Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

התחדשתי. הגיע r1 מאמאזון. התקנתי אותו מעל המראה הפנורמית צמוד לתקרה, בהנחה שאני לא מסתמך על התראות לייזר, זה לא אמור להפריע שגלאי יושב גבוהה בשמשה. נכון?

Sent from my PH-1 using Tapatalk

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשתי. הגיע r1 מאמאזון. התקנתי אותו מעל המראה הפנורמית צמוד לתקרה, בהנחה שאני לא מסתמך על התראות לייזר, זה לא אמור להפריע שגלאי יושב גבוהה בשמשה. נכון?

תמונה להמחשהIMG_20181109_134655.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה. תודה רבה על ההמלצה. אריץ אותו שם זמן מה, אם יוחלט שיישאר שם קבוע אסלול לו כבל מתח מתאים. תאכלס אפשר להכין אחד לבד. הגלאי עובד על 12v נקי? הספק שמגיע איתו זה לא באמת שנאי (לא מדבר על יציאת ה usb) נכון?

זאת אומרת שחוט דו גידי, לוחץ rj11 ובית פיוז יתאימו למשימה?

עריכה אחרונה על ידי Muzic4Ever

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הR1 כבר כמה שבועות ולא יצא לי לשבת עליו לכייל אותו או משהו.

הוא מצפצף לי בלי קשר לניידות, במקומות קבועים ותמיד רק K Band על תדר 24.משהו

אשמח אם יש פה מישהו שיודע לכייל ולהתעסק בזה שיסביר לי איך לסדר את כל העיניין, אם מישהו יכול לעזור אשמח אם יצור איתי קשר בוואצאפ 0525911700

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה. תודה רבה על ההמלצה. אריץ אותו שם זמן מה, אם יוחלט שיישאר שם קבוע אסלול לו כבל מתח מתאים. תאכלס אפשר להכין אחד לבד. הגלאי עובד על 12v נקי? הספק שמגיע איתו זה לא באמת שנאי (לא מדבר על יציאת ה usb) נכון?

זאת אומרת שחוט דו גידי, לוחץ rj11 ובית פיוז יתאימו למשימה?

אכן, ע"פ המפרט של יונידן הגלאי צריך 11-16v.

אצלי היה מותקן כפי שתיארת ללא בעיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הR1 כבר כמה שבועות ולא יצא לי לשבת עליו לכייל אותו או משהו.

הוא מצפצף לי בלי קשר לניידות, במקומות קבועים ותמיד רק K Band על תדר 24.משהו

אשמח אם יש פה מישהו שיודע לכייל ולהתעסק בזה שיסביר לי איך לסדר את כל העיניין, אם מישהו יכול לעזור אשמח אם יצור איתי קשר בוואצאפ 0525911700

תדפדף אחורה, יש הסברים מפורטים לגבי התדרים.

אתה חווה המון התראות שווא מיותרות כי יש תדרים כמו k שלא אמורים להיות דלוקים בכלל.

בכיוון נכון של התדרים תקבל התראת שווא אולי אחת לכמה חודשים, וגם אז ניתן להבין מהר מאוד שמדובר באחת כזו ע"פ מספר התדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדפדף אחורה, יש הסברים מפורטים לגבי התדרים.

אתה חווה המון התראות שווא מיותרות כי יש תדרים כמו k שלא אמורים להיות דלוקים בכלל.

בכיוון נכון של התדרים תקבל התראת שווא אולי אחת לכמה חודשים, וגם אז ניתן להבין מהר מאוד שמדובר באחת כזו ע"פ מספר התדר

יש בפוסט הזה כל כך הרבה הודעות שכבר התבלבלתי אני לא מצליח למצוא מדריך מפורט, העיניין הוא שההתראות שאני מקבל הם שווא בלבד לדעתי כי עד עכשיו לא ראיתי ניידת אחרי התראה פעם אחת. וההתראות היחידות שקיבלתי עד היום היו k מעולם לא קיבלתי התראה אחרת

אין לי בעיה לחפש מדריך ביוטיוב ולעבוד דרכו השאלה אם זה רלוונטי גם לארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ka on

K off

X off

Ka wide

Ka filter on

תתחיל בהגדרות האלו, כיול המכשיר לפי ההגדרות שכתבתי יוריד כמעט ל 0 את התראות השווא.

יש עוד המון פיצרים בגלאי, מה שכתבתי זה הבסיס, אם יש לך שאלות בנוגע לשאר אתה מוזמן לשאול.

ברגע שאתה מקבל התראה תסתכל על מספר התדר, אם מדובר ב 33.8 זו כנראה דבורה, למרות שיכולה להיות סטייה קטנה, בגילויי הדבורה שהיו לי הגלאי הראה 33.299

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ka on

K off

X off

Ka wide

Ka filter on

תתחיל בהגדרות האלו, כיול המכשיר לפי ההגדרות שכתבתי יוריד כמעט ל 0 את התראות השווא.

יש עוד המון פיצרים בגלאי, מה שכתבתי זה הבסיס, אם יש לך שאלות בנוגע לשאר אתה מוזמן לשאול.

ברגע שאתה מקבל התראה תסתכל על מספר התדר, אם מדובר ב 33.8 זו כנראה דבורה, למרות שיכולה להיות סטייה קטנה, בגילויי הדבורה שהיו לי הגלאי הראה 33.299

קודם כל תודה רבה על כל העזרה אח יקר, עשיתי את מה שאמרת ובאמת ירדו ההתראות שווא אבל אני לא מבין איך זה הגיוני שעד היום עוד לא קלטתי דבורה אחת אני גם גר בדרום בדימונה עד כמה שידוע לי הדבורות מסתובבות פה חופשי, אני גם נוסע למרכז ים פעמים, כל ההתראות שהיו לי עד היום היו k band תדר 24.משהו ועכשיו שכיביתי את זה אז אין לי התראות פשוט חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כנראה לא נתקלת באחת פעילה,

בשביל לאכוף מהירות עם דבורה באופן חוקי יש מספר תנאים שצריכים להתקיים, שהבולט בניהם הוא שהרכב הנמדד יהיה מבודד בזמן המדידה.

הגבלה זו יוצרת מצב שבו הדבורה תהיה פעילה לרוב בשעות הלילה/בכבישים דלילי תנועה במהלך היום.

אגב, שמתי לב שרוב הניידות בכביש 1 מצויידות בדבורה, לא משהו שהיה נפוץ בעבר(לא נתקלתי שם ספציפית באחת פעילה, אני נוסע שם לרוב בשעות היום).

ההתראות שקיבלת בתדר k הינם נתראות שווא, יש המון מכשירים שלא קשורים לאכיפת מהירות שעובדים בתדר זה כגון דלתות של סופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם valentine one ולאחר כיול נכון הוא כמעט ולא מצפצף (גילוי לייזר מופעל), וגם אני כמוך חששתי עד שנסעתי שבוע שעבר מעפולה לדימונה הלוך חזור. ממש לפני דימונה (מבאר שבע) היה גילוי דבורה.

בכל הנסיעה הזו - היה פעם אחת שצפצף על לייזר - התראת שווא.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...