Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התפשרתי על חלום (שרשור מתחשמל)

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפילו אני שלא חסיד (בלשון המעטה) של המראה של המודל 3 חייב להודות שהיא נראת מצוין עם הכחול מאט הזה.

תתחדש, לגמרי מעז יצא מתוק.

אשמח גם לשמוע על החוויות עם חברת הביטוח, איך הולך, כמה חלק, כמה קל לקבל את הכסף וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגתי מספר פעמים על 3P, לגמרי חבילה מרשימה.

הבעיה הכי גדולה מבחינתי בטסלות זה המראה שלהן.

במידה והיו בעטיפה יותר מושכת, סיכוי לא רע שהייתי קונה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.3.2023 בשעה 22:57, eladts כתב:

זה קצת יותר מסובך. ברוב בתי המגורים בארה"ב יש הזנה של פאזה מחולקת 240V. ברוב השקעים הפשוטים יש מתח של 120V, אבל בשקעים שמיועדים למכשירים כבדים יש גם מתח של 240V. בנוסף לכך, בצפון אמריקה יש תקנה שאסור לצורך לאורך זמן יותר מ-80% מהזרם המקסימלי המותר, כך ששקע NEMA 14-30 כמו זה שבתמונה שהזרם המקסימלי בו הוא 30A מאפשר לטעון רכב חשמלי בזרם של 24A.

NEMA_14-30_Dryer_Receptacle.jpg

עכשיו אני מבין איך הגו את משחק הטטריס - בחיי... אפשר לבהות בזה שעות! רק אומר

• מצחיק 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף עניין הביטוח נסגר, במקור רצו לתת לי $3,500 דולר פחות ממה ששילמתי על המחליפה - ותכלס זה אחלה דיל והייתי בכיף חותם על כזו הצעה אם מישהו היה מציע.

... אבל אז שכנעתי אותם לתת $3,500 מעל מה ששילמתי 😅

קטעים

• אהבתי 1

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.3.2023 בשעה 08:16, Morningstar כתב:

אפילו אני שלא חסיד (בלשון המעטה) של המראה של המודל 3 חייב להודות שהיא נראת מצוין עם הכחול מאט הזה.

לא חוכמה, גם הרפורמה הייתה נראית טוב אם היו מציגים אותה על משטח מט.
אה אופס לא פורום פוליטי, גם מולטיפלה הייתה נראית טוב בצבע מט.

Fiat Multipla tuning? These examples show how it's done! | tuningblog.eu

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מולטיפלה זה רכב יפה מרוב שהוא מכוער, אחד החריגים אי פעם. גאונות לשמה ובכל זאת אני בספק עם המעצב לא נעלם לו לפתע פתאום.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 31.3.2023 בשעה 21:48, Morningstar כתב:

הגישה של פולסטאר אתה מתכוון. מדובר כנראה ב google automotive שקיים כבר שנים בכמה דגמי מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.4.2023 בשעה 11:47, Froyne כתב:

מה, גם אתה עובר לטסלה?!

לא שולל טסלה כדיילי, אבל זה לא מסתדר עם הרעיון הכללי של "רכב ספורט ייחודי שלא יורד הרבה בערך (ראה סימלון) ורכב דיילי נוח וזול".

כלומר - אני לא נגד הרעיון של טסלה כ people carrier אבל הרכב לדעתי כרגע עדיין יקר מדי כחדש, ומוכרים עדיין לא ירדו מהעץ בשוק היד השנייה (אני רואה ממוצע של 20% פחות מחדש לרכב בן 3 עם 30K מיילס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Morningstar כתב:

לא שולל טסלה כדיילי, אבל זה לא מסתדר עם הרעיון הכללי של "רכב ספורט ייחודי שלא יורד הרבה בערך (ראה סימלון) ורכב דיילי נוח וזול".

כלומר - אני לא נגד הרעיון של טסלה כ people carrier אבל הרכב לדעתי כרגע עדיין יקר מדי כחדש, ומוכרים עדיין לא ירדו מהעץ בשוק היד השנייה (אני רואה ממוצע של 20% פחות מחדש לרכב בן 3 עם 30K מיילס)

אתה בכל מקרה לא תנהג ברכב עם בעיות גימור וקרקושים כדיילי :) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...