Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משבר משפחתי אשמח להתייעצות

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 1766 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת היא שלאף אחד אבל אף אחד מאיתנו אין שום מושג מה יקרה בעוד עשרים שנה, ומה ממה שלומדים היום או עובדים קשה כדי להשתפר בו בכלל ישרוד.

אני לא מומחה לדור ה-y, לא יודע מה מניע אנשים בגילי או יותר צעירים ממני, אבל להגיד "מה שהיה הוא מה שיהיה" זה קצת נאיבי.

ברור שמה שהיה הוא לא מה שיהיה, ותעבוד קשה ויהיה בסדר, כבר לא תופס, בעיקר כי משרות בעולם המערבי דורשות יותר ויותר אינטליגנציה, ואינטליגנציה זה לא משהו שאפשר לשפר.

במקביל,נשים נכנסו לשוק העבודה במספרים גדלים והולכים, בעקבות הגלולה, היכולת לנהל את הכניסה להריון. זה העלה את היצע העובדים, ומן הסתם, משפיע על גובה השכר.

במקביל יש תהליכים אחרים שיוצרים תעסוקה. למשל, טיפול במבוגרים. רק שכאן אנחנו מייבאים עובדים, לדוגמא. זה גם סוג תעסוקה שמתאים יותר לנשים (ושלא יבלבלו אתכם, במדינות הכי פמיניסטיות, בהנתן הבחירה החופשית שנטולה מאילוצים כלכליים, נשים מעדיפות מקצועות טיפוליים).

ככה שתתאמץ ויהיה בסדר, זה לא נכון, אבל דבר אחד עדיין נכון. אם לא תתאמץ, בטוח שלא יהיה בסדר....

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 321
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יבגני, אתה עושה סלט אחד גדול.

בוא נצמד למקצועות שיעלמו בגלל תמורות טכנולוגיות ולא מקצועות שנעלמו בגלל מעבר תעשייה מסורתית למדינות מזרח אסיה משיקולי עלות או בעלי עסקים קטנים שקורסים בגלל ענקיות e-commerce שמשתמשות בהון האדיר שלהן בשביל לרמוס מתחרים.

קופאים, טייסים, פקידים, הם כולם בני אדם. חלקם עבדו קשה, חלקם פחות יותר מוכשרים, חלקם יותר.

כלל ברזל אומר שאדם צריך להשקיע בערך 10,000 שעות עבודה איכותיות בשביל להפוך למומחה בתחומו. אין מה לעשות. לא משנה אם אתה עורך דין, רואה חשבון, מתכנת, מהנדס, שיפוצניק או פועל בניין. בשביל להפוך לאיש מקצוע שבאמת מבין עניין ועם מוניטין שהולך לפניו צריך להשקיע את הזמן. מי שלא משקיע את הזמן, מקפץ מעבודה לעבודה וממקצוע למקצוע מוציא את עצמו מהמשחק מלכתחילה.

עכשיו יש את עניין של תמורות טכנולוגיות. אין ספק שהעולם משתנה ומקצועות של היום לא יהיו מקצועות של מחר. לדעתי שאנשי מקצוע עם סט כישורים רחב וקשרים שנוצרו בעקבות השקעה של 10,000 שעות עבודה כנראה יצליחו לשרוד יותר טוב מכל מיני אומפה לומפות שקיפצו מעבודה לעבודה.

אותם אנשים ישבו בארגונים גדולים יותר עם כיסים עמוקים יותר שכנראה יהיו יותר עמידים לזעזועים כלכליים גלובליים. הפוזיציה שלהם בתוך הארגון תעודד את הארגון לשמר אותם על ידי הכשרה מחדש ו/או ניוד לתפקיד אחר באותו ארגון בו סט הכישורים שלהם יהיה עדיין רלוונטי.

ברור שמה שהיה הוא לא מה שיהיה, ותעבוד קשה ויהיה בסדר, כבר לא תופס, בעיקר כי משרות בעולם המערבי דורשות יותר ויותר אינטליגנציה, ואינטליגנציה זה לא משהו שאפשר לשפר.

אני חולק על דעתך. לדעתי כישורים משהו שניתן לשפר. אני מאמין שאנשים עצלנים וחסרי משמעת מטבעם. בהינתן אפשרות בני אדם תמיד יבחרו באפשרות הקלה ביותר. אנשים מתקבעים במקצועות ותפקידים כי זה יותר קל, אבל כאשר המציאות תצמיד אותם לקיר הם ימצאו דרך לצאת מזה. לא כולם, אבל בהחלט חלק.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסבא שלי שהיה בין מקימי העיר עפולה בירת העמק ( פריפריה , חור בקצה כביש הסרגל ) היה בית חרושת לקרח ומחלבה.

בזמן מלחמת העולם השניה סיפק כמויות עצומות של קרח לחיילי האימפריה הבריטית באיזורנו.

כמה שנים לאחר מכן עם תחילת המקררים בארץ הצריכה ירדה וירדה וירדה וירדה עד שהתאפסה, ומכל זה נשארו עם גרוטאות ברזל.

המחלבה לעומת זאת גמרה את תיפקודה לאחר שתנובה השתלטה על תפוקת החלב של קיבוצי העמק.

וזה לאחר שהיו תקופות שאת עודפי החלב שלה מכרו לשטראוס .

ואפרופו עבודה קשה

אבי נוהג בטנקר אימתני ( אנחנו בפורום רכב אז מדובר היה בטנקר של 2000 ליטר :cry: ) מלא חלב ביום קיץ לנהריה.

מגיע בשעה 15:00 לערך , השער של מחלבת שטראוס נעול.

אבי הולך לביתו של ריכרד שטראוס בעל המחלבה הסמוך ודופק בדלת.

פותח לו אדון שטראוס את הדלת ואומר לו

תעמוד מתחת לעץ עם הטנקר שלך ב 16:00 ייפתחו שערי המפעל ותפרק את הסחורה.

שלאפשטונדה

לא לעבוד קשה לעבוד קשה עם שכל.

והיום עם עליית רמת החיים ופתיחת שוק החלב יש מחלבות בוטיק בכל פינה מסריחה ( סליחה הגבינה מסריחה ).

אלה היו 60 שניות של היסטוריה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה שתתאמץ ויהיה בסדר, זה לא נכון, אבל דבר אחד עדיין נכון. אם לא תתאמץ, בטוח שלא יהיה בסדר....

כן, רציתי לכתוב את המשפט הזה גם. תודה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו יש את עניין של תמורות טכנולוגיות. אין ספק שהעולם משתנה ומקצועות של היום לא יהיו מקצועות של מחר. לדעתי שאנשי מקצוע עם סט כישורים רחב וקשרים שנוצרו בעקבות השקעה של 10,000 שעות עבודה כנראה יצליחו לשרוד יותר טוב מכל מיני אומפה לומפות שקיפצו מעבודה לעבודה.

אותם אנשים ישבו בארגונים גדולים יותר עם כיסים עמוקים יותר שכנראה יהיו יותר עמידים לזעזועים כלכליים גלובליים. הפוזיציה שלהם בתוך הארגון תעודד את הארגון לשמר אותם על ידי הכשרה מחדש ו/או ניוד לתפקיד אחר באותו ארגון בו סט הכישורים שלהם יהיה עדיין רלוונטי.

בדיוק.

אומפה לומפות שסגורים בתוך הפינה שלהם יש שלוש בעשר, והם גם המסה האפורה בכל אירגון, שעושים את העבודה השחורה והמונוטונית. ובמקרה של זעזוע באירגון (אגב זה מה שקורה עכשיו בתעשיית הייטק עקב מלחמת סחר עם סין, שישראל לוקחת צד בה, בין אם היא רוצה או לא), הם מקבלים פיצויים ויאללה ביי.

אבל איש מפתח שיודע לתפעל דברים מאחורי הקלעים, אחד שיודע להסתכל על המערכת ולהבין איך היא עובדת, ומכיר בה כל בורג, נגד, ג׳וק ושורת קוד וכל בעל תפקיד בחברה, לך תמצא ותכשיר.

זה בדיוק למה אני משאיף את עצמי, וחותר לזה הכי חזק שאני יכול. וכאשר באתי לבוסים שלי ואמרתי להם "מיציתי, אני רוצה לעשות משהו אחר", הם עזרו לי למקד את עצמי ולמצוא כיוון.

כי אני לא מסוגל לשבת באותה פינה כל הזמן. אני חייב להסתכל החוצה. אולי זאת ההפרעת קשב וריכוז שלי משחקת לטובתי, אולי זה האופי.

עם אומפה לומפה השיחה הייתה יותר קצרה, והייתה מסתכמת ב"לא טוב לך - אתה יודע איפה הדלת, תשאיר את התג אצל השומר, הצ׳ק יגיע בדואר".

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסבא שלי שהיה בין מקימי העיר עפולה בירת העמק ( פריפריה , חור בקצה כביש הסרגל ) היה בית חרושת לקרח ומחלבה.

בזמן מלחמת העולם השניה סיפק כמויות עצומות של קרח לחיילי האימפריה הבריטית באיזורנו.

כמה שנים לאחר מכן עם תחילת המקררים בארץ הצריכה ירדה וירדה וירדה וירדה עד שהתאפסה, ומכל זה נשארו עם גרוטאות ברזל.

באופן אירוני, זה בדיוק מה שקרה אחר כך עם תעשיית המקררים בארץ.

לא כי ירד הביקוש למקררים, הייצור עבר לאיפה שזול.

אצל ההורים שלי יש מקרר תדיראן אפולו מודל 1996, שהם קנו ביום שעלינו לארץ, שהוא עדיין ועובד ועובד, רק נדרש תיקון קטן כל כמה שנים. גם הטכנאי שאנחנו מזמינים לתקן אותו, הפציר בנו שלא לקנות חדש, לא מאמין שכמה מאות שקלים שהוא מקבל מאיתנו פעם בשנתיים-שלוש משנות לו משהו.

מצד שני לי יש מקרר אלקטרה חדש עם כיתוב מייד אין צ׳יינה, שהוא גם מקרר סבבה לגמרי. נראה איך הוא יחזיק לאורך שנים.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל ברזל אומר שאדם צריך להשקיע בערך 10,000 שעות עבודה איכותיות בשביל להפוך למומחה בתחומו.

כלל ברזל אומר שכללי ברזל שווים לתחת (פאלו אמר תחת קודם, אז גם לי מותר).

אני חושב שאתה כנראה לא באמת יודע איך נראים 10,000 שעות עבודה. כי במילים אחרות, 10,000 שעות עבודה הן 4.5-5 שנות עבודה (פול טיים, תלוי בכמה שעות עבודה ביום/ימים בחודש) ואחרי 5 שנים אתה לא מפתח שום מוניטין שהולך לשום מקום ושום פוזיציה בשום ארגון עם כיסים גדולים.

עכשיו אני מחבר את זה בכלל למושג של "סט כישורים רחב" - זה משהו שאתה דווקא לא מקבל בהישארות באותו מקום כל הזמן. מה ההבדל בין ואדים שמחליף תפקידים שאין ביניהם שום קשר אבל נשאר בתוך ארגון גדול שמאפשר לו את האופציה להחליף תפקידים, לבין יוסי (או בוריס) שעובר בין אותם תפקידים בדיוק, אבל בחברות קטנות? כל מה שזה, זה סמנטיקה שטחית שנועדה לקטול ולזלזל באנשים שחושבים/עושים אחרת.

אני חולק על דעתך. לדעתי כישורים משהו שניתן לשפר. אני מאמין שאנשים עצלנים וחסרי משמעת מטבעם. בהינתן אפשרות בני אדם תמיד יבחרו באפשרות הקלה ביותר. אנשים מתקבעים במקצועות ותפקידים כי זה יותר קל, אבל כאשר המציאות תצמיד אותם לקיר הם ימצאו דרך לצאת מזה. לא כולם, אבל בהחלט חלק.

א. הוא דיבר על (וכתב את המילה מפורשות) אינטיליגנציה, לא על כישורים. ואינטיליגנציה באמת אי אפשר לשפר.

אז לא הבנתי... אנשים מתקבעים במקצועות כי זה קל או שהם קופצים בין מקומות כי זה קל? אתה חייב להיסגר על עצמך לאן אתה מפנה את כל השנאה היוקדת הזאת.

בדיוק.

בדיוק מה שאמרתי לכמגיא.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נצמד למקצועות שיעלמו

בגלל תמורות טכנולוגיות ולא מקצועות שנעלמו בגלל מעבר תעשייה מסורתית למדינות מזרח אסיה משיקולי עלות או בעלי עסקים קטנים שקורסים בגלל ענקיות e-commerce שמשתמשות בהון האדיר שלהן בשביל לרמוס מתחרים.

לא. אני לא עושה שום סלט. אתה מפספס את נקודת הדיון, או יותר נכון - את השאלה. השאלה היא כרגע האם יש בטחון תעסוקתי למישהו בעולם ברמה שאתה מציג (״תעבוד קשה יהיה בסדר״). התשובה שאני נותן היא שלחלק מאוד ניכר אין. ואני נותן לך כמה הסברים קשורים לתשובה שלי. אם נפתח שרשור אחר שבו השאלה תהייה ״האם כל בני האדם יוחלפו ברובוטים אי פעם״ זה יהיה משהו אחר.

. לדעתי שאנשי מקצוע עם סט כישורים רחב וקשרים שנוצרו בעקבות השקעה של 10,000 שעות עבודה כנראה יצליחו לשרוד יותר טוב מכל מיני אומפה לומפות שקיפצו מעבודה לעבודה.

לדעתי אתה טועה, כי אני רואה את זה קורה *גם* בהייטק.

הגישה שלך יכולה להיות טובה רק למי שהמקצוע שלו מלכתחילה מכיל סט כישורים שאפשר לקחת למקום אחר. אבל רואה חשבון לא יהפוך למתכנת, למשל, רק כי יש לו קשרים חברתיים והבנה טובה ברגולציה. יותר מזה, ברגע שאתה מושקע ברמה של 10,000 שעות בתחום מסוים - זה בדיוק זה. תחום מסוים.

כאשר המציאות תצמיד אותם לקיר הם ימצאו דרך לצאת מזה. לא כולם, אבל בהחלט חלק.

בגלל זה אני לא מפחד מהיום שבו רובוטים וai יעילמו את בני האדם. יהיו דברים אחרים, חדשים. זה גם transition שקרה בכלכלות המערביות. אבל את זה גם צריך להבין, וגם את זה שכמעט כל מקצוע שלומדים היום טומן בתוכו סיכון מסוים. בטח אם משקיעים רק בו אלפי שעות.

אבל איש מפתח שיודע לתפעל דברים מאחורי הקלעים, אחד שיודע להסתכל על המערכת ולהבין איך היא עובדת, ומכיר בה כל בורג, נגד, ג׳וק ושורת קוד וכל בעל תפקיד בחברה, לך תמצא ותכשיר.

ואז החברה קורסת ונסגרת. אה אופס.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת על התקפי זעם וחינוך...

פסיידר... ראיתי לאן החינוך הניו-אייג'י הזה הביא אותנו.

אתה כמו קרח שמנסה להראות לי כמה המסרק שלו טוב...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יבגני, ברור שבכל דבר יש סיכון ושום דבר לא בטוח ב100%.

יש לבן אדם ממוצע דמיוני יותר סיכוי להתפרנס יפה אם ילמד יתמקצע ויתמיד במשהו ספציפי, בהנחה וזה משהו שיש לו ביקוש, מאשר אם ינסה כל שבוע משהו חדש.

ברמה הכללית יש בזה מן האמת, לא?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך יזמים סדרתיים שכל כמה שנים מקימים-מוכרים חברה, לרוב בתחומים שונים לגמרי. לא חושב שניתן לפקפק במידת ההצלחה המקצועית שלהם. סתם דוגמה בשלוף.

בוא נצמד למקצועות שיעלמו בגלל תמורות טכנולוגיות ולא מקצועות שנעלמו בגלל מעבר תעשייה מסורתית למדינות מזרח אסיה משיקולי עלות או בעלי עסקים קטנים שקורסים בגלל ענקיות e-commerce שמשתמשות בהון האדיר שלהן בשביל לרמוס מתחרים.

כלל ברזל אומר שאדם צריך להשקיע בערך 10,000 שעות עבודה איכותיות בשביל להפוך למומחה בתחומו. אין מה לעשות. לא משנה אם אתה עורך דין, רואה חשבון, מתכנת, מהנדס, שיפוצניק או פועל בניין. בשביל להפוך לאיש מקצוע שבאמת מבין עניין ועם מוניטין שהולך לפניו צריך להשקיע את הזמן. מי שלא משקיע את הזמן, מקפץ מעבודה לעבודה וממקצוע למקצוע מוציא את עצמו מהמשחק מלכתחילה.

תשמע, עצה ידידותית, יהיה מאוד נחמד אם תוסיף להודעות שלך סייג של "לדעתי". זה לא כיף לקרוא הודעות כאלו. בכל נושא בפורום, אתה מביא איתך איזושהי עמדה (ככל הנראה שתואמת את ההחלטות/המקום שלך בחיים באופן מלא), מתבצר בה, ועושה הכל ע"מ להוכיח אותה בכל מחיר תוך נחרצות וביטול כל דיעה אחרת מלבד זו שלך. אני אפילו לא מדבר על האם הטיעונים (לדעתי) נכונים או לא נכונים, אלא על דרך הצגת הדברים. מה נסגר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מדברים. תראה לי מקום אחד בעולם שענף המוניות נעלם כתוצאה משינויים טכנולוגיים. ולא, חברת UBER לא נחשבת כי לא מדובר בחברה שהביא בשורה טכנולוגית, אלא בחברה שמצאה דרך לדפוק את הרגולטור.

רק אגיב על זה.

אני לא נביא זעם כי תמיד גם נוצרות משרות חדשות שלא היו פעם עם החידושים הטכנולוגיים.

אל ענף המוניות יעלם (לא באמת יעלם, אבל נהגים לא יהיו). מכוניות אוטונומיות כבר נוסעות בכבישי העולם. היי, בפיניקס אפשר אפילו להזמין מונית אוטונומית של ווימו (גוגל) עם ליפט. אז בסדר, לא עוד שנה, לא עוד 5 שנים אולי. תדחה את זה כמה שתדחה בסוף נהגי מוניות לא יהיו קיימים.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעבוד קשה/ חכם זה רלוונטי מאז ומעולם (וגם כיום) לכל תחום.

סתם מלהגיע מידי יום לעבודה, לא מתקדמים לשום מקום, לא בעבודה ולא בחיים (אלא אם אתה מנהל מוזיאון נמל אשדוד או משהוא בסגנון).

אפילו בעבודות הכי "פשוטות", יש לי הרבה שנים נסיון במסעדנות, מלצר אחד, בא לעבודה, ניגש לשולחן, מה תירצו? חוזר עם הזמנה לראשונה אחת ושתי עיקריות.

באמצע הארוחה נפל מזלג, הוא בכלל לא בסביבה, בסוף הארוחה חשבון 200 שקל, קיבל בדחילו ורחימו 20 שקל טיפ.

מלצר אחר, בא לעבוד, הוא מכיר את כל רכיבי המנות על בוריין, הוא יודע מאיזה חבל ארץ באיטליה הפרושוטו בסלט, הוא יודע כמה שנים מיושן הבלזמי, הוא מתלהב מהאוכל, ממליץ על בקבוק יין, רץ מביא להם טעימת יין עוד כשהם מתלבטים אם הם בכלל רוצים יין עם הארוחה, שולח להם איזה סורבה בין המנות, קולט שנגמר הלחם, רץ מביא להם סלסלה נוספת OTH, כשהמזלג נפל, הוא לפי הרעש של הפגיעה בריצפה יודע אם זה מזלג או סכין ומיד מספק חדש, מלצר כזה מוציא זוג עם 400 שקל ושלא יהיה לכם שום ספק, הם ישאירו לו 100 שקל טיפ.

ראיתי את זה ככ הרבה!

וכל הטמבלים היו תמיד מתלוננים על המזל של המלצרים הטובים שתמיד מקבלים את השולחנות הטובים! :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה כנראה לא באמת יודע איך נראים 10,000 שעות עבודה. כי במילים אחרות, 10,000 שעות עבודה הן 4.5-5 שנות עבודה (פול טיים, תלוי בכמה שעות עבודה ביום/ימים בחודש) ואחרי 5 שנים אתה לא מפתח שום מוניטין שהולך לשום מקום ושום פוזיציה בשום ארגון עם כיסים גדולים.

מחשבון כנראה אני יודע לתפעל יותר טוב ממך. אחרי 4.5 - 5 שנים בארגון בו באמת עובדים ומתמקצעים מפתחים וואחד מוניטין ברמה שמקבלים הצעות עבודה מלקוחות, חברות מתחרות, קולגות ממקומות עבודה קודמים שמתקשרים להתייעץ ומנהלים קודמים שמבקשים שתחזור לעבוד אצלהם. זה בהחלט משהו שראיתי קורה לאנשים שעבדתי איתם.

תמיד יש מוכשרים יותר ומוכשרים פחות, מזל, אנשים שהיו מקום הנכון בזמן הנכון, אבל מי שלא משקיע את הזמן מלכתחילה לא מגיע לשלב בו יש לו סיכוי לחוות את הדברים האלה.

יש

תשמע, עצה ידידותית, יהיה מאוד נחמד אם תוסיף להודעות שלך סייג של "לדעתי". זה לא כיף לקרוא הודעות כאלו. בכל נושא בפורום, אתה מביא איתך איזושהי עמדה (ככל הנראה שתואמת את ההחלטות/המקום שלך בחיים באופן מלא), מתבצר בה, ועושה הכל ע"מ להוכיח אותה בכל מחיר תוך נחרצות וביטול כל דיעה אחרת מלבד זו שלך. אני אפילו לא מדבר על האם הטיעונים (לדעתי) נכונים או לא נכונים, אלא על דרך הצגת הדברים. מה נסגר?

כל פוסט שלי הוא "בגדר לדעתי". זה באמת משהו שלא צריך לציין במיוחד. אם לא מתאים לך לקרוא אתה מוזמן לגלגל את הגלגל בעכבר שנמצא בין הכפתור הימני והשמאלי. .

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעמוד מתחת לעץ עם הטנקר שלך ב 16:00 ייפתחו שערי המפעל ותפרק את הסחורה.

שלאפשטונדה .

זה ייקים.

אני יודע, אני נשוי לאחת :-)

אני עובד עם חברה שהיא זכיין ישראלי של חברה גרמנית והם עובדים בסטנדרטים שהגרמנים כופים עליהם (חברה קטנה, אולי שמעת עליה, BAYER), בקיצור, אני עובד איתם שוטף, כל חודש מוציא להם צק ומנהלים מאזן שותף של תשלומים.

במאי הם החזירו לי את הצק בחזרה לחנות ולא הגישו אותו לפרעון כי היה שם פאקינג אי דיוק של 20 אגורות...לטובתם! :shock:

גרמנים...

במאמר מוסגר, ברגע שאתה נכנס לראש שלהם, החיים הרבה יותר קלים ופשוטים, ORDER MUSS SEIN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...