Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

UNIDEN R1-הגלאי המוביל בשוק?

Krd
שימו לב! השרשור הזה בן 550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עוד פנינה היום תוצרת ציטה,

כביש 3 מזרח לכיוון ירושלים, הציטה מדווחת על מצלמה מהדור הישן שאינה פעילה. בפועל בצומת המתינה מצלמת גאטסו עם פסי דריכה כמובן, וויז ותשומת לב הצילו אותי.

אני נמנע מלמכור את המוצר רק בגלל שאני לא רוצה לשקר לאנשים ולומר שהגלאי הזה שווה משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדווח למוקד העדכונים ויעדכנו זאת. בנוסף אתה יכול לסמן את המיקום כ"נקודה אישית"

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד פנינה היום תוצרת ציטה,

כביש 3 מזרח לכיוון ירושלים, הציטה מדווחת על מצלמה מהדור הישן שאינה פעילה. בפועל בצומת המתינה מצלמת גאטסו עם פסי דריכה כמובן, וויז ותשומת לב הצילו אותי.

אני נמנע מלמכור את המוצר רק בגלל שאני לא רוצה לשקר לאנשים ולומר שהגלאי הזה שווה משהו

כל הכבוד על הכנות

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש בגין לכיוון קניון מלחה, מתקבלת התראה אך ורק אם אתה מגיע למצלמה מהתניב השמאלי, תגיע מהנתיב האמצעי או הימני ולא תקבל התראה.

ירידה מעל קניון פסגת זאב לכיוון נווה יעקוב, יש בצומת עמדת גאטסו, ובנוסף מדובר בעמדת ממלז חביבה מאוד על המשטרה(מאויישת כמעט על בסיס יומי), שם מתקבלת התראה של "תיתכן מלכודת מהירות", שום איזכור למצלמה.

חוסר התראה בבגין בנתיבים הימני והאמצעי מעניין. אבדוק בקרוב.

בנושא המצלמה בפסגת זאב, זה דחליל. אכן, המיקום הזה חביב מאוד על השוטרים הלוזרים (ניקוד חופשי לבחירתכם), והם תופסים בו המון נהגים.

איפה נתקלת בדבורה סמוייה?

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר וציינת שזה מקום חביב על השוטרים והממל"ז, ברור לי היכן זה, בצומת שיורדת לכיוון תחנת כיבוי האש והקניון. כיוון הצילום הוא ישר, לנווה יעקב. דחליל.

זו אמורה להיות מצלמה שאוכפת רמזור אדום ומהירות. והחריצים שיש בכביש, הם לפני הצומת, ולכן לא סביר שמשמשים את המצלמה, אלא, כנראה, את מחזור הרמזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שהחליף ולנטיין בR1 ויכול להעיד אם יש סיבה טובה להחליף את הולנטיין בR1 ?

הסינון התראות שווא (בעיקר בלייזר) טוב מהולנטיין ? כרגע בV1 אצלי התראות לייזר מכובות מרוב התראות שווא שלא פוסקות ממערכות בלימה אוטונומית.

Seat Leon cupra R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונידן יהיה בעל טווח גילוי גדול יותר בתחום הראדר, סינון התראות שווא טוב יותר בלייזר ובנוסף אפשר לעדכן אותו בקלות דרך USB (בניגוד לוולנטיין, שם יש צורך לשלוך פיזית את המכשיר ליצרן)

בנוסף לדעתי הממשק ביונידן עדיף.

לדעתי היתרון היחיד שיש לוולנטיין הוא החיצים, שגם הם לא קריטיים כלכך(אפשר להעריך את כיוון נסיעת הדבורה ע"פ צליל).

אגב, בחול השילוב של V1 + R1 הוא דיי נפוץ, מצד אחד מקבלים את טווח הגילוי הגדול של היונידן ומצד שני את ההתמצאות המרחבית של הV1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש בגין לכיוון קניון מלחה, מתקבלת התראה אך ורק אם אתה מגיע למצלמה מהתניב השמאלי, תגיע מהנתיב האמצעי או הימני ולא תקבל התראה.

עברתי שם לפני כשעתיים. נסעתי בנתיב האמצעי, לא יכולתי להשתלב לימני, היה עמוס. קיבלתי התראה באמצעי. גם הנתיב הימני ייבדק בימים הקרובים. עדכנתי את הצ'יטה לפני היציאה לנסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היונידן יהיה בעל טווח גילוי גדול יותר בתחום הראדר, סינון התראות שווא טוב יותר בלייזר ובנוסף אפשר לעדכן אותו בקלות דרך USB (בניגוד לוולנטיין, שם יש צורך לשלוך פיזית את המכשיר ליצרן)

בנוסף לדעתי הממשק ביונידן עדיף.

לדעתי היתרון היחיד שיש לוולנטיין הוא החיצים, שגם הם לא קריטיים כלכך(אפשר להעריך את כיוון נסיעת הדבורה ע"פ צליל).

אגב, בחול השילוב של V1 + R1 הוא דיי נפוץ, מצד אחד מקבלים את טווח הגילוי הגדול של היונידן ומצד שני את ההתמצאות המרחבית של הV1.

מוזר לי מאוד מה שאתה אומר.

אני יודע שהרצת 2 גלאים במקביל מביאה לתוצאה של שיבוש בגילוי.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מריץ V1 עם R1.

היתרונות של V1 הם החיצים. זהו. הR1 יותר טוב ממנו בכמה רמות בגילוי, סינון התאראות שווא, מחיר, וגם יש יכולת זיהוי תדר (מסך). בנוסף יש לR1 רגישות וטווח גילוי ענק בכמה פעמים מהV1. זה יכול להתבטא בגילוי מצב IO מכמה ק"מ שהV1 היה מפספס.

בקיצור, אם אתה רוצה מודעות מצבית מה שנקרא "situational awareness" קח את הV1

רוצה ביצועים, טווח, ופשוט רדאר יותר טוב? קח R1

דרך אגב לא שמעתי אף פעם על מישהו ששם 2 גלאים באותו הרכב. זה גורם לבעיות והפרעה אחד לשני.

עריכה אחרונה על ידי Turbulence
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 550 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...