Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפשרתי על חלום (שרשור מתחשמל)

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה באמת אחלה רכב, אבל לא הייתי אומר שלחובב רכב אפשר להסתפק בו כרכב יחיד.

אחד הדברים שהכי אהבתי במיאטה (כמו שנאמר - שלמות מוטורית) זה כמות האדרנלין שהיא סיפקה לי במהירות נמוכה. זה פשוט מדהים.

אני לא אשכח שבאחת הנסיעות האשה צרחה עלי להאט ואז נדהמה לשמוע שאנחנו מתחת למהירות המותרת. קסום לגמרי.

נהגתי בטסלה של ידידה מהעבודה והיה קשה מאוד להתרגש או להרגיש את המהירות מעבר ל 2-3 שניות בהאצה הראשונית.

נהג אוט' - האמת לא יצא לי לנסות את הנהג האוט' המלא שגם עושה לך פניות לבד אבל כן את הבקרת שיוט והשמירה על נתיב.

ואז ניסיתי את אותם מערכות גם ב E-CLASS 21 (גילוי נאות - היה לה סטיקר גבוהה בהרבה ממודל3), בכנות - לא הצלחתי להרגיש שום הבדל. שני הרכבים היו קרובים לשלמות.

שיגע אותי שאין CarPlay בטסלה - הכינותי מראש דוגמאות קונקרטיות ולא סתם באוויר -

לא רוצה לחבר את המשתמש Apple\Google שלי לרכב. לא סומך על האבטחה שלהם ולא יודע אם הם יתקנו 1days מספיק מהר. 

לא יכול לנווט בקלות לכל המקומות ששמורים לי בפלאפון.

לא יכול להמשיך לשמוע את הפודקאסטים שלי כי לא היה אפשר להתקין Pocketcast.

גם אם התאמצתי ובחרתי פודקאסט ידנית, ואז הייתי צריך להריץ קדימה לאיפה שהפסקתי בפלאפון, ואז זה לא היה בדיוק והייתי צריך להתעסק עוד קצת - שם הפודקאסט היה הפוך כי עברית לא נתמכה.

המושבים לא היו בליגה של ה E-CLASS והגב שלי חלושס אז זה הציק לי ממש.

מאוד התחברתי למינימליזם ולממשק. אני לא חסיד גדול של Carplay. הייתי רוצה שיהיה אפשר לתת ליישום גישה רק ל Contacts ו Maps לדוגמה וככה הייתי מרגיש בנוח לממשק את הרכב עם ה Apple ID שלי - אבל זה כבר תלונות לאפל. 

מאוד התחברתי לזה שלא צריך אף פעם תחנות דלק.

אלו שני הסנט שלי בצורה מבולגנת מאוד

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לקח לי חודש לעכל, אבל אין מנוס מהמציאות -

יום לפני יום ההולדת שלי, יום שבעבר היה חגיגה וכיום הוא טרגדיה כי אני בגיל שמביך לציין.

מקבל טלפון בצהריים והיא נסערת על הקו: ״עשיתי תאונה״.

הילדים בגן. אני שואל והיא מיד מציינת שהיא בסדר. גם הצד השני בסדר. אין פגיעות בנפש - מצוין.

אני שואל אותה אם הרכב במצב תנועה והיא אומרת שלא, צריך לבוא לאסוף אותה.

אני אומר לה לא נורא, בלאו הכי נכנסו בך לפני שבועיים והרכב צריך להגיע למוסך, מה זה משנה עוד תאונה - להיפך, אם הרכב טוטאל אז נקבל פאליסייד חדשה עשו לה מתיחת פנים דווקא בא לי בטוב.

ואז היא מזכירה לי שלא, היא לא עם הפאליסייד, היא עם הטסלה שלי - אותה לקחה בבוקר לבדיקת הרישוי השנתית… no good deed goes unpunished.

שיט.

נסעתי לחלץ אותה עם ה׳רכב זונה׳ שמזל שלא מכרתי, וכשהגעתי חשכו עיני.

אין יותר טסלה :(

נכנסו בה מהצד (שלה), בדלת האחורית. כל הכריות deployed, הצד גמור, ואין שום סיכוי שאני רואה את הרכב הזה שוב. נשבר הלב.

זה בערך המקום היחיד שאני פעיל בו שאני חושב שאולי(?) יבינו אותי כשאני אומר שדי נכנסתי לדכאון קל מהסיטואציה. כן, כמובן שאני שמח שהיא בסדר וכמובן שאני יודע שהיה יכול להיות הרבה (הרבה) יותר גרוע. אבל יחד עם עוד כל מיני דברים, זו פשוט היתה מכה קשה, הסתגרתי בעצמי ו״התאבלתי״ על הרכב. לקח לי יומיים להתנער מזה ולחזור לתפקד, כנראה שזה היה worst birthday ever (שזה מצחיק כי שנה לפני כן היינו חיובים לקורונה ונכנסו לבידוד, אז אני ממש לא מצפה לשנה הבאה).

זה מקום לעצור לרגע ולציין שהעובדה שאשתי יצאה בלי שריטה מהתנגשות T שהעיפה את הרכב לתוך המדרכה, היא (עוד) עדות לעד כמה הרכב בטיחותי בקטע אחר. באותו שבוע התפרסמה ידיעה על מישהו שניסה להתאבד עם הטסלה שלו ע״י הצנחתו מצוק(!!) עם כל המשפחה(!!!) רק שבסוף כולם יצאו בלי פגע(!!??!) - וואו איזו שיחה מביכה בדרך לבית החולים…

בכל אופן הטסלה היתה כמעט מושלמת, היו לה כמה שטויות קטנות אבל שום דבר רציני - ויש לציין שהם תיקנו את כל הבעיות שהציקו לי בשדרוגי תכנה ובשנת הדגם הרודפת לשלי. השקעתי בה גם כסף וגם זיעה, והיא היתה (כמעט) בדיוק מה שרציתי. כשישבתי לסכם את חווית הבעלות ליוטיוב וניסיתי להעלות כמה שיותר חסרונות, הבנתי שהרשימה היא קצרה להחריד אחרי 3 שנות בעלות וכמעט 40,000 מייל - הישג מאוד מרשים בעיני.

איזה באסה…

בכל מקרה בחודש האחרון אני מתנייד עם הgti/monster, התחבטתי המון מה לעשות -

ומחר אני אוסף את היורשת :o 

עריכה אחרונה על ידי oryo
  • מבאס 7

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבי עליך!

כן, אני חושב שכאן אנשים בהחלט יכולים להבין אותך ולו מהסיבה הפרוזאית שיש כאן עוד חברים שעברו טראומה דומה.

שמח מאוד שכולם יצאו בלי פגע.

זה שאשתך לא נפגעה זה נפלא, אבל זה לא ממש גורע מרמות הביאוס הקטסטרופליות שנופלות על בן אדם שמאבד חלום. ועוד חלום מוטורי, שזה בכלל החלום הכמעט יחיד שכדאי להשקיע בו...

ממתין במתח לראות מי היורשת.

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, oryo כתב:

אין יותר טסלה :(

מטוס זעיר ללא טייס!!!

כלומר מזל"ט! אה ז"א מזל-טוב. 

אמממ... כן...

בקיצור - תתחדשו על היורשת! וטוב לשמוע שכולם בריאים ושלמים!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבאס לשמוע.

רק בריאות.

אם אני זוכר נכון היתה לך קונפיגורציה די ייחודית, שבטח לא קל למצוא שוב.

מעניין באמת מי היורשת.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, oryo כתב:

image.png.854f25149d4429e1d89145fac2efe856.png

תקנה עוד אחת, מה הבעיה?

אתה נשמע כמו ילדה בת 14 ששברה את האייפון שלה ורצה לבכות לאבא שיקנה לה חדש.

עם כל הכבוד לטסלה, זאת עדיין טסלה, לא פרארי 250GTO או איזה בוגאטי שבנו 40 ממנה לאוליגרכים נבחרים

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • אהבתי 3
  • רעיון גרוע 1
  • משעמם 1
  • מצחיק 2
  • לא הבנתי... 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12345

הבן אדם לא אמור להיות שמח אחרי הרס של רכוש שלו ועוד כשהמשפחה שלו היתה בפנים!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, oryo כתב:

אז אתה לא כזה, סבבה, דפדף. בא אדם ומשתף חוויות שלו על משהו מבאס, וזה מה שיש לך להגיב? אתה באמת גאה ברעל שיוצא לך מהמקלדת? 

מבאס - כן.

גם אני אתבאס, אפילו מאוד, אם המאזדה שלי תושבת/תיגנב בדרך כזאת או אחרת.

אבל כולם בריאים ושלמים, ואוטו אפשר להחליף.  זה עדיין מוצר בייצור המוני, בדיוק כמו מקרר, מכונת כביסה או אייפון, אחד הולך, אחד בא.

זאת גם בסך הכל טסלה, לא משהו נדיר או מיוחד.

אם זה היה משהו שבאמת בנית במו ידיך, השקעת בו זמן ומחשבה, כמו בשירשור של קרוואן מרצדס בפורום אספנות (אחרי טיול מסביב לעולם הרכב הושבת בתאונה בכביש החוף, ועכשיו הוא בנה אחת חדשה) - אפשר להבין.

אבל טסלה שיש עוד מיליונים כמוה - לא מבין על מה לבכות פה. האישה והילדים בריאים ושלמים, על הרכב תקבל פיצוי מהביטוח, כבר הזמנת אחת אחרת, יש לך על מה לנסוע בינתיים, אפשר להמשיך הלאה.

אם מישהו היה כותב באותה צורה שהוא השבית קורולה סאן היברידית לבנה, זה מה שהיו אומרים לו. כולם בריאים ושלמים, תקבל כסף מהביטוח, תקנה אחת אחרת, החיים ממשיכים. אתה לא הראשון ולא האחרון.

• אהבתי 3
  • משעמם 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

אבל כולם בריאים ושלמים, ואוטו אפשר להחליף.  זה עדיין מוצר בייצור המוני, בדיוק כמו מקרר, מכונת כביסה או אייפון, אחד הולך, אחד בא.

זה נכון שרכב זה רק ברזל, אבל מי שנמצא פה בפורום אמור להבין שיש כאלה עם רכבים שהם יותר מעניינים/מושקעים/מטופחים.

אם זה סתם מוצר בייצור המוני, למה יש פה דיונים במשך 8 עמודים על זה?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

מבאס - כן.

צודק - מבאס, לא תורם לשרשור ולא מועיל בשום דבר. בבקשה אפשר להפסיק עם הקו הזה? 

תקנה טסלה, תקבל טלפון מהאשה - ביום הולדת שלך שהיא היתה בה בזמן תאונה - תבוא לכאן ותכתוב על זה ואז תגיד לי איך זה ירגיש אם מישהו יכתוב לך שאתה מתנהג כמו ילדה עם קוקיות. 

PLEASE - זה לא נעים. 

רגע לפני שהשרשור נערך - בבקשה, לחזור לתלם. 

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vadim6385 כתב:

הפורום הזה הוא הוכחה מספיק טובה שעבור אנשים רבים רכב (גם קורולה סאן) הוא קצת יותר מחתיכת ברזל ויש לו ערך סנטימנטלי, מכל מיני סיבות שיהיו מובנות לנו יותר או פחות, ובטוח לא רציונליות.

לקחת את הסכין ולסובב אותו (גם אם כולם יצאו בריאים) לא תורם בכלום...

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, oryo כתב:

הזכרת לי איך מכר צחק עלי כשראה אותי דומע כי החתולה מתה - "בסך הכל חתול, יש עוד אלף כמוהו, תביא אחר". לא, זה לא איך שדברים עובדים, אין לי את הזמן שהיה לי פעם ואת החוויות שהלכו אין להשיב. ברור שאני יכול לרכוש עוד טסלה או לאמץ עוד חתול, פשוט זה לא יהיה אותו דבר. 

להגיד לך משהו - חתול אני מבין ועוד איך.

אוטו שהשקעת בו והלך לטמיון - גם מבין ועוד איך.

אם נשמעתי כמו אחד שמנסה לבעוט במישהו שנמצא למטה - אני מתנצל, לא התכוונתי לפגוע או להעליב.

סך הכל ניסיתי להגיד שהאישה והילדים בריאים, והחיים ממשיכים הלאה. מתנצל שאמרתי את זה בצורה עוקצנית.

כנראה שהגיע באמת הזמן שלי לפרוש מהפורום הזה.

פעם הייתי נכנס לדיכאון אם משהו או מישהו היה שורט לי את האוטו, והרגשתי כאילו חבר קרוב נפגע.

היום - בשבילי זאת חתיכת פח שמסיעה אותי ממקום למקום, חלק מהן יותר בכיף, חלק אחר יותר בבאסה.

אבל כנראה שהזדקנתי, וזה פשוט לא מעניין אותי יותר.

בדיוק כמו שכבר לא מעניין אותי איזה סמארטפון או משחק מחשב חדש יצא.

הגיע הזמן להזדכות על תג חובב רכב שלי.

אצל חלק זה אהבה לכל החיים, אצל חלק עובר עם הגיל.

היה שלום ותודה על כל הדגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...