.mako.co.il/news-columns/2021_q4/Article-3edc74fd101cc71027.htm?sCh=31750a2610f26110&pId=173113802

דבר ראשון - ההודעה שלך עלובה ומגעילה.

דבר שני - בצפון קוריאה זה לא היה קורה. מעדיף לחיות עם flat earthers, מאשר עם צפון קוראנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיש הוא anti vaxer לא מוצהר - מחפש בכוח תירוצים להמנעות מחיסון. עושה רושם שאינו מבין את מהות האיום של הקורונה ואת התהליכים שעומדים ביסוד אישור החיסונים נגדו (אישור חירום ואישור מלא).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ארוץ לחסן את הילדה שלי (אוטוטו בת 5) בעיקר מכיוון שהיא חלתה בקורונה לפני מספר חודשים.  אגב, פרט לסימן לבן בלשון, לא היו לה תסימינים בכלל.

במקום, אחכה שהילדים\נכדים של טרנספורטר, Sperial ושות' יתחסנו - ואז אסיק את המסקנות שלי לגבי החיסון - במיוחד בקשר לילדים שכבר הבריאו בעבר מהקורונה.

עריכה - לפי הדיון אתמול, מתחילים להבין היטב שרוב הסיכויים שהילדים יצטרכו בוסטר כל X חודשים.

עריכה אחרונה על ידי tzahico
  • רעיון טוב! 1

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה מצחיק אותי ?

אני לא התחסנתי חיסון שלישי, והיו אנשים שתקפו אותי בטענה של ״אני מסכן אחרים בכך שאני לא מתחסן״, אז הנה הנה, עברו חודשיים מאז ומדברים על חיסון לילדים, ופתאום חלק מאותם אלו שאמרו לי את זה בזמנו, לא רוצים לחסן את הילדים שלהם.

הגמל לא רואה את צביעותו.

לא טוען שאתה כזה, לא רומז על זה אפילו, אלא סתם משהו שנזכרתי בו.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...