Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho
 שיתוף

פוסטים מומלצים

בתאריך 13.10.2021 בשעה 11:16, asix כתב:

ייתכן שמה שאתה אומר נכון אך ייתכן גם שמישהו הימר על הסוס הלא נכון עקב אינטרסים אישיים/פוליטיים.

אף אחד לא יודע ואף אחד גם לא ידע ב 30 שנים הבאות מה האמת.

מקווה מאוד שהשיקולים היו נקיים ולא עקב אינטרסים. 

יתכן שהימרו נכון ובזכות החיסונים עברנו את הגל הזה בלי סגר

מצחיק שאנשים כמוך רואים רק את ה"יתכן" שדפקו אותם ורימו  אותם ולא את ה 3 חולים קשים עם בוסטר לעומת 120 בלי חיסון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים נחשפים פחות מתים בגל הרביעי.

אבל מקדם ההדבקה עולה בימים האחרונים.

דעיכת הגל הרביעי: שיא הנפטרים בגל הנוכחי קטן - מחצית מהגל השלישי

ב-24 השעות האחרונות אובחנו 1,560 מאומתים חדשים לנגיף ב-98,043 בדיקות קורונה שבוצעו • במקביל, מבצע החיסונים במנה השלישית נמשך: 3.82 מיליון תושבים חוסנו במנה שלישית - 31 אלף מהם מחוסנים חדשים • מהשוואה שערך פרופ' ערן סגל בין 4 גלי התחלואה עולה כי שיא הנפטרים בגל הנוכחי נמוך ב-50% מהגל השלישי • צפו.

N12 - משרד הבריאות: 382 חולים קשה, מקדם ההדבקה על 0.77 (mako.co.il)

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לסיכום יש לנו ווריאנט מדביק יותר, אולי אלים יותר, ובכל זאת חצי מהמתים, כשההבדל בין הגל השלישי לרביעי הוא חיסונים

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

לפני שעה, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן בסה"כ הגל הזה עבר בסדר לרוב האוכלוסייה.  כמובן שמי שקרוביו נימנים עם ה 1500 מתים מרגיש קצת מרומה.

הרי בגלים הקודמים הוא נשאר בבית על מנת להגן על הקשישים האחרים ועכשיו אחרים לא נשארו בבית להגן על קרוביו. 

מצד שני, רוב המתים לא היו מחוסנים וגם רוב המאומתים הגיעו מאוכלוסיית הלא מחוסנים (כולל ילדים כמובן).

מניח שדווקא ההתנהגות בגל הזה תעזור לנו יותר בגל הבא אם יהיה עוד גל. 

כרגע החשש של מערכת הבריאות היא דווקא מהשפעת הרגילה, הרי לא היה גל של שפעת בחורף הקודם ורמת החיסוניות של כולנו נמוכה יותר. 

והשאלה הגדולה מה עושים עם הפקקים בנמלים? מצחיק שביידן הורה לעבוד בנמלים 24/7,  ואז כולם שאלו למה לא עשו את זה קודם. 

ואני שואל , למה אף אחד לא חשב שדואר ישראל יעבוד 24/7 בזמנים שהחבילות שלנו נרטבות בנתב"ג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה אתה רוצה - שהדוורים ירטבו? ושמדינת ישראל תשלם להם מינימום+50% כדי שיעשו שעות נוספות?

מתברר שהפקקים בנמלים הם בעיה עולמית, לא מקומית שלנו. כמובן שאצלנו יש,בעיית שבת שמקצרת את פוטנציאל שבוע העבודה ב-20%.

לגבי השפעת - כנראה שכבר בספטמבר אובחנו יותר חולי שפעת מאשר בכל 2020 (בשפעת מדובר בדגימה, לא בבדיקות לכל חשוד), הוסף לכך את סיפור מחלות דרכי הנשימה בילדים שהתפרצו, באופן לא אפייני, בקיץ, ותבין על מה מדובר.

מצד שני, כנראה שאנשים לא מבינים את חשיבות החיסון נגד שפעת, אם כי ידוע שמדובר בהימור מושכל על הזנים הצפויים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבינתיים, בקבינט ממהרים להחריג את חדרי הכושר מחובת התו הירוק 🤦‍♂️ ; וואט קאן איי סיי, חלומה הרטוב של האקסית שלי מתגשם -

https://www.ynet.co.il/news/article/bkzamjqbk

Mazda Drei Hatchback "Premium" 2L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הסמיילי שדופק לעצמו במצח שצריך אותו?

עריכה: עכשיו ראיתי שמצאת אותו 😅

באסה שביגלל הקורונה חדר הכושר של לזוז  בשכונה שעלה רק 100 שקל לחודש ניסגר ועכשיו האפשרות היחידה של גו אקטיב במחיר משולש+.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, hwgeek כתב:

+ממשלה (?)

זה דווקא נראה הפוך, שזה חצי מהמתים למרות הממשלה, ולא בגלל הממשלה.

כי הממשלה הזו דיי עשתה הכל כדי לאפשר לדלתא לשרוף.

הסתפקו בגדול בתו ירוק, אפילו את הילדים זרקו בתחילת ספטמבר ללימודים פרונטליים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

לפני שעה, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משרד הבריאות הודיע: מיום חמישי – חיסונים של אסטרהזניקה זמינים לציבור.

N12 - משרד הבריאות: מיום חמישי חיסונים של אסטרהזניקה זמינים... (mako.co.il)

אבל צריכים אישור מהרופא.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא רוצה חיסון mRNA יוכל לקבל חיסון DNA?

לא באמת, כי בישראל החיסון הזה יינתןמרק במקרים מיוחדים (יש מדינות בהן המתחסןמרשאי לבחור בתכשיר, בלי או עם מגבלות).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי גברים צעירים שחוששים ממיוקרדחטיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זן חדש בדרך?

היה היום בחדשות 13. שבבריטניה התגלה זן חדש.

יש עליה בחולים החדשים. ועליה באשפוזים.

הזן הגיע גם לארצות הברית. אבל שם הוא עוד לא משפיע.

20211019_202330.thumb.jpg.905cedfa6dd16d0bd5b53e6595effe83.jpg

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...