Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עדיף: חלק מקורי מפירוק או חדש תוצרת סין (תואם)?

israel-r
שימו לב! השרשור הזה בן 2020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

אני רוצה להחליף את המתגים שעל הדלת של הנהג, הכפתור ששולט על חלון הנהג עושה קצת בעיות (מנוע החלון תקין לגמרי).

קרסו רוצים 793 שקל ללא מע"מ.

מצאתי באתרים מחו"ל במחיר 150-200 ש"ח כולל משלוח לארץ.

ההתלבטות שלי היא האם כדאי לקנות חלק מקורי משומש מפירוק או חדש לחלוטין תוצרת סין (תואם)?

המחיר די זהה.

תודה,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש זגגי רכב/חשמלאי רכב ייעודיים שמשפצים יחידות כאלו/מוכרים משופצות.

לא הייתי קונה חלק סיני,אלא נגש לאחד מבעלי המקצוע שפורטו למעלה.

אבא שלי למשל החליף אצל מישהו שמתעסק בחלקים כאטלו ייעודיים מנגנון חשמל למאזדה 3 שלו- פירוק לא ניתן לדעת כמה מחזיק ,הורכב לו משופץ עם אחריות לחצי שנה והכל עדיין תקין גם לאחר שנה פלוס.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם מישהו כתב פה בפורום...זול וזוגלובק... ההמשך ידוע.

לא הייתי מרכיב חלק סיני. לך תדע אם לא יגרום לך קצר או משהו כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסך הכל מפסק. איזה קצר זה יכול לגרום?! אגב, קצר זה בדיוק התפקיד של מפסק. לא כל דבר סיני הוא רע. הם הנחיתו כבר חללית על הירח. צאו כבר מהסרט הזה שסיני זה מוצר נחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקורי משומש עדיף אלא אם כן יש תקלה מוכרת בפנל הזה, אז יש סיכוי סביר שהיא תופיע גם בחלק מקורי משומש.

אם אין משהו מוכר, עדיף מקורי.

מה בדיוק הבעיה?

אגב הסינים השבוע הנחיתו חללית בצד הרחוק של הירח, הצד שלא נראה מכדור הארץ. משהו שהרוסים והאמריקאיים לא עשו עד עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש זגגי רכב/חשמלאי רכב ייעודיים שמשפצים יחידות כאלו/מוכרים משופצות.

לא הייתי קונה חלק סיני,אלא נגש לאחד מבעלי המקצוע שפורטו למעלה.

אבא שלי למשל החליף אצל מישהו שמתעסק בחלקים כאטלו ייעודיים מנגנון חשמל למאזדה 3 שלו- פירוק לא ניתן לדעת כמה מחזיק ,הורכב לו משופץ עם אחריות לחצי שנה והכל עדיין תקין גם לאחר שנה פלוס.

מה עניין שמיטה להר סיני?

פות"ש מדבר על כפתורים, ואתה עונה לו על מנגנון.

אצלי בגולף הקודמת וגם בזו שלפניה, כפתורים סיניים ב 50 ש"ח

החזיקו כמה שנים טובות ללא בלאי מיוחד עד שהרכבים נמכרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מתקדם דווקא בכיוון של חלק חדש מקורי מחו"ל (אלא אם כן ההפרש ביחס לסיני משמעותי).

אם יש לפות"ש מק"ט, אפשר לבדוק אצל הפולני ובאתרים נוספים ולקבל כיוון.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במבנה המודול.

אם מדובר במתגים בלבד (ללא אלקטרוניקה), הייתי הולך על סיני. אני מכיר אנשים שהתקינו מתגי חלונות סינים בדגמי יונדאי\קיה שונים בהצלחה מרובה.

אם מדובר במודול אלקטרוני שמדבר על קוי ה canbus של הרכב, כפי שקיים לא מעט ברכבים מודרנים, הייתי מתרחק מהסינים.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי במבנה המודול.

אם מדובר במתגים בלבד (ללא אלקטרוניקה), הייתי הולך על סיני. אני מכיר אנשים שהתקינו מתגי חלונות סינים בדגמי יונדאי\קיה שונים בהצלחה מרובה.

אם מדובר במודול אלקטרוני שמדבר על קוי ה canbus של הרכב, כפי שקיים לא מעט ברכבים מודרנים, הייתי מתרחק מהסינים.

מסכים עם התגובה

כאשר החלק החלפים, לא מעורבים עם ניהול ואו חלקים אחרים - לדעתי הסיכון לבעיות יורד.

במצב הנ"ל - הייתי מתקין מתג סיני חדש -

וכדאי גם לקרוא חו"ד, של אנשים אשר התקינו את המתגים מהיצרן הנ"ל.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכצה מכוניות 307 התקנתי מתגי חלונות סיניים שעולים משמעותית זול יותר מחלק מקורי.

הכל עבד בצורה מושלמת ללא תלונות.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי

אני רוצה להחליף את המתגים שעל הדלת של הנהג, הכפתור ששולט על חלון הנהג עושה קצת בעיות (מנוע החלון תקין לגמרי).

קרסו רוצים 793 שקל ללא מע"מ.

מצאתי באתרים מחו"ל במחיר 150-200 ש"ח כולל משלוח לארץ.

ההתלבטות שלי היא האם כדאי לקנות חלק מקורי משומש מפירוק או חדש לחלוטין תוצרת סין (תואם)?

המחיר די זהה.

תודה,

עדיף מקורי בכל מצב, גם אם זה משומש. ראיתי חלופיים שעלו באש רק כי המנגנון חלון עבד עם התנגדות בגלל גומייה יבשה.

אגב, אפשר לתקן את המתגים האלו בקלות, אם מדובר בחלק ללא אלקטרוניקה. שווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א' - כמו שאמור, סה''כ מפסק.

ב' - ההבדל מאוד משמעותי, קח שתוכל לקנות 4 פעמים את המתג מסין אם הוא יתקלקל, תוכל להגיע לעולות של החלק המקורי, שהוא אגב איכזב אותך כבר פעם אחת.

ג' - לא מסכים בכלל עם ההכללה של עדיף מקורי בכל מצב. כל עוד קונים את המוצר ממכור מוקר ואמין עם וותק, אפשר לתת צ'נס גם בחלק אלקטרוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להתקין מפסק שלם סיני בסיטרואל C5, עלה 150 שקל כולל משלוח.. תפקד מעולה במשך שנה שלמה ושם מדובר על מפסקים עם אלקטרוניקה.

אם מדובר על מפסק של רכבי פגו סיטרואן משנות ה2000, יש להם נטיה להפסיק להגיב או להתחיל לפעול הפוך (להוריד=להרים וההפך)

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...