Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משבר משפחתי אשמח להתייעצות

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 1769 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פסיידר... ראיתי לאן החינוך הניו-אייג'י הזה הביא אותנו.

אתה כמו קרח שמנסה להראות לי כמה המסרק שלו טוב...

זה לא חינוך ניו אייג'י, זה א' - ב' של הקלאסיקה של פסיכולוגיה התפתחותית. זה קורס בפסיכולוגיה באונ' טורנטו, ממרצה שמרן.

מה שמוכיח שענית בלי להקשיב.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 321
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן אבל הנהגים שירדו מההגה ימכרו את הידע שלהם ביחסים עם הנוסע והמשך סיוע לפיתוח המעערכת

במקרה הפרטי של נהגי מוניות אני לא רואה רבים מהם עושים זה. אולי בודדים.

רובם המכריע פשוט יילך לחפש את עצמם בתחום אחר. אולי זאת תהיה דווקא הזדמנות בשבילם להתפתח למשהו יותר טוב אפילו.

חוץ מזה, איזה יחסים בדיוק אתה צריך? רוב הנוסעים יעדיפו פשוט להכניס כתובת למערכת, ולנסוע בשקט, בלי לשמוע מונולוג על ביבי או משהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמוכיח שענית בלי להקשיב.

מה לעשות...אני תוצר של חינוך ניו אייג'

או

מה לעשות...לא היה בזמני ריטלין

או

מה לעשות, חטפתי ככ הרבה סטירות שאני כבר לא שומע כ"כ.

או

יאללה, יאללה, שמענו את הניו פסאודו קאקריזם הזה!

חלילה, לא ניתן לילד אפילו פאצ' על התוכאעס, אתה יודע איזה משברים זה יעשה לו?

ושניה לפני זה, יוגב, לקחת את ה 900 מ"ג קונצרטה השישי שלך היום? אתה יודע שבלעדי זה לאמא ואמא כואב הראש ואסור שלאמא יכאב הראש אז אנחנו מפותצצות אותך בסמין ממכרים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או וואה, מישהו פה עף רחוק רחוק. עכשיו הכול מובן ב 1000%.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, עכשיו שכנעת אותי, הדור שלך טוב, ושלי חרא.

הולך לפינה להתבייש, ולקחת את האדרל העשירי שלי היום עם מיץ גזר ופראפוצ׳ינו טבעוני דל נטרן ללא גלוטן.

אגב, כן היה אז ריטלין. המציאו אותו בשנות ה50.4193efd98bf1afbae46f0d5ed93a03d6.jpg

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות...אני תוצר של חינוך ניו אייג'

או

מה לעשות...לא היה בזמני ריטלין

או

מה לעשות, חטפתי ככ הרבה סטירות שאני כבר לא שומע כ"כ.

או

יאללה, יאללה, שמענו את הניו פסאודו קאקריזם הזה!

חלילה, לא ניתן לילד אפילו פאצ' על התוכאעס, אתה יודע איזה משברים זה יעשה לו?

ושניה לפני זה, יוגב, לקחת את ה 900 מ"ג קונצרטה השישי שלך היום? אתה יודע שבלעדי זה לאמא ואמא כואב הראש ואסור שלאמא יכאב הראש אז אנחנו מפותצצות אותך בסמין ממכרים.

שוב, לא הקשבת לתוכן. אין שם התייחסות למכות, אלא איך נכון להתמודד עם טנטרם. שיטות מסורתיות לחלוטין.

אין שום סיבה לתת מכות, כי זה לא פרודוקטיבי ולא משיג את המטרה.

זאטוט שטיפלו נכון בוויסות ההתנהגות שלו בגיל שהוא עוד לא מבין איך צריך להתנהג, לא צריך לחנך באמצעות הרתעה בגיל מאוחר יותר. וזה הרבה יותר פשוט לעשייה ממה שחושבים, פשוט צריך להתמיד ולשמור על קור רוח. האמת, כמו באילוף כלבים. גם שם יודעים היום שחינוך נכון של גורים יכול להעשות בלי הפעלת כוח בכלל, ברב המכריע של המקרים. וזה לא עניין של הומניות, זה יותר יעיל.

כשאתה מפליק לילד אתה לא משמש דוגמא, אתה לא מלמד התנהגות, אתה רק מספק הרתעה. אולי (אולי גדול). אם חינכת אותו נכון, אתה לא צריך להרתיע, כי הוא כבר הפנים מהי התנהגות נכונה. זה ההבדל בין אילוף לחינוך.

זה לא אומר שאתה נותן לו לעשות מה שהוא רוצה, נהפוכו.

התנהגות לא רצויה חותכים בגיל שנתיים, ע"י כך שמלמדים את הילד להתאפק. אם תראה את הסרטון, תלמד איך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

גם הצ'פחה הקטנה ביותר תזכיר לילד קודם כל את הכאב והחשש ורק אחרי זה על מה היא ניתנה בכלל.

לא משיגים כלום בעזרת זה.

מרתיעים בעזרת תקיפות ועקביות.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מחינוך זה גם הרתעה. אחרת לא היו צריכיל חוקים ומערכת משפט.

אז ישבת בכלא ובגלל זה אתה לא רוצה/אונס/גונב?

או שההרתעה וירטואלית לגמרי....

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, למעט מקרה של סכנת חיים או שאיזה אחיין משוגע עומד להצית לך את האוטו - לא מזמינים משטרה על משפחה. some things cannot be undone.

בכל מקרה, לעניין הדירה - תנסה למצוא מקום לעבור אליו. זה ידרוש פשרות, אבל עדיף. כשיצאתי מההורים גרתי במרחק של 45~ דקות (ביום טוב) מהעבודה/לימודים, כי זה מה שיכלתי להרשות לעצמי.

בעניין הריסוס אני מבין אותך, אבל לא הייתי נכנס לכזה סרט בגלל משהו שההורים עושים בבית שלהם. גם אותי מלחיצים כל הכימיקלים האלה ואני מעדיף להימנע היכן שאפשר.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואי, מתוקה, אל תחמיאי לעצמך.

גם הדור הנוכחי בממוצע יותר חכם ממך :p

tenor.gif

צ'מע ניקו, אם ציפית לקרוא את הדברים פשוטו כמשמעו, לא לזה התכוונתי.

היה שם כיוון, הלך של דברים שחשבתי שתקלוט ואין לי רצון להיכנס לזה שוב.

שים לב שהמחלוקת שם הרבה יותר מצומצמת ממה שהבחור ניסה להציג.

בוא נחזור ללרלר על אוכל בשרשור שהקפצת.

אתה לא צריך להיגד לי פעמיים לדבר על אוכל.

אני מניח שהגזמת כדי להעביר נקודה, אבל אני חושב ששניכם כתבתם דברים לא מאוד רחוקים אחד מהשני, רק שאני לא באמת יכול לדעת את זה. רק ניחוש.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ישבת בכלא ובגלל זה אתה לא רוצה/אונס/גונב?

או שההרתעה וירטואלית לגמרי....

ממש לא. ילד לאניודע מה זה עונש עד שהוא מתנסה בו. בגיר יודע ומסוגל להבין מה זה כלא.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבי, לא מסכים.

חלק מחינוך זה גם הרתעה. אחרת לא היו צריכיל חוקים ומערכת משפט.

מערכת המשפט מחנכת?

מערכת המשפט מענישה פיסית?

ואיפה כתבתי שאין הרתעה?

או ענישה?

הכל נכתב בהקשר של ענישה פיסית.

הכאבה והשפלה הם לא כלים טובים להשיג הפנמה, כי, וזה יגיד לך כל מאלף כלבים עם מינימום ידע, חיזוק חיובי יותר אפקטיבי משלילי וכלב שמפחד ממך, לומד פחות טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכאבה והשפלה הם לא כלים טובים להשיג הפנמה, כי, וזה יגיד לך כל מאלף כלבים עם מינימום ידע, חיזוק חיובי יותר אפקטיבי משלילי וכלב שמפחד ממך, לומד פחות טוב.

זו הכללה שאולי נכונה ל-80% מהכלבים, ל-20% הנותרים חיזוק חיובי שאדם יכול לתת לא מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...