Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אני מקווה שהגל הזה ידעך אם יחסנו את הילדים מספיק מהר.

אצלנו אגב, לא הצליחו להשתלט על ההדבקה ומשרד הבריאות נאלץ לסגור שתי שכבות ולשלוח צוות מיוחד שידגום את כל שאר התלמידים והצוות בpcr.

למי שרוצה ללמוד מהנסיון שלי, אם אתם שומעים שיש ילד אחד מאומת בשכבה (לא בכיתה), תשאירו את הילד שלכם בבית לשבוע לפחות.

עד שיהיה חיסון.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הגיע בחור חדש למדינה.

וזה שמו B1.1.529

N12 - בעקבות הווריאנט שהתגלה: מדינות דרום אפריקה הוגדרו כאדומות (mako.co.il)

בעקבות הווריאנט החדש שהתגלה: מדינות דרום אפריקה הוגדרו כאדומות

כל השבים מהמדינות האדומות יחויבו להיכנס בידוד במלוניות הקורונה למשך שבוע • רה"מ הורה לבחון עצירה מיידית של טיסות מאותן מדינות לישראל וממנה • בנוסף נבחן יישום מתווה אחר למניעת התפשטות הזן בישראל • בארגוני הבריאות בעולם חוששים: הווריאנט החדש עלול להיות מידבק ועמיד יותר מול החיסון.

• רעיון טוב! 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופה, זה מעניין. קצב ההדבקה שלו מאוד גבוהה - נראה שמדובר בוריאנט שמשלב את כל המוטציות הכי בעייתיות שהתגלו עד היום + עוד כמה נוספות. הולך להיות שמח בשבועות הקרובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה בוסטר גם נגד זה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף מוטציה שתעשה את העבודה כמו שצריך, נמאס כבר .. שנתיים וזה לא נגמר.
בדיוק כמו עם הכינים בגן.. כל ההורים מחליטים ביחד על יום טיפול עם חומרים.
ואז עושים כמה סבבים .. רק כדי לגלות שיש איזה זוג הורים טבעוניים או הומוהפטיים שניכו לילד את הראש עם חומץ.
ושוב כל הגן מלא כינים.

שנתיים כמעט ומד ההדבקות עומד על רבע מילארד בלבד, אולי סוף סוף יואץ הקצב והוירוס ישרוף  את עצמו.
צריך וירוס מדבק ברמה כזאת שתוך פחות מחצי שנה הוא עובר על כל הלא מחוסנים בעולם.. 
ואז פוף הוא נעלם.

ולמי שפתטי וחושב שסגירת הטיסות למדינות האדומות תמנע את כניסת המוטציה הזאת לפה ... ח ח ח .
הישראלים חמקמקים,  תמיד ימצאו טיסה עקיפה לחזור לארץ.
ואם לא אז אזרח של מדינה אחרת ימצא דרך לשבת ליד ישראלי באחת הטיסות בדרכו למדינתו. 
בסופו של דבר גם המוטציה הזאת תגיע לפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שדאג - הוריאנט הדרום אפריקאי כבר כאן:

https://tires4u.co.il/compare?diameter=4&aspectRatio=15&width=15

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, vladclar כתב:

איזה בידיוק? אני רואה הרבה ווריאנטים בקישור: יש ווריאנט סיני/סרבי/צרפתי/יפני/איטלקי ועוד... 🙃

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, vladclar כתב:

זה השם שלו 175/65R14... מאוד מסוכן

• מצחיק 3

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה הוא ניראה דיי פיצי, לא הייתי דואג יותר מידי :-)

• מצחיק 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, David32 כתב:

יאללה בוסטר גם נגד זה.

תביאו שניים תביאו שלושה תביאו ארבעה חיסונים
תקבלו שיכונים כניסה ומטבח ושני חדרים קטנים
תביאו ארבעה תביאו חמישה תביאו שישה חיסונים
תקבלו הנאה וכבוד מקרובים אתם אוהבים חיסונים 💪
  • מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מתי יהיה אפשר לדבר בקול רם על זה שהחיסונים הם לא באמת פתרון פלא, אלא פלסטר עם סיכונים משלו

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא פתרון פלא, אבל נכון לעכשיו הם אחד מהכלים העיקריים נגד תחלואה קשה ; מבחינתי זה תופס.

מכרה מהצד שמתנגד רדיקלית לחיסונים אומרת - "מה שצריך לקרות, קורה בכל מקרה - כל המסביב, אשליה שאתם בשליטה". יאללה, נזרום איתה במקרה הספציפי הזה. למרות שסחבק מחוסן כדת משה וישראל, אם נגזר עלי להכחד תחת תאורת הניאון המרצדת באיכילוב, so be it.

אגב, אותו קו מחשבה מנחה אותה כשהיא ברכב ומרגישה בנוח לשים רגליים על הדשבורד ("מה שאמור לקרות, קורה בכל מקרה"). היתה תקופה שניסיתי להלחם בתפיסה המעוותת הזו, כיום אני בעיקר אפתי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שיש בזה באמת מהאשליה שיש שליטה.

אני לא אומר לא להתחסן. אני גם מחוסן. אבל אחרי החיסון השני חיכו חצי שנה או יותר, לפני שהתחילו לדבר על בוסטר. עכשיו השיחה הזו כבר באוויר למרות שעברו בקושי חודשיים מהקודם. 

מקווה שהתרופה של פייזר קצת יותר טובה, כי בסוף, בקצב הזה, כשנדרש לבוסטר פעם בשבוע בהקצנה, אף אחד לא יעשה את זה.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החיסון, על כל מגבלותיו, הוא הכלי הטוב ביותר שיש לנו. תשווה לאלטרנטיבה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

מעניין מתי יהיה אפשר לדבר בקול רם על זה שהחיסונים הם לא באמת פתרון פלא, אלא פלסטר עם סיכונים משלו

אף פעם לא אמרו שזה פתרון פלא.

ומה זה סיכונים משלו?

אתה בן אדם חכם ואני בטוח שאתה מבין שזה שיש אולי סיכון כלשהו בחיסון, הוא זניח לעומת הסיכון מהמחלה.

אגב לא מזמן בשרשור הזה טענו שהסיכון לילדים אפסי.

אז בהתפרצות שהייתה עכשיו בכיתה של הבן שלי, חלו עשרה ילדים. כולם החלימו וחזרו ללימודים.

רק שאחד מהם נשאר עם בעיות זיכרון לטווח קצר. פגיעה מוחית שאין לדעת מתי תחלוף ואם תחלוף לגמרי.

ואני נשארתי עם חשש, האם הבן שלי שהבריא לא יהיה חשוף לתופעות ארוכות טווח, כמו שיש להרבה וירוסים אחרים.

אם היתה לי את האופציה לחסן אותו לפני שנדבק, לא הייתי חושב פעמיים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...