Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם באמת מותנים לרכב להיות כבוי, שזה אומר בנוסף למה שכבר נאמר בלי לגשת לרכב מהאפליקציה, אז אובדן הסוללה זניח למדי אני השארתי את הרכב בחניה ללא טעינה בלי שום בעיה לשבועיים ויותר עם אובדן זניח של פחות מאחוז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, huber כתב:

מישהו פה יכול לאשר מניסיון שאפשר להשאיר את הרכב כ 8 ימים בחניון (ללא סנטרי או בקרת אקלים מופעלים כמובן) ולחזו רלרכב שניתן לסוע בו?

נוסעים לחול לכ 8 ימים ושוקלים אם להחנות בחניון של שדה התעופה.

מאשר. תכבה את כל הבזבזנים (סנטרי, מניעת התחממות) + אל תיכנס לראות כל 5 שעות אם הרכב שם (תן לו לישון) ותחזור לאותו אחוז או ממש ממש טיפה פחות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה לי משהו מוזר בכמה ימים האחרונים, שמתי מגבלת טעינה ל80 אחוז והרכב מוטען בלילה, וכשבאתי לצאת בבוקר לרכב יש 82% סוללה.
נשמע לכם תקין? קרה לי פעם שלישית השבוע

מדובר במודל Y long range

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...