Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

ג'ו רוגן פידרקאסט.

לא אהבתי לא את הסטודיו החדש, ועכשיו עם המעבר לספוטיפיי.... הוא יכול ללכת לחפש את החברים שלו ולנגב את הדמעות עם כול המיליונים.

• רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, nimrod7676 כתב:

image.thumb.png.bd2d60006e875aae636f39ba0d538719.png

המדינה מתפרקת לחתיכות חבר'ה חובה לסגור את המדינה

לא לא

אנחנו פשוט טיפשים מדי בשביל להבין שעוד שבועיים נהיה ב 250% תפוסה ו 89 מונשמים 

ואם זה לא יקרה עוד שבועיים זה יקרה עוד חודש 

אבל עכשיו אנחנו אמורים לראות "את כל מה שקרה  בחנוכה" לא ?

אבל כנראה שלא קרה כלום

אז נחכה שבועיים כד שנוכל להגיד שוד שבועיים נחכה שוב שבועיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Your point being?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהתפוסה במחלקת הקורונה נמוכה. מה שלא נכתב הוא על חשבון מה נפתחו המחלקות האלה ואיזה פעילות רפואית הופחתה.

מה שאנשים נוטים לשכוח זו ההשהיה של כשבועיים בין העליה בתחלואה לעליה בתחלואה הקשה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהתחלה הפחידו אותנו שלא יהיה מקום בבתי חולים

אחר כך ניסו לשקר לנו שכבר אין מקום בבתי חולים (אבל מנהלי בתי חולים לא שיתפו פעולה ואמרו שזה שקר)

אז עכשיו מנסים להפחיד אותנו שבלי קשר לבתי חולים פשוט ימותו פה אלפי אנשים

דיי חלאס

כבר אמרתי. במדינה מסודרת במקום שרועי כהן יסתובב ברחובות עם שלטים ויזיע עם החליפה שלו,

היה מאגד אנשי עסקים חזקים ותובעים כל אחד ואחד מאלה  שפיזרו פה שקרים והפחדות. ברגע שהשקרים שאתה מפזר משפיעים על כל כך הרבה אנשים

ובעקיפין משפיעים על מדינה שלמה שבסוף תצטרך לשלם את כל הכסף הזה

מישהו צריך לתת את הדין

אבל אנחנו כבר יודעים מה יהיה פה

זה יגמר עוד כמה חודשים כל אחד יחזור לעניינים שלו והעבריינים האלה ימשיכו להסתובב חופשי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר אנשי עסקים חזקים, לא?

אז תאגד ותתבע

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו תקבל תגובה ארוכה שנראית כמו מדרגות, אתקצר ואתרגם לך: "השתגעת, יש לי מספיק על הראש ואני בכל מקרה עדיין עובד אז מ'כפת לי, שפראיירים אחרים יעשו את זה בשבילי"

• מצחיק 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Transporter כתב:

לא לא

אנחנו פשוט טיפשים מדי בשביל להבין שעוד שבועיים נהיה ב 250% תפוסה ו 89 מונשמים 

ואם זה לא יקרה עוד שבועיים זה יקרה עוד חודש 

אבל עכשיו אנחנו אמורים לראות "את כל מה שקרה  בחנוכה" לא ?

אבל כנראה שלא קרה כלום

אז נחכה שבועיים כד שנוכל להגיד שוד שבועיים נחכה שוב שבועיים

אתה מטורף? איזה 250% אחוז? אם לא נסגור את המדינה זה קץ האנושות! 

20201226_164310.jpg

לפני 6 שעות, sperial כתב:

שהתפוסה במחלקת הקורונה נמוכה. מה שלא נכתב הוא על חשבון מה נפתחו המחלקות האלה ואיזה פעילות רפואית הופחתה.

מה שאנשים נוטים לשכוח זו ההשהיה של כשבועיים בין העליה בתחלואה לעליה בתחלואה הקשה.

גבר, דיי להיות כבשה. 

בבית החולים הציבורי הגדול במדינה יש רק מונשם אחד! 

• רעיון גרוע 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר על מה שכתבתי קודם, ומבהיר:

1. מספר החולים בישראל גדל בשבועותהאחרונים בקצב מהיר. מספר החולים הקשים מאחר בד"כ כשבועיים אחרי מספר החולים הכולל, לכן יש צפי לעליה במספר המאושפזים. למעשה מספר החולים הקשים הוכפל בשבועיים האחרונים, בינתיים מספר המונשמים לא עלה בהרבה, איני יודע עד כמה זה כיון שחולים קשים מטופלים ללא הנשמה ועד כמה זה בגלל תמותה של מונשמים. כשאני רואה את העקומה הארצית אני קצת יותר מודאג מאשר מאיזה דיווח נקודתי

זה קטע מדאשבורד קורונה של משהב"ר, מעודכן לאתמול אחה"צ.

image.png.696af15f92c7835b3a7321fdf4481b74.png

חוץ מזה, אם תה"ש מקדיש כ-200 מיטות לחולי קורונה זה על חשבון מחלקות אחרות. ואתה יודע, אנשים ממשיכים להזקק לטיפול בהתקפי לב, שברים ברגליים ואפנדיציטיס. 

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל, קבלת החלטות שיש ביכולתן להקריס ולהרוס את חייהם של רבים וטובים מ9 מיליון האזרחים כאן לא אמורה להיות מתוך לחץ ופניקה.

אתה לחוץ, ומבוהל. בסדר. באמת, זכותך. אבל ממי שעומד בראש המערכת אני מצפה לקצת יותר קור רוח מזה. 

אין שום הצדקה בעולם לסגר שלישי. אין. לא משנה כמה קופי פייסטים מאתר משרד הבריאות תעשה.

אתה באמת חייב לנסות להתמודד עם הרעיון שעלות הסגר לא שווה את התועלת בעצירת העליה במספר החולים בדיוק לחודש. בטח לא כשרוב החולים לא חווים את המחלה בצורה קשה.

ובבקשה, אל תספר לי שוב על כאלו שנשארו נכים. זה לא מעניין. כי זה חוזר שוב ושוב ושוב ושוב למה שכתבתי במשפט הראשון. גם להיות מובטל שנה - שנה וחצי בגלל טמטום, פניקה, החלטות מפגרות, העדר משילות, בלה בלה בלה, זה נזק לטווח ארוך. והוא יכול להיות הרבה, הרבה, הרבה יותר גרוע. ואני חושב שבאמת כדאי שתנסה לפחות פעם אחת בשנה לשקול את האפשרות שזה שהמון עסקים יעלמו וימחקו לא טוב גם לך. גם אתה לא לקוח שלהם באופן ישיר.

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
  • אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, sperial כתב:

אני חוזר על מה שכתבתי קודם, ומבהיר:

1. מספר החולים בישראל גדל בשבועותהאחרונים בקצב מהיר. מספר החולים הקשים מאחר בד"כ כשבועיים אחרי מספר החולים הכולל, לכן יש צפי לעליה במספר המאושפזים. למעשה מספר החולים הקשים הוכפל בשבועיים האחרונים, בינתיים מספר המונשמים לא עלה בהרבה, איני יודע עד כמה זה כיון שחולים קשים מטופלים ללא הנשמה ועד כמה זה בגלל תמותה של מונשמים. כשאני רואה את העקומה הארצית אני קצת יותר מודאג מאשר מאיזה דיווח נקודתי

זה קטע מדאשבורד קורונה של משהב"ר, מעודכן לאתמול אחה"צ.

image.png.696af15f92c7835b3a7321fdf4481b74.png

חוץ מזה, אם תה"ש מקדיש כ-200 מיטות לחולי קורונה זה על חשבון מחלקות אחרות. ואתה יודע, אנשים ממשיכים להזקק לטיפול בהתקפי לב, שברים ברגליים ואפנדיציטיס. 

איך אתה מסביר את זה שהקניונים ואיקאה מפוצצים, ואתה לא יכול להכניס סיכה לתוך כיכר דיזינגוף?

למה במבצע האחרון שהיה בעזה אנשים לא יצאו מהבית, אבל עכשיו כן??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@יבגניפ

כי אתה חושב שזה לא יפגע בך. אז כדאי שתתחיל לדאוג, כי בני גילך נפגעים, וקשה. רק שאלה תוצאות "רכות" שלא מדווחות באופן מרוכז.

זה שיש לנו ממשלה לא מושלת זה נתון שפוגע בכולנו. יש תקווה, די מבוססת, אבל לא מובטחת, שהחיסון יאפשר הרבה הקלות.

@nimrod7676כי אנשים לא רואים את הפיצוצים, וגם בגלל עייפות החומר. והם לא רואים את מה שציינתי קודם, כי אף אחד לא מדווח על החולים בתופעות ממושכות. אבל הם קיימים וסובלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

@יבגניפ

כי אתה חושב שזה לא יפגע בך. אז כדאי שתתחיל לדאוג, כי בני גילך נפגעים, וקשה. רק שאלה תוצאות "רכות" שלא מדווחות באופן מרוכז.

זה שיש לנו ממשלה לא מושלת זה נתון שפוגע בכולנו. יש תקווה, די מבוססת, אבל לא מובטחת, שהחיסון יאפשר הרבה הקלות.

@nimrod7676כי אנשים לא רואים את הפיצוצים, וגם בגלל עייפות החומר. והם לא רואים את מה שציינתי קודם, כי אף אחד לא מדווח על החולים בתופעות ממושכות. אבל הם קיימים וסובלים.

לדעתך יותר אנשים נפגעו מהקורונה, או מהגבלות הקורונה?

אני העלאתי 5 קילו שומן מאז שסגרו לי את החדר כושר. השמנה ולחץ דם גבוה זה לא בדיוק מה שהופך קורונה משפעת למחלה מסוכנת?

עריכה אחרונה על ידי nimrod7676
  • רעיון גרוע 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מי שלא נפגע מהגבלות הקורונה. אבל אם תשחרר יותר מדי הם ינזקו גם מהקורונה וגם מההגבלות.

תראה מה קורה בארה"ב, שבה נלחמים נגד ההגבלות. בחלקים נכבדים מקליפורניה, למשל, לא נותרה מיטה פנויה בבתי החולים. מספר המאומתים היומי, יחסית לאוכלוסיה, פי 2.5 מאשר אצלנו. אתה מבין שעם מספרים כאלה, ושממשיכים לעלות, של חולים שום כלכלה לא תתקיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...