Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 39 דקות, hwgeek כתב:

מבחינתי מספיק שהמסכות ישארו באופנה- ככה שמי שרוצה לשים לא ירגיש כאילו הוא חייזר.

צריך לפחות עוד שנה שנתיים של מסכות בשביל שזה ייחרט בראש של הצעירים

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום לראשונה מאז המגפה אשכרה סרקו לי את הקוד QR של התו הירוק. הייתי בהלם האמת.

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, 98civic כתב:

מסכות זה משהו שחייב להשאר לנצח בלי קשר לקורונה. אני מכיר לא מעט אנשים שמאז ההתפרצות לא חלו בשום סוג של שפעת. כנראה זה באמת עובד

תישאר אתה עם מסכה לנצח.

שים גם חליפת אב"כ להשלמת ההופעה.

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, 98civic כתב:

מסכות זה משהו שחייב להשאר לנצח בלי קשר לקורונה. אני מכיר לא מעט אנשים שמאז ההתפרצות לא חלו בשום סוג של שפעת. כנראה זה באמת עובד

אני מבטיח לך שבטיסות מסיכות כנראה ישארו לנצח, כמו התחקור לפני העליה למטוס.

לפני 3 שעות, hwgeek כתב:

מבחינתי מספיק שהמסכות ישארו באופנה- ככה שמי שרוצה לשים לא ירגיש כאילו הוא חייזר.

במזרח אסיה המסיכות היו באופנה עוד הרבה לפני הקורונה. כשרק התחילו לדבר על הקורונה והיו בארה"ב חולים בודדים אפשר היה לראות בצ'ינהטאון של בוסטון מלא אנשים במסיכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

תישאר אתה עם מסכה לנצח.

שים גם חליפת אב"כ להשלמת ההופעה.

אם זה יעזור לי להתגנון בפני אנשים כמוך אני אדביק חבילה לפרצוף

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על זה. 

אני ממליץ גם להתקלח ולישון עם מסכה, להגנה מירבית.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, vadim6385 כתב:

לך על זה. 

אני ממליץ גם להתקלח ולישון עם מסכה, להגנה מירבית.

מה הקושי הרב להשתמש במסכה במקומות סגורים, או תחבורה ציבורית, אם יש איפה שאתה גר?

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, יבגניפ כתב:

מה הקושי הרב להשתמש במסכה במקומות סגורים, או תחבורה ציבורית, אם יש איפה שאתה גר?

קושי רב מאוד.

מציק ומפריע לי.

אתם רוצים ללכת עם מסכות - תפדלו. אני שם את זה רק איפה שאני חייב לפי החוק ויכול לקבל קנס. מעבר לזה - עם כל הכבוד, אבל שיקפצו לי.

התחסנתי - מבחינתי אין קורונה יותר, ולא ברור לי למה אני עדיין חייב את זה. אם כבר, אם היו רוצים להעלות את אחוזי ההתחסנות - היו מבטלים את חובת מסכה למי שהתחסן, ככה גם מתנגדים הארדקור היו רצים לקופת חולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, vadim6385 כתב:

אתם רוצים ללכת עם מסכות - תפדלו. אני שם את זה רק איפה שאני חייב לפי החוק ויכול לקבל קנס. מעבר לזה - עם כל הכבוד, אבל שיקפצו לי.

בסדר, אף אחד לא ביקש ממך לשים מסכה כשאתה יושב מול המחשב ומתווכח על כלום בקארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, vadim6385 כתב:

אני שם את זה רק איפה שאני חייב לפי החוק ויכול לקבל קנס. מעבר לזה - עם כל הכבוד, אבל שיקפצו לי.

ערבות הדדית בישראל - קווים לדמותה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, יבגניפ כתב:

בסדר, אף אחד לא ביקש ממך לשים מסכה כשאתה יושב מול המחשב ומתווכח על כלום בקארספורום.

להפך. כאן עוטים מסיכות הרבה לפני הקורונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתם מתנפלים עליו, ללבוש מסיכות זה אכן מעצבן. מאוד. 

אני תוהה כמה ממי שחושב שזה לא בעייתי או מעצבן, אשכרה באמת מבלה עם המסיכות הללו לאורך זמן? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה מעצבן. אבל לא חושב שזה משהו בלתי נסבל בתחבורה ציבורית או סופר מארקט.

ומעבר לזה - איפה כבר צריך את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, davemustaine87 כתב:

אני תוהה כמה ממי שחושב שזה לא בעייתי או מעצבן, אשכרה באמת מבלה עם המסיכות הללו לאורך זמן? 

טסתי איתן לארה"ב וחזרה פעמיים, אז טכנית אני כבר ישן איתן. לגמרי לא בעיה, העיקר למצוא מסיכה נוחה ולא גנרית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

ברור שזה מעצבן. אבל לא חושב שזה משהו בלתי נסבל בתחבורה ציבורית או סופר מארקט.

ומעבר לזה - איפה כבר צריך את זה?

בתחבורה ציבורית אני מבלה שעתיים וחצי-שלוש שעות ביום, זה שונה לגמרי מאשר לנסוע 20-30 דקות. 

כנ"ל לגבי עבודה. כביכול ע"פ החוק היבש אני אמור להיות עכשיו 9 שעות ביום עם מסיכה. זה שונה לגמרי מאשר להכנס לסופר לחצי שעה.

לפני 13 דקות, snoop90 כתב:

טסתי איתן לארה"ב וחזרה פעמיים, אז טכנית אני כבר ישן איתן. לגמרי לא בעיה, העיקר למצוא מסיכה נוחה ולא גנרית.

הבעיה שקשה לנשום איתם, פחות העניין של הנוחות. ואם אתה משתמש במסיכה שלא מקשה לך על הנשימה, אז מצטער, היא כניראה לא ממש עושה את העבודה... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...