Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אם תעביר את רוב המשכורת לגן זה עדיין כדאי כי המסגרת עושה טוב לילד. 

בעיניים של אנשים שבעים קל מאוד לזלזל ב 1500 שקל. ברמות השכר האלה זה העוף על השולחן והנעל לילד. 

ועם יד על הלב, כמה מאיתנו היו אומרים אין לי כוח לעבוד שעה נוספת כל יום אז נבטל לילד את החוג?

החוג הזה זה חלק מה 1500 שקל האלה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 10 דקות, Night Driver כתב:

.

לא תמיד , אתה יודע. למשל קשה לספר את זה לילדים בגנים השונים שפורסמו לאחרונה חוטפים מכות מהגננת. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, YaronNahum כתב:

לא תמיד , אתה יודע. למשל קשה לספר את זה לילדים בגנים השונים שפורסמו לאחרונה חוטפים מכות מהגננת. 

התכוונתי למסגרת נורמלית. לא כלוב קרבות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהגן עולה 4,000 - תשלח את האמא לעבוד בשביל 5,300 ? 

שומרי החוק ייקחו הלוואה שתיפרס לשנתיים שלוש, הפחות, יעבדו בשחור באיזה קומבינה.

אגב, חשוב לי לציין,

אולי זה רק אני, אבל בתחום הנדל"ן להשכרה (אולי גם מכירה, אני לא שם עדיין) מורגש היצף משמעותי באזור מגוריי.

ולא רק בזה שיש שלטים בכל מקום, ולוחות מפוצצים בדירות שבמחירים, שעד לפני חודשיים היו גבוהים משמעותית ממה שיש היום, כמו גם מדד הנואשות של המשכירים.

זה מהשטח, במסעי בימים האחרונים אחר חיפוש דירה, בהשוואה ללפני שנתיים שלוש שהמחירים היו משמעותית גבוהים יותר, באותה תקופה בשנה אגב.

לא מייצג, וזה נסיון אישי מהימים האחרונים, כביכול ולכאורה, וזה רק מה שאני רואה וכו' וכו' וכו', ועדיין. אני יכול חד משמעית להגיד שבאזור הקריות, ההיצע האיכותי עולה על הביקוש.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 1 שעה, Night Driver כתב:

בעיניים של אנשים שבעים קל מאוד לזלזל ב 1500 שקל. ברמות השכר האלה זה העוף על השולחן והנעל לילד. 

ועם יד על הלב, כמה מאיתנו היו אומרים אין לי כוח לעבוד שעה נוספת כל יום אז נבטל לילד את החוג?

החוג הזה זה חלק מה 1500 שקל האלה.

ילד בן שנה לא צריך מסגרת, גם לא חוגים. הוא צריך שגרה שבבית הרבה יותר נח לנהל. חבל לשלם לגן חצי מה6 שתקבל בהרכבת אוטובוסים ותראה את הילד אולי שעתיים ביום לפני שהוא הולך לישון. רק אחרי גיל 3 כשזה גן של המדינה יכול להיות שמשתלם לחזור לעבוד בכזה שכר.

זה לא זלזול ב1500 שקל, זה להיות מעשי ולנצל את מה שהמדינה נותנת (ולדעתי לא צריכה לתת) לעומת להתעקש על עקרונות של יציאה לעבודה בכל מחיר.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשכח שכשמתחילים יש לאן להתקדם. בלי להתחיל לא תגיע אף פעם לכלום.

לא מדובר על אנשים מלומדים או בעלי מקצוע אלא על עובדי כפיים כלליים. אנשים כאלה אם הם עם ראש פתוח מתקדמים רק תוך כדי עבודה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, SlowRide כתב:

ילד בן שנה לא צריך מסגרת, גם לא חוגים.

עד שנה וחצי אתה צודק, משנה וחצי ומעלה הוא צריך מסגרת, הוא צריך גם ילדים אחרים ומבוגרים אחרים סביבו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יש שאומרים שעדיף שילד יהיה לפחות עד גיל שנתיים בבית, ומצד שני כאלה שטוענים שכבר אחרי חצי שנה אפשר להכניס למסגרת. 

הטענה שלי, שאם יש ילד בגילאים האלה בבית ואחד ההורים מובטל, עדיף לו להישאר בבית עם הילד ולא לצאת לעבוד בשביל משכורת 6 שחצי ממנה תצא על גן. 

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני רואה - הבת שלי בת שנתיים וחצי וסיימה שנה בגן עכשיו.

מגיל חצי שנה עד שנה וחצי (כמובן שזה אינדיבידואלי, אבל בגדול) - מסגרת זה בעיקר בייביסיטר.

מגיל שנה וחצי ומעלה צריכים את ה"חברים" ואת ה"מבוגרים" (שהם לא ההורים, סבא וסבתא וכו') בשביל ההתפתחות

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Night Driver כתב:

לא מדובר על אנשים מלומדים או בעלי מקצוע אלא על עובדי כפיים כלליים. אנשים כאלה אם הם עם ראש פתוח מתקדמים רק תוך כדי עבודה.

הנחת בסיס מאוד שגויה היא שכולם מחפשים להתקדם.

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מכיר מישהו שלא רוצה להרוויח יותר (חוץ מאלה שלא מוכנים לעבוד בשביל לתת לילדים שלהם חיים יותר נוחים)?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Night Driver כתב:

עזוב מהשטויות של להתקדם בתור מסגר/רתך ושאר עבודות שיהודים מעדיפים להתרחק מהם מכיוון שמדובר על עבודות שאתה תתקדם משכר מינימום של 29.12 שקלים לשעה ל-30.12 שקלים לשעה ועד שתגיע לשכר נורמלי כנראה החברה כבר תסגר כפי שקורה לרוב החברות בתחום המכני.

• אהבתי 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונראה שהתחושות שלי מאתמול, מקבלות איזשהו סימוכין.

קבלנים בקריות מדווחים: רוכשי דירות חדשות ביקשו לבטל את העסקאות

קבלנים אשר דיווחו לפני מספר חודשים על ביצוע מכירת דירות, מדווחים כעת כי חלק מאותן דירות הוחזרו.

באפריל, מאי ויוני 2020 נמכרו 1,097 דירות חדשות לעומת 1,706 בחודשים המקבילים אשתקד

https://krayot.mynet.co.il/local_news/article/ry11fVYyQD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, Night Driver כתב:

אתה מכיר מישהו שלא רוצה להרוויח יותר (חוץ מאלה שלא מוכנים לעבוד בשביל לתת לילדים שלהם חיים יותר נוחים)?

כל אחד שתשאל אותו אם הוא רוצה עוד 2000 שקל יגיד שכן.

לא כל אחד יסכים להתאמץ בשבילם-אם זה אומר לעשות את המינימום האפשרי בשביל שלא תפוטר או לקבל אבטלה ולא ללכת לעבוד.

אני אחרי חודשיים בבית בלי עבודה התחלתי להרגיש מדוכא ומאוד לא מתחבר לגישה הזו.

אבל עובדה היא קיימת.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...