Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח וטסלה

ariel000
שימו לב! השרשור הזה בן 191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי חיפוש באתר (אני חלש מאוד בחיפושים) תחת "ביטוח+טסלה" ולא מצא לי מידע, הייתי די מופתע.

התעניינתי לגבי טסלה ונאמר לי כי חברת הביטוח היחידב שמבטחת טסלה, היא "הפניקס".

גם רשום על כך באתר של טסלה.

התקשרתי לליברה ו-"555555" ונאמר לי שלא מבצעים ביטוח לטסלה.

זה רציני?, רק חברה אחת.מבטחת טסלה?.

שאלתי בפניקס ואמרו לי שהמחיר הוא 6,600 ביטוח חובה ומקיף.

זה נשמע לי הזוי שרק חברה אחת מבטחת.

גם התברר לי שצריך להוסיף כ-1,000 שקל ביטוח לבית, במקרה של שריפה עקב קצר בעמדת טעינה ביתית.

עריכה אחרונה על ידי ariel000

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעתי גם ביטוח ישיר מבטחים טסלות אבל אני בספק אם תקבל מהם הצעה יותר זולה מהפניקס שהיא למעשה המבטחת הרשמית של טסלה בישראל ולכן גם המחיר אצלה בדר״כ יהיה הכי אטרקטיבי.

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה עובדת בצורה שונה מכל יצרניות הרכב, גם בתחום הביטוח - סגרו עם הפניקס והתנאים ברורים ושקופים.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ.

מנסה לעזור לחבר עם טסלה 3.

החידוש הבא של המקיף בהפניקס סמארט - ביטוח הבית של טסלה הוא 8200 ש"ח ללא חובה! כפול מהשנה שעברה, ללא תביעות וכדומה.

ידוע לכם על חברת ביטוח אחרת שמבטחת טסלה?

• מבאס 1

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לפצל את ביטוחי החובה והמקיף אצל שתי חברות שונות, לדוגמא, מקיף בביטוח ישיר (9) וחובה בהפניקס, יתכן וייצא לך יותר זול. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, tinoki כתב:

מקפיץ.

מנסה לעזור לחבר עם טסלה 3.

החידוש הבא של המקיף בהפניקס סמארט - ביטוח הבית של טסלה הוא 8200 ש"ח ללא חובה! כפול מהשנה שעברה, ללא תביעות וכדומה.

ידוע לכם על חברת ביטוח אחרת שמבטחת טסלה?

9 מליון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי כעת.

הסכימו להוריד 200 שח מתחת לפניקס.

אחזור לפניקס. מבאס

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי השרשור הזה הבעיה לא רק של טסלה:

8000 שח למקיף הוא מאוד חריג. בקבוצות טסלה רובם מדווחים על ביטוחים של בין 4000-6000 שח למקיף. מעל לזה זה לרוב רק לגרסאות הפרפורמנס.

אני באופן אישי חידשתי את שלי במאי במחיר של 3200 שח למקיף, שזה יותר זול מכל ביטוח רכב שהיה לי בשנים האחרונות כולל רכבים יותר זולים, אבל כמובן זה תלוי בהרבה פרמטרים.

רצוי תמיד לחדש בשיחה טלפונית או דרך סוכן ולא דרך האתר או האפליקציה שם המחירים הזויים.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...