Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

כל תרופה היא גם רעל, הכל שאלה של מינון. תראה כמה מדינות אירופאיות אסרו עכשיו על חיסוני מודרנה בכלל. נראה שהמנה שלהם גדולה מידי…

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, garicho כתב:

כל תרופה חומר הוא גם רעל, הכל שאלה של מינון

הרחבתי את המשפט שלך (שגם הוא נכון בפני עצמו)

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@David32למגמה של הנוגדנים באוכלוסיה יש משמעות, אבל לא לערכים האבסולוטיים - אין איזה ערך cutoff שאתה יכול לקבוע שמעליו יש לאדם מסויים יש חסינות ומתחתיו אין. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, farkash7 כתב:

אז הFDA לא מאשר בוסטר של מודרנה.

הוא טוען שהבוסטר של מודרנה אכן מעלה את רמת הנוגדנים אבל לא בצורה משמעותית ביחס ללפני הבוסטר.

הבהרה - לא ברור לי ב-100% אם מי שמקבל בוסטר מודרנה חוסן במודרנה, אבל אם כן (זו ההערכה שלי) אפשר ללמוד מזה כמה דברים.

1. מודרנה ילדים, ילדים טובים, עשו חיסון/מינון טוב מדי.

2. פייזר ממשיכים את המסורת של חברות תרופות - רק כסף מעניין אותם ושימות העולם.

נראה כאילו פייזר הינדסו את החיסון כך שלא יהיה אפקטיבי לטווח ארוך ויצריך בוסטרים, אם זה ע״י מינון ואם זה ע״י תכנון אחר שהוא מעבר לבינתי, הכל לכאורה כמובן.

3. מדינת ישראל הלכה 100% על פייזר. יש פה הגיון מסויים כי אנחנו מדינה קטנה, הוא היה זמין יותר באותה תקופה, אבל ההימור מתגלה כלא משהו. אולי צריך לשנות תקליט בעתיד אם זה אפשרי.

כל הפוסט שלך נגוע בגישה קונספירטיבית, שאין הרבה מה להגיב פה.

אם מודרנה ילדים טובים, למה הם רוצים למכור לנו בוסטר?

הטענה של הFDA אם אני מבין נכון, היא שהם לא הצליחו להוכיח שהבוסטר שלהם מעלה את רמת ההגנה באופן ניכר.

שים לב, הם לא טוענים שרמת ההגנה הנוכחית, אחרי שתי זריקות מודרנה, מספיקה.

הבוסטר המוצע של מודרנה, הוא בחצי המינון משל 2 הזריקות הראשונות. אולי זה לא מספיק?

image.png.f715a18e6e3fd88a4a06698d32b7c2db.png

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמדובר בחברות תרופות זו לא גישה קונספירטיבית, זו גישה ריאלית. מדובר באחת התעשיות המושחתות והאכזריות.

על פרשת משככי הכאבים שמעת? גש ובדוק כמה חברות מעורבות בה ואילו פיצויים הן הולכות לשלם…

מהכתבות שפורסמו וממה שאני מבין בין השורות של הכתבה הזו מי שקיבל מודרנה מוגן יותר ממי שקיבל פייזר כיום, ללא בוסטר.

ברור שמודרנה תרצה למכור בוסטר חברת תרופות אחרי הכל, אבל הם כנראה יצאו ילדים. נתנו מימון גבוה ויעיל בהתחלה -> לא צריך את הבוסטר שלהם.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הנכון הוא שמצטייר שההגנה של מודרנה מפני הדבקה ממושכת יותר מזו של פייזר. כמובן שזה מתגלה כעת, אף אחד לא היה יכול לדעת זאת בדצמבר או ינואר  או אפילו מאי.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שמה שאתה אומר נכון אך ייתכן גם שמישהו הימר על הסוס הלא נכון עקב אינטרסים אישיים/פוליטיים.

אף אחד לא יודע ואף אחד גם לא ידע ב 30 שנים הבאות מה האמת.

מקווה מאוד שהשיקולים היו נקיים ולא עקב אינטרסים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האינטרס היה כמה שיותר חיסונים, כמה שיותר מהר, חיסונים בתקנים מערביים (לא סיניים / רוסים).

הטרייד אוף היה מחיר גבוה יותר שאנחנו שילמנו מאשר האיחוד האירופי או ארה"ב, וגם העברת מידע כזה או אחר על המתחסנים לפייזר (מה שקוראים לו "שלב 4").

אם מודרנה היו מוכנים לאותה עסקה באותו זמן אספקה, אז היינו מקבלים מודרנה, כנ"ל AZ או JJ או כל יצרן אחר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, farkash7 כתב:

על פרשת משככי הכאבים שמעת? גש ובדוק כמה חברות מעורבות בה ואילו פיצויים הן הולכות לשלם…

עד כמה שאני מכיר מדובר בחברה אחת, שנוהלה ע"י משפחה מושחתת (סאקלר).

לא יודע במה אתה עוסק, אבל אני בטוח שאני אוכל למצוא אנשים לא ישרים שעוסקים בדיוק במה שאתה עושה.

האם אני יכול להשליך מזה שכל מי שעוסק במקצוע הזה הוא מושחת?

עריכה אחרונה על ידי פינדר

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא היה יכול לדעת את הדינמיקה של החיסונים בדצמבר, בפברואר ואפילו במאי.  הירידה בחסינות התגלתה ביוני-יולי, במקביל להשתלטות זן הדלתא. בינתיים יש לה אישוש ממדינות נוספות שחוסנו קצת יותר מאוחר (ארה"ב, קטר).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אם מודרנה היו מוכנים לאותה עסקה באותו זמן אספקה, אז היינו מקבלים מודרנה, כנ"ל AZ או JJ או כל יצרן אחר.

ואולי הם כן היו מוכנים לעיסקה זהה או דומה והעדיפו את פייזר משיקולים מסוימים שאיננו חשופים אליהם ולכן ההסכם מושחר והדיונים וההחלטות נעולים ל 30 שנה?

אל תשכח שראש הממשלה לשעבר היה במצב מאוד סבוך באותה עת ולא נתן לאף אחד להיות בקרבתו ( מחשש ללקיחת קרדיט) ורצה להשיג את ה 61 מנדטים בכל מחיר בבחירות שהיו. אותו אחד הוא זה שחתם על ההסכם וייתכן, שוב - ייתכן, שהיו מניעים נוספים לבחירת חברת פייזר על שאר החברות. 

כמו שאמרתי , מקווה שבמקרה הזה לא ידעו משהו והסתירו מגורמי המקצוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא יכלו להתחייב לעסקה דומה, כי פייזר היה החיסון הראשון שקיבל אישור.

פייזר גם היו הראשונים למיטב זכרוני שהגישו בקשה לאישור.

עזוב את התיאוריות קונספירציה :Foil: תבדוק דרך התער של אוקאם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, פינדר כתב:

עד כמה שאני מכיר מדובר בחברה אחת, שנוהלה ע"י משפחה מושחתת (סאקלר).

תבדוק שוב. אתה באזור אבל פיספסת הרבה. 

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקראו שוב את הראיון עם טל זקס. 
מודרנה עשתה טעות בשלב הראשון , הם בדקו רק 2 מינונים 25 ו 100.
ה-100 היה יעיל יותר לכן המשיכו עם ה-100... 

פייזר הלכו על 30 ולכן החיסון שלהם היה קצת יותר זול ממודרנה, הם גם הצליחו לייצר הרבה יותר מנות.

וכן, לכל דבר יש השלכות.

מינון של 100 כנראה מייצר יותר תופעות לוואי.
מינון של 100 ועוד אחד של 100, כנראה מחזיק יותר מאשר 30 +30.. ואז לא מאשרים לך בוסטר נוסף של 100. 

אז מה עוזר למדינה שקיבלה מודרנה , החיסון של כולם בממוצע ירד ל 80%... ולא מאשרים להם לעלות ל 95%. 

אולי עדיף כבר לקבל 30 +30 ואז מאשרים לך לעלות ל 95% 

image.thumb.png.ee4a2ddeedcb0eb68ead16ffbeb7ad8f.png

https://www.israelhayom.co.il/magazine/shishabat/article/4690029

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, garicho כתב:

כל תרופה היא גם רעל, הכל שאלה של מינון. תראה כמה מדינות אירופאיות אסרו עכשיו על חיסוני מודרנה בכלל. נראה שהמנה שלהם גדולה מידי…

1083464442_--.thumb.jpg.55a50ae95b636760aa3d84cb4b8f6171.jpg

לפני 22 שעות, m3x7r3m3 כתב:

האינטרס היה כמה שיותר חיסונים, כמה שיותר מהר, חיסונים בתקנים מערביים (לא סיניים / רוסים).

הטרייד אוף היה מחיר גבוה יותר שאנחנו שילמנו מאשר האיחוד האירופי או ארה"ב, וגם העברת מידע כזה או אחר על המתחסנים לפייזר (מה שקוראים לו "שלב 4").

business 101 

• מצחיק 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...