Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משבר משפחתי אשמח להתייעצות

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 1784 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא הבנתי מהקטע על כלבים וילדים, מה נסגר עם הג'וקים?

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 321
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה אתה חדש פה? ככה זה.

להפוך כול מילה או משפט שהורים אומרים לילד מכול סיבה שהיא אם זה בזמן "רגיעה" או כעס והדברים נאמרים בטון גבוה או בצעקות כטראומה זה הגזמה פראית.

ההורים שלי בהחלט צעקו עלי מסיבות נכונות וגם קיבלתי כמה מכות בטוסיק ואני לא זוכר שחוויתי טראומה או אני סובל מזה היום. בכיתי קצת ובזה נסגר הסיפור.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מהקטע על כלבים וילדים, מה נסגר עם הג'וקים?
ראיתי אצלי ג׳וקים, וחינכתי אותם עם מילה טובה ואפילו כיבדתי אותם בשפריץ של רייד.

משום מה הם לא באים אליי יותר.

בטח נעלבו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אמשיך את הדיון הזה כי אין לי את הנסיון ולמרות שלדעתי בחלק מהדברים זה לא רלוונטי, אמנע.

מה שכן, די ברור שחינוך אה-לה- חד קרנים מפזזים על הקשת בענן, מייצר חרא אנשים.

מה שמייצר חרא אנשים זו הזנחה.

אין דבר יותר גרוע מהתעלמות.

לא יודע מה זה חינוך של חדי קרן, אבל הבעיה העיקרית, לדעתי, היא שאנשים חושבים שהמטרה של החיים זה להיות מאושר. אנשים חילוניים, כביכול רציונאליים, חושבים שהמטרה של החיים היא להיות מאושר. בגלל זה הם עסוקים בלנסות לרצות את הילדים שלהם, שיהיו מבסוטים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנס לויכוח (אין לי משהו חכם לומר), אם הבנתי נכון את באגירה - הוא מתכוון לחינוך שמושפע מפוסט מודרניזם

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פוסט מודרניזם זה מגדל טויוטה. איכס.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים שלי בהחלט צעקו עלי מסיבות נכונות וגם קיבלתי כמה מכות בטוסיק ואני לא זוכר שחוויתי טראומה או אני סובל מזה היום. בכיתי קצת ובזה נסגר הסיפור.

קודם כל, לא כל פעולה לא נכונה של הורה היא טראומה.

דבר שני, יש לאדם גם אופי בסיסי ונסיבות אחרות, שמשנות את ההשפעה של מה שההורים שלו עשו. אני מכיר אנשים עם הורים מזעזעים, ששילמו על זה מחיר כבד בחייהם, אבל יצאו אנשים טובים ומועילים לחברה.

והשאלה היא, האם יש סיבה להכות ילדים. ואין.

זו שיטה לא טובה לחנך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים חילוניים, כביכול רציונאליים, חושבים שהמטרה של החיים היא להיות מאושר.

והיא לא?

אני חי בשביל עצמי, אז אני צריך לעשות את מה שעושה לי טוב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והיא לא?

אני חי בשביל עצמי, אז אני צריך לעשות את מה שעושה לי טוב.

אתה לא חי בשבילך עצמך. אתה חי. בשביל מה... אפשר לדבר על זה.

אני משוכנע שהרב זו אנרציה ועשייה שאתה עושה בלי להבין למה.

ואתה חי בתלות תמידית, מתמדת, בלתי נלאית, בסביבה שלך, שמורכבת ברובה מבני אדם. על תשתיות, פיסיות ורעיוניות, שבנו אבותיך ומתחזקים חברי החברה בה אתה חי, בלעדיהן, היית מת. אתה לא שורד ארבע שעות לבד, בסביבה נטולת בני אדם.

אתה חי בתוך מכונה אדירה, ששורשיה הפיסיים והרעיוניים, נעוצים בהיסטוריה, ואתה כל הזמן עובד בלהתכוונן לתוכה, כדי להתקיים. אתה רב הזמן עסוק בלהיות צפוי לסביבתך האנושית, כדי לתפקד ולהתקיים. הבגדים שאתה לובש, השפה שאתה משתמש בה, העשייה שלך. הרב המכריע שלה היא לטובת השתלבות בחברה.

אתה חושב שאתה נונקונפרומיסט, אבל במעשיך אתה רב הזמן משתלב כמו בורג יעיל. וכשאתה לא, אתה סובל.

ובהקשר של השרשור, חינוך הוא הלימוד של ילדים איך להשתלב בחברה, כי מי שלא משתלב, החיים שלו ממש בזבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא שורד ארבע שעות לבד, בסביבה נטולת בני אדם.

תרשה לי לחלוק עליך. ייצר ההישרדות של האדם כל כך חזק שהוא נוטה להסתגל לכל סביבה ולנסות לשרוד בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשה לי לחלוק עליך. ייצר ההישרדות של האדם כל כך חזק שהוא נוטה להסתגל לכל סביבה ולנסות לשרוד בה.
עזוב שאם אני שם אותך במקום שכל הידע הקיים שלך, שרכשת בזכות החברה בה אתה חי, לא רלוונטי, אתה מת. למשל, אם אני שם אותך ביער גשם באמזונס. כל הידע שלך מובנה לשרוד בעולם תרבותי, יציר החברה בה אתה חי. בטבע, אתה נטול יכולות.

מספיק שאשים אותך באיזו עיר בסין, מופשט מזהותך, וסיכויי השרידות שלך הם לא משהו שהייתי מהמר עליו.

אפרופו יצר ההישרדות, אנשים מאושרים, שחיים באופוריה, הם שורדים מאוד רעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמייצר חרא אנשים זו הזנחה.

אין דבר יותר גרוע מהתעלמות.

לא יודע מה זה חינוך של חדי קרן, אבל הבעיה העיקרית, לדעתי, היא שאנשים חושבים שהמטרה של החיים זה להיות מאושר. אנשים חילוניים, כביכול רציונאליים, חושבים שהמטרה של החיים היא להיות מאושר. בגלל זה הם עסוקים בלנסות לרצות את הילדים שלהם, שיהיו מבסוטים.

מה המטרה של החיים לדעתך?

יש להם בכלל מטרה?

היתכן שלעט או כסא יש מטרה, אבל לחיים אין?

היתכן שישנה מטרה, אבל היא כל כך מעורפלת ולא ברורה?

עריכה אחרונה על ידי avargel
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה היא לשכפל את הגנים שלך. הגנים הם המטרה והם מעצבים אותך כדי שתעביר אותם. אם לא התרבית הם נכשלו, לא אתה. אתה לא יותר מנשא של הגנים שלך, כל השאר זה תוצר לוואי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שאתה נונקונפרומיסט, אבל במעשיך אתה רב הזמן משתלב כמו בורג יעיל. וכשאתה לא, אתה סובל.

ובהקשר של השרשור, חינוך הוא הלימוד של ילדים איך להשתלב בחברה, כי מי שלא משתלב, החיים שלו ממש בזבל.

נכון מאוד. אני גם לא מחשיב את עצמי לנונקונפורמיסט, עברתי את הגיל הזה ברוך השם.

אבל ביחד עם זה אני עושה דברים שמטרתם הסופית זה לקדם אותי, לעשות מה שטוב לי, ובסופו של דבר לעשות את עצמי מאושר.

הנקודה שלי זה שאני לא מוכן לסבול למען אחרים, אני לא מוכן להזיק לעצמי למען אחרים, ותמיד אשים את טובתי האישית בעדיפות על טובת אחרים, כמובן כל זה תוך השתלבות במערכת, כי לא להשתלב בחברה, יגרום לי לסבל, ובסופו של דבר ירחיק אותי מאושר.

אבל אני לא אשים את טובת המערכת בעדיפות על טובתי האישית, אלא אם ארגיש שטובת המערכת המקרה הזה היא לטובתי, ו/או אי עשייה למען טובת המערכת תגרום למערכת לגרום לי לסבול (דוגמא - לציית לחוקי תנועה, לעשות מילואים ולשלם מיסים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...