Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לא ככה תגובה חיסונית עובדת. זריקה של חומר תורשתי לתאי השריר בזרוע שלך, לא בהכרח תהיה דומה להידבקות בוירוס בתאי הריאות שלך. 

אם זה היה אקוויוולנטי בצורה כזאת, אז רוב מי שעבר את החיסון ללא תופעות לואי(אנשים מבוגרים) בכלל לא היו צריכים לדאוג מהוירוס. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, korola כתב:

ובמסיבות באילת ?

מי תורם יותר להפצת המחלה ? מי תורם יותר לתמותה ?

מעדכן שנבדקתי ויצאתי שלילי.

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקורה היום עם הבדיקות PCR זה ביזיון.

רוב המתחמים סגורים , ומה שפתחו, ההמתנה בין 4 ל 5 שעות.

בדיקות ביתיות נגמרו בכל סניפי סופר פארם.

קיבלתי הודעה שבכיתה של הבת התגלה מאומת. מי שלא מחוסן -  צריך להיכנס לבידוד. מי שמחוסן לא נדרש להיות מבודד,  אבל מומלץ לבצע בדיקה.

הילדה שלי מחוסנת ( מלפני חודש ),  ביקשה ליתר בטחון לעשות בדיקה.  אין לי דרך לענות לבקשתה - אי אפשר לשרוף יום חג בתור ברכב עם כל עם ישראל (שרוצה לטוס לחו"ל), אי אפשר לעשות בדיקה מהירה במד"א ( רק לא מחוסנים יכולים ), אי אפשר להיבדק לבד בבית כי אין להשיג ערכת בדיקה. סבבה - מחר בית ספר,  לא נגדיל ראש מעבר לנדרש.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצבכם טוב, בכיתה של הבת שלי אותו דבר, התגלה מאומת, הילדים עדיין לא בגיל החיסון. 

כדי לקצר את הבידוד לשבוע נדרשות בדיקות pcr, מה שאומר או לעמוד בתור 3 שעות, או לחכות למחר ולקוות לטוב. 

כמובן שהבידוד משבית את אחד ההורים, כי הרי אי אפשר להשאיר את הילדים לבד בבית... 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בדקת אפשרות בדיקה מהירה (או PCR) בסופרפארם/ביפארם או דומיהם? השירות ניתן בתשלום, כאשר בדיקת אנטיגן מהירה עולה כמה עשרות שקלים והתשובה תוך שעה-שעתיים PCR קצת יותר יקר ואיני יודע מה לו"ז התשובה, זה ניתן לביצוע במסגרת של בדיקות לחו"ל. לגבי ה-PCR צריך לברר גם האם מבוצע במעבדה נפרדת, או באחת המעבדות שעמוסות בקהל הרחב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפה זה נראה לי שהמערכת בקריסה.. אנחנו במכבי.
הילדים נחשפו לחולים מאומתים בבתי הספר, חלקם מבקשים בדיקת PCR על מנת לחזור ללימודים.
כן, גם מחוסנים ...  וגם הורים מחוסנים במנה שלישית טרייה (מלפני שבוע) מתבקשים לעשות בדיקות PCR.

לפי התמונות ששולחים הורים, כל מגרשי הדרייב אין של פיקוד העורף מפוצצים והכבישים חסומים קילומטרים. 

כניסה לאתר של מכבי שפעם היה אפשר לקבוע תור לבדיקה מהיום להיום או מקסימום למחר בלחיצת כפתור.
מראה שפשוט אין בדיקות PCR זמינות בקרוב..  וגם אם יש חייבים לצלצל אין אפשרות לקבוע אונליין.
מה שמפתיע, זה שהציבור מדווח על כמה ימים של עומסים חריגים במרכזי הבדיקות , 
אבל באתר של משרד הבריאות יש צניחה בכמות הבדיקות שביצעו בימים האחרונים.

מה זה אומר? שבשיא התחלואה פשוט צימצמו את אתרי הבדיקות ?
או שכן לוקחים כמויות של בדיקות , אבל המעבדות לא עובדות ?

image.png.687f077d26f33e2325bc0e031eb3fa9e.png

image.thumb.png.033048e691301b1d8f1e9050001398a1.png

image.png.6a8ba87a9f90a1374597d0e714dc1208.png

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הבוקר, עוד ממחלף ירקון של כביש 5, הנתיב הימני פקוק, דרך היציאה של מחלף תקווה, דרך בית העלמין ירקון, ואז לפנייה ימינה לפתח תקווה דרך שלמה שמלצר, ואז פקק עד אצטדיון המושבה, כי בחניון האצטדיון יש מתחם בדיקות.

עשיתי חתיכת סיבוב בבוקר בגלל זה, המשכתי למחלף מורשה, 4 דרום, מחלף גהה, 4 צפון, ואז אם המושבות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשש, איך עוד לא שמו לב לפוטנציאל העיסקי של פקקים כאלה? 🤣

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המעבדות לא עובדות בשבת ,  אף אחד לא תיקן את זה עוד מהממשלה הקודמת.
בחג רוב המעבדות לא עבדו, שבת בפתח, ויש יום כיפור. 
יש מצב שאף אחד לא חשב על זה , אבל אם באמת פיקוד העורף אוסף כמויות עצומות של בדיקות , רובם יגיעו לפח.

אין מהנדס מערכת למערך הבדיקות , אין פיקוח על ואף אחד לא רואה את החלמאות פה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבדיקות ילכו לפח- אז במצב כזה הנבדקים מקבלים תשובה חיובית לא? (אפילו של אבטוח שחולים).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי - ואני ניזון מאותם מקורות כמוכם - התורים נבעו מכך שהיו מעט מוקדי בדיקות (של הקופות לא פעלו בחג), ובמוקדים שהיו פתוחים חסרו דוגמים - ומצד שני אנשים עומדים בתור שעות כדי לחסוך כמה פרוטות על בדיקת האנטיגן בתשלום. תכפילו את זה ליומיים וקיבלתם מרשם בדוק לתורים אינסופיים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם התורים נובעים מזה שיש מעט מתחמי בדיקה , אז מה צריך לעשות ?
פשוט להציב 3 דוגמים על כל טור מכוניות.. כבר ראיתי עמדות עם 2 דוגמים ודוגם אחד על כל טור.
זה פשוט מאיץ את התור פי 2.. 

אבל במקום להציב יותר דוגמים , הם החליטו פשוט לסגור את המתחם..  

זה דווקא כן מאושש את ההשערה שיש להם כבר מספיק דגימות במערכת.   

זה ה SMS שנשלח לכולם..לפני כחצי שעה.

image.thumb.png.ce4020e7f13bbdf58458a27f1ffb7f56.png

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו בפרדס חנה. פקק מצומת איטונג ( הגשר).

ועד לפניה לרכבת. פשוט עומדים. גם אחרי הפניה עומדים.

גם מהצד השני תור ענק.

לא ראיתי דבר כזה מאז הקורונה. 

שכן בבניין אצל אבי. לקח תבת לחיסון שני. אמר שריק.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנים שלי התחסנו בחיסון השלישי (שניים ביום ו', אחד היום) - התורים קצרים. מצד שני, עד החג קצב החיסונים היה גבוה מאד, ואני חושב שגם היום שב לסדרו. פשוט גייסו חובשים ופתחו הרבה מאד מתחמי חיסון, אני חושב שיותר מאשר במבצע הראשון, ונראה לי שהיעד של בנט (3 מיליון מחוסנים עד יו"כ) יושג.

לגבי הבדיקות - אני מניח שפתיחה מלאה של המתחמים היום, ואולי פתיחת מתחמי הקופות בסופ"ש יקלו מאד על העומס. אישית אנימלא מאמין שאפשר לאכוץ את אי ההכרה ב-PCR לצורך תו ירוק. זה להטיל על הבודקים להיות שוטרים ויגרום לקטטות מיותרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...