Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

טרנספורטר אני לא יודע באיזה קופת חולים אתה, בגדול במכבי הזמינות ממש אחלה במיוחד בקניון גבעתיים, עובדים גם בשישי שבת.

או שאתה יכול ללכת להמתין עם כל המשוגעים בדיזינגוף בתור לחיסון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון בלהיות עובד כללית - נכנס לחדר, מתחסן, יוצא. בלי תורים, בלי לנסוע למקומות רחוקים.. תענוג

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עובד כללית, סתם לקוח, אבל קבעתי תור, הגעתי 5 דקות לפני, עד שהגיע הזמן המקורי של התור כבר שיחקתי בפלאפון בחוץ מחכה שיעברו עוד 10 דקות ואוכל ללכת לבית.
@Transporter עזוב אותך מתחמים מיותרים, תקבע רגע אחד תור ותסיים עם זה. תפנה 10 דקות, גם ככה אחרי זה תקבל תופעות לוואי שיפרקו לך ת'מוח.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, hwgeek כתב:

אז העלייה ממשיכה, לא רק בימי שני :-(.

אגב- יש מצב שמכיון שהגל הראשון גרם למוות של האוכלוסיות הכי חלשות- כעת החיסון מקבל נתונים טובים יותר בסטטיסטיקה של כמות הנפטרים? כאילו עכשיו זה האוכלוסיות קצת יותר עמידות?
חלילה לא מזלזל ביעילות החיסון- פשוט תוהה האם אחד הגורמים לירידה בכמות המתים יחסית לנידבקים זה ביגלל שמי שהיה בסיכון גבוה למות מהמחלה כבר ניפטר בגלים הקודמים?

אכן מפחיד מה שקורה,  לדעתי אנחנו כרגע במקום ראשון בעולם מבחינת מספר נדבקים יומי לגודל האוכלוסייה. 

אני לא חושב שהגלים הקודמים "ניקו" את הקשישים החלשים ועכשיו נותרו החזקים,

החיסון מהווה הגנה כלשהי, אבל מדינת ישראל מביאה את החיסון לנקודות עבודה מטורפות.

זוכרים את ההוסטל עם ה-5 חולים (מתוך אולי 30 חוסים), רובם מעל גיל 60 וכולם קיבלו חיסון שלישי. 

אתמול גילו עוד 3,  בסטיסטיקה החיסון השלישי מגן ומשפר את ההגנה, אבל הוא רק משפר בפקטור כלשהו,

כלומר אם קשיש מחוסן בבוסטר יארח 3 נכדים בביתו למשך 3 ימים והנכדים יהיו חולים אז העומס הנגיפי יצליח לעקוף גם את הבוסטר. 

החיסון הוא בדיוק כמו אפוד מגן.

קח 2 קבוצות של 100 חיילים,  קבוצה אחת כולם עם אפודים וקבוצה שנייה בלי אפודים. 

בניסוי הראשון , תעביר באיזור של רסיסים.. בקבוצה בלי האפודים יהיו לך 20 נפגעים ואם האפודים יהיה לך נפגע אחד. 

יופי אז האפוד מגן פי 20. 

עכשיו מה קורה אם אתה מעמיד אותם .באיזור של רסיסים צפופים יותר ולאורך זמן ארוך יותר.

הגנה של האפוד תהיה הרבה פחות מפי 20. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Transporter כתב:

מתי מתחילות התופעות לווי אחרי החיסון השלישי וכמה זמן נמשכות?

בחיסון הראשון והשני לא הרגשתי כלום חוץ מכאב במקום של הדקירה

ממדגם של 8 אנשים בגילאים שונים (אני+משפחה וחברים) נראה שהלו"ז של תופעות הלוואי דומה לשני החיסונים הקודמים אבל לרוב התופעות קלות או קלות בהרבה מהחיסון השני. לי לדוגמא היה חום והרגשה נוראית של שפעת אחרי החיסון השני אבל אחרי השלישי רק כאבה בקטנה היד והיה כאב ראש חלש ומעט חולשה כללית ביום שאחרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Michaelr כתב:

ממדגם של 8 אנשים בגילאים שונים (אני+משפחה וחברים) נראה שהלו"ז של תופעות הלוואי דומה לשני החיסונים הקודמים אבל לרוב התופעות קלות או קלות בהרבה מהחיסון השני. לי לדוגמא היה חום והרגשה נוראית של שפעת אחרי החיסון השני אבל אחרי השלישי רק כאבה בקטנה היד והיה כאב ראש חלש ומעט חולשה כללית ביום שאחרי.

כלומר

48 שעות אחרי

זה נעלם?

אמרו לי שבהיכל שלמה ובסנטר יש בלאגן

קניון גבעתיים יקבלו אותי בלי תור ב 8 בבוקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Transporter כתב:

כלומר

48 שעות אחרי

זה נעלם?

אפילו פחות, התחסנתי ב3 בצהריים לפני יומיים ואתמול ב9-10 בערב הכל כבר עבר. אבל כמובן שאצל כל אחד התגובה תיהיה שונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת לפי נתוני התתחסנות לא נראה לי שיש בלאגן או חוסר תורים. 

שבוע שעבר חיסנו מעל 100,000 ביום , ושאני הגעתי למקום ההתחסנות הייתי שם די לבד.. ב 15 דקות המתנה אולי הגיעו עוד 3 אנשים.

אתמול חיסנו רק 83,000 .

זה נראה שמרכזי החיסונים די שוממים.  פשוט תגיע וזהו. 

מה שכן, 8:00  בבוקר זאת שעה לא טובה.
בדיוק פותחים , הרבה אנשים מורידים את הילדים (אתה זוכר מה זה ילדים , כן) בבית הספר וממשיכים להתחסן.
תישן עוד קצת ותקפוץ ב 10:00 או ב 11:00 , למה לקום כל כך מוקדם 

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול

אני חייב להגיע לעבודה רחוקה עד הצהריים

בטוח יהיו שם אנשים שיסכימו להכנס לפניהם

איפה יש בגבעתיים?

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התור ל Vaccination Square בדיזנגוף באמת הזוי, גם אל תוך השעות הקטנות של הלילה. נראה שזה הפך לסוג של בילוי בקרב התל אביביים, סטייל הצפת מתחמי קניות בתקופת החגים (אף פעם לא הבנתי את הבילוי בזה, אבל זה thang).

קיבלתי את העדכון השלישי ביום שני השבוע - תופעות לוואי פחות עוצמתיות בהשוואה לאלו שאחרי העדכון השני (שגם הייתי מגדיר כ moderated למדי) והסתכמו בעיקר בכאבים בזרוע שהלכו ודעכו במהלך ה 72 שעות שלאחר החיסון וזהו בגדול. נראה שגם התווספה לי תמיכה בגלים מילימטריים באיזור הטיילת בת"א ובמתחמים תת-קרקעיים.

באשר לזמינות תורים (מכבי), המצב די hit or miss - נראה שרפרוש של האפליקציה יכול להציג רשימה של מס' תורים פר יום במרפאה ספציפית, לאחר דקה לא להציג כלל, לאחר כמה שעות גם לא (או גם כן) וחוזר חלילה. כשהגעתי השבוע מתברר שאחד נוסף קיבל בדיוק זימון באותה השעה כמו לסחבק והיתה כמות נכבדה של ממתינים, אך התחלופה היתה גבוהה למדי וכל אחד נכנס, נוטה להאמין שגם אלו שהגיעו ללא תור מראש ופשוט שלפו פתק מהקורונומט.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Transporter כתב:

בטוח יהיו שם אנשים שיסכימו להכנס לפניהם

ברור, תמיד בכל תור יש כאלה שמוכנים לתת לך את התור, אפילו במשרד הרישוי , פעם זה היה במבחני תאוריה , בתור לביטוח לאומי.

פעם אחרונה שנתקלתי בכאלה היה בקיסריה,  הודיעו על מכירה של מספר מגרשים החל מ 8:00 בבוקר, 
היו כמה הומלסים שהתיישבו שם יומיים מראש והודיעו שאין בעיה, אם יש מישהו שרוצה את המיקום שלהם שרק יעביר בהעברת זה"ב 200,000 ש"ח המקום שלו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...