Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרתכם בבחירת מכונת קפה

Morningstar
שימו לב! השרשור הזה בן 1270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 147
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש ביד2. זה מכשירים שאנשים מחזיקים עשור בבית, כך שלא אמורה להיות בעיה עם זה.

אתה יכול לקנות גאג'יה פרו ב-2500-3000. מכונה די פופולארית בעולם, שזוכה לביקורות מאוד טובות, או לבדוק מחירים של לליט או אסקסו, אבל בכל מקרה תצטרך להוסיף מטחנה, או לקנות כמויות קטנות שיטחנו לך, אבל כנראה לא תמיד יפגעו במה שהמכונה תרצה.

אני בנתיים מרוצה מהלליט שלי, וכמעט הפסקתי לקנות קפה בחוץ.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Silvia זולה יחסית למה שמקבלים על הנייר, מכונה מחברה מפוארת הכולל חלק מהחלקים שנמצאים במכונות שעולות עשרות אלפי שקלים. היא גם המלצה מיידת של ה"מבינים במכונות" לידידם ה"מתחיל", אבל בסופו של יום, מדובר במכונה שהמילה "פשרה" רשומה בגדול על החזית הקטנה שלה. בוילר יחיד קטנטן שיש לתמרן אותו בין משימות (הקצפה/אספרסו) ולחכות דקות ארוכות בין לבין, הקפה כבר יתקרר והבריסטה מתייאש. בנוסף, צריך לרכוש גם מטחנה ראויה (1000-1500 ש"ח במקרה הכי טוב). מי שרוצה מכונה ידנית ראויה, מדובר בסביבות 7000-8000 עם המטחנה ויש לכוון למכונות כמו רוקט אפרטמנטו. למתחילים שרוצים להשקיע את המינימום (בלי לקנות מטחנה), ישנה מכונה אוטומטית (אספרסו בלבד ללא מקציף) פופלרית ומוצלחת.

מליטה סולו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הידניות שרשמת, אבל אם אוטומטית לאספרסו אז מצטרף להמלצה על המליטה סולו. 

מעבר לקפה טוב היא אחלה מכונה ומאוד קלה לתחזוקה. קצת פחות "מגניבה" כי אין בה מסכי טאצ' או עיצוב יפה.

מביאים אותה דרך אמזון צרפת/גרמניה ב 1,500 ש"ח לערך עד הבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, david brown כתב:

Silvia זולה יחסית למה שמקבלים על הנייר, מכונה מחברה מפוארת הכולל חלק מהחלקים שנמצאים במכונות שעולות עשרות אלפי שקלים. היא גם המלצה מיידת של ה"מבינים במכונות" לידידם ה"מתחיל", אבל בסופו של יום, מדובר במכונה שהמילה "פשרה" רשומה בגדול על החזית הקטנה שלה. בוילר יחיד קטנטן שיש לתמרן אותו בין משימות (הקצפה/אספרסו) ולחכות דקות ארוכות בין לבין, הקפה כבר יתקרר והבריסטה מתייאש. בנוסף, צריך לרכוש גם מטחנה ראויה (1000-1500 ש"ח במקרה הכי טוב). מי שרוצה מכונה ידנית ראויה, מדובר בסביבות 7000-8000 עם המטחנה ויש לכוון למכונות כמו רוקט אפרטמנטו. למתחילים שרוצים להשקיע את המינימום (בלי לקנות מטחנה), ישנה מכונה אוטומטית (אספרסו בלבד ללא מקציף) פופלרית ומוצלחת.

מליטה סולו

לי יש את האפרטמנטו והיא מפלצת. מרוצה ממנה עד השמיים.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, קאררה כתב:

לי יש את האפרטמנטו והיא מפלצת. מרוצה ממנה עד השמיים.

היא מכונת בוילר יחיד-מחליף חום טובה, אך לא הייתי מכנה אותה מפלצת עדיין, הכל יחסי כמובן.. איזו מטחנה?

עריכה אחרונה על ידי david brown
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם עושים לי חשק עם הידניות האלה 😄

יש מקום (או מישהו) שאפשר לטעום בו קפה שהוכן במכונות ידניות? נניח אפרטמנטו - אבל כשאני מביא את הפולים שאני שותה במכונה אוטומטית ומכיר את הטעם שלהם טוב טוב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, קאררה כתב:

היא מספקת+++ את הצרכים שלי.

Eureka Mignon זאת המטחנה

לרוב האנשים גם נספרסו מספקת את הצרכים, מכונה עם בוילר יחיד תמיד תהיה מוגבלת. לפי הסט הנחמד שלך אתה רציני בקשר לקפה, מכאן אתה ממשיך לדאבל בוילר :)

לפני כשעה, GTאי כתב:

אתם עושים לי חשק עם הידניות האלה 😄

יש מקום (או מישהו) שאפשר לטעום בו קפה שהוכן במכונות ידניות? נניח אפרטמנטו - אבל כשאני מביא את הפולים שאני שותה במכונה אוטומטית ומכיר את הטעם שלהם טוב טוב?

איזה איזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם עושים לי חשק עם הידניות האלה [emoji1]
אם בא לך פ"ת, אתה יכול לטעום אצלי ממכונת מנוף.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...