Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, save כתב:

צעק מי שאין לו ילדים .  או שילדו לא קיבל חיסון של Sci-BVac . עם ילדים אני ממתין בזהירות. 

אני מחכה בקוצר רוח שיאשרו חיסון לבן ה10 שלי.

עם הסיביוואק לא היו שום בעיות, חוץ מפייק ניוז של מתנגדי חיסונים.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים. מקדם ההדבקה עולה. אם לא ההיו הפתעות

נעבור את האחד מחר.

בשבת יותר מ 10,000 חולים. נראה שלא בלמו כלום. היתה ירידה

לצורך עליה.

מקדם הדבקה עולה 1292021.jpg

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח, יש תנאים מקלים.
גילו איזה 1,400 שחזרו מאומן , נחזיק אצבעות שאין איזה מוטציה חדשה שם שהגיעה לארץ, 
כי האחוזים של החיוביים בהחלט מצביעים על אפשרות של מוטציה חדשנית שתהפוך את המצב. 

אם כולם חזרו אם הדלתא הרגילה אז זה שטויות ויאזן את עצמו. 

השבוע היו 3 ימים של חג, המעבדות לא עבדו , התורים היו עצומים.
אז מצד אחד אנשים דחו את הבדיקה ולכן קיבלנו המון בדיקות וחיוביים בשבת, לכן זה יתאזן ויתקזז. 

מצד שני , היה כשל 3 ימים , לא נבדקו אנשים , לא נקטעו שרשראות ההדבקה ולכן קיבלנו עלייה יפה.

אבל זאת יכולה להיות עלייה קלה זמנית ובגלל המצב (יש מלא מחלימים ומלא מתחסנים חדשים - חיסון שלישי),  אז נחזור לירידות בהמשך.  

ולסיום, גם אם מדובר בעלייה וגם אם נחזור לעלות, המצב כרגע מעולה... הגל הרביעי הוא גל הלא מחוסנים. 

מחלקות הקורונה מלאות בחולים קשה לא מחוסנים, לכאורה מצאנו את הנוסחא המנצחת. 

מי שרוצה מתחסן ומי שלא מתחסן ידבק ויתחסן טבעי,   בסה"כ כל עוד כמות הלא מתחסנים לא גבוהה מידי, אז המערכות יכולות לעמוד בזה.

לצערנו יש גם מתחסנים של חיסון שלישי שנפגעים , יש מלא ילדים שלא יכולים להתחסן שהמחלה תדפוק להם את החיים.
אבל אין מה לעשות, העולם אקראי כל אחד והמזל שלו. 

אין ספק שאחרי שנסיים את הגל הרביעי נצא הרבה יותר חזקים מהצד השני. 

השאלה האם נוכל להגיע לקולנוע ב 22/12/21 ???? 

כי יש סרטים שחייבים לראות בקולנוע 

עריכה אחרונה על ידי korola
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, korola כתב:

לכאורה מצאנו את הנוסחא המנצחת

יש לי הרגשה שהצוותים של בתי החולים לא לגמרי מסכימים עם הנוסחה הזאת.

קולנוע ב-22/12, מישהו מרים ציפיות גבוהות מידי למטריקס 4?

• אהבתי 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע מה מצב העומס במתחם הבדיקות בכיכר רבין?

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא? הפסטיבל מבוטל?

אחרי חיסון שלישי אתה לא מחויב בידוד בחזרה, ואוסטריה עדיין לא סגורה לנו. 

אגב שם החיסון השני תקף ל- 270 ימים.

ציטוט

The vaccine certificate is valid for 270 days after the 2nd dose for 2-dose vaccines.

https://www.austria.info/en/service-and-facts/coronavirus-information/entry-regulations

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, אורי מ. כתב:

קולנוע ב-22/12, מישהו מרים ציפיות גבוהות מידי למטריקס 4?

אני מאוד מקווה שניהיה במצב טוב יותר עד אז, ממש רוצה ליראות את המטריקס בקולנוע.... אני זוכר את זה  כאילו זה היה אתמול- שחברים שלי בכיתה לא הפסיקו לדבר שהלכו להקרנת בכורה בשעה לא נורמלית... איך עברו להם מעל 20 שנה כל כך מהר :-(.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek
  • רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פריג'י כתב:

למה לא? הפסטיבל מבוטל?

אחרי חיסון שלישי אתה לא מחויב בידוד בחזרה, ואוסטריה עדיין לא סגורה לנו. 

אגב שם החיסון השני תקף ל- 270 ימים.

ומה אני עושה עם הילדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שידבקו כמה שיותר לא מחוסנים ברכה

זה לא חוכמה מה שקורה באומן אנשים שכנראה חלק גדול מהם לא מחוסנים, צמודים אחד לשני דבוקים אחד לשני ואז גם בטיסה

מה ציפיתם

לא נורא לא כואב לי עליהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כואב לי על כל הצוותים הרפואיים שיצטרכו לטפל בעוד אלפים (והרי אצל חסרי האחריות האלה כל חולה ידביק עוד 10), וכמובן על כל מי שלא יזכה לטיפול רפואי כי הצוותילצעסוקים בטיפול במופקרים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, hwgeek כתב:

אני מאוד מקווה שניהיה במצב טוב יותר עד אז, ממש רוצה ליראות את המטריקס בקולנוע.... אני זוכר את זה  כאילו זה היה אתמול- שחברים שלי בכיתה לא הפסיקו לדבר שהלכו להקרנת בכורה בשעה לא נורמלית... איך עברו להם מעל 20 שנה כל כך מהר :-(.

כמעט 22 שנה מהראשון,   כמובן שהראשון היה הכי טוב .

השני והשלישי הרגישו שפשוט חולבים את הפרה.. ועל מנת להמשיך את הסיפור ייצרו הרבה סתירות בעייתיות. 

כמו אם יש לעיר ציון קישור לאנרגיה טרמית , למה המכונות לא חולבות את כדור הארץ?

אם הרחפת של ניאו הצליחה בקלות לעבור את שכבת הערפל, מה בדיוק הייתה הבעיה להציב פנאלים סולארים מעל שכבת העננים?

image.png.33023d4c590f5865f9530b01b1442363.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

720p? מה, לא הולך לך טוב בהייטק? אין כסף לעוד קצת מקום על הדיסק? או אולי מסך יותר גדול?

• מצחיק 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

720P? BRRIP זה לחלשים!

המעריצים הנאמנים עדיין רואים בSVCD שהמירו במשך ימים וצרבו על דיסק :-)

• רעיון טוב! 1

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...