Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - סיאט אטקה - תחילת שיווק בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במוסך סקודה בו אני מטפל טוענים שעדיין לא קרה שבעלי מכוניות בנות פחות מחמש שילמו משהו על החלפת מצמדים או מוח, ללא קשר לשנת הייצור.

זו סתם הטעייה. אחריות לחמש שנים ניתנה עד סוף 2013. רכבים שעלו על הכביש לאחר מכן נמצאים עדיין במסגרת אחריות שנה שלישית, כאשר הראשונים מביניהם עתידים לסיים אותה בקרוב מאוד. מעניין כיצד תשובת המוסך לשאלה תשתנה בעוד מספר חודשים.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאל אותם שאלה אחרת - האם קרה שבעלי מכוניות בנות 5 טרם החליפו מצמדים או מוח?

לגבי העלות - 3000₪ לשנה שלישית - לדעתי זה חמור ביותר שזה התמחור.

בעצם מה שקורה שהיבואן מחשב את העלות הממוצעת של שנת אחריות שלישית כפי שהיא עולה לו - שזה פחות מהמחיר לצרכן.

כלומר בממוצע בעל סיאט יוציא על תקלות בשנה השלישית של הרכב מעל 3000₪. זה סכום לא מבוטל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולטענתך 3000שקל בשבילו הם גם מכשול אכזר.

אבל הם אפילו לא מציעים אופציה כזו. אתה יודע מה נתקע לאנשים בראש? לקיה יש 7 שנות אחריות, לא משנה שזה רק לחלק קטן מהדגמים ומכסה רק מנוע, גיר וציריות. אתה יודע מה עוד נתקע לאנשים בראש? ש- DSG זה לא אמין. 3,000 שקל הם מכשול כאשר אתה מציג את זה כעלות לשנה שלישית בעוד אצל המתחרים זה "בחינם", זה לא היה מכשול אם התמחור היה הגיוני ומגולם במחיר הרכב, כפי שכל שאר היבואנים עושים. אם מחיר האטקה היה 140,900 ולא 139,900, אך אחד לא היה שואל שאלות ואחריות לא הייתה מהווה מכשול. עבור כמה זה מכשול? אין לי מושג ורק נתוני המכירות של הדגם אולי יוכלו לרומז לנו על כך.

ומי שקונה פולסוואגן ג'טה או אוקטביה ומקבל שנתיים , הוא בקטגוריה של "יהיה בסדר" או שהוא "מיושב" ?

אין קשר , זאת מדיניות של צ'מפיון , למה ? כי זאת מדיניות של VW - יש מדינות באירופה בהם מקבלים שנה אחריות על רכב של VW (אם ממש מעניין אותך איפה , אז תבדוק בסוכנות של VW בקורק - אירלנד)

יש מדינות באירופה בהן ישנה אחריות של 5-7 שנים לקיה ויונדאי. אני משווה למה שאני יכול להשוות ולא למה שביקום מקביל מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הם אפילו לא מציעים אופציה כזו. אתה יודע מה נתקע לאנשים בראש? לקיה יש 7 שנות אחריות, לא משנה שזה רק לחלק קטן מהדגמים ומכסה רק מנוע, גיר וציריות. אתה יודע מה עוד נתקע לאנשים בראש? ש- DSG זה לא אמין. 3,000 שקל הם מכשול כאשר אתה מציג את זה כעלות לשנה שלישית בעוד אצל המתחרים זה "בחינם", זה לא היה מכשול אם התמחור היה הגיוני ומגולם במחיר הרכב, כפי שכל שאר היבואנים עושים. אם מחיר האטקה היה 140,900 ולא 139,900, אך אחד לא היה שואל שאלות ואחריות לא הייתה מהווה מכשול. עבור כמה זה מכשול? אין לי מושג ורק נתוני המכירות של הדגם אולי יוכלו לרומז לנו על כך.

יש מדינות באירופה בהן ישנה אחריות של 5-7 שנים לקיה ויונדאי. אני משווה למה שאני יכול להשוות ולא למה שביקום מקביל מבחינתי.

לא כל כך מסכים איתך לגביי המשפט המודגש.

יצא לי לראות עם המון אנשים שאין להם מושג לגבי הDSG.

לא כולם והרבה מהציבור אינו מודע "לנפלאות" הגיר - חסרונות ויתרונות.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן dsg לא dsg .היום בבוקר החלו למכור ,היום בשעה 12 המלאי של המשלוח הראשון אזל...אין לי מושג כמה מכוניות היו במשלוח

כולם רוצים רק קרוסאובר בארץ(ובעולם) . דרך אגב אם יש פה נציגי צמפיון או מישהו שמכיר שיכול אולי לעזור לראות אם בכז יש מכוניות מהמשלוח הראשון אשמח לה״פ

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון אם אתה מראה בסוכנות שאתה רציני ומשאיר פרטים אז לא פעם הרבה אנשים שעושים הזמנה מבטלים אח״כ ואז מתחילים להתקשר לרשימות המתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עובד נורא פשוט, מזמינים קודם 3008 או אטקה כזו, כי מדובר במכוניות חדשות מענינות ומרתקות ( במיוחד הראשונה ), אחר כך הולכים הביתה ובעידוד הסביבה הקרובה וההתלבטות האישית שממילא קיימת ( השתגעת, אוטו צרפתי/DSG, לפי הענין, בחיים לא תצליח למכור וקח בחשבון שחלק גדול מחייך תבלה מעתה במוסך ובשרות הלקוחות והחיים שלך יהפכו באחת למסע ייסורים ארוך ומתסכל, למה אתה צריך את זה ? ) וישר בבוקר רצים לסוכנות מבטלים ורצים לקנות ספורטאז' או טוסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסיף על מה שרועי כתב, הדיסוננס הקוגנטיבי

"

• עוצמת הדיסוננס עולה, כאשר עלינו לקבל החלטה.

• עוצמת הדיסוננס עולה, ככל שההשקעה הנדרשת (במאמצים, במשאבים וכדומה) רבה יותר, ומתברר כי לא הייתה לה הצדקה.

"

[h=4][/h]

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן dsg לא dsg .היום בבוקר החלו למכור ,היום בשעה 12 המלאי של המשלוח הראשון אזל...אין לי מושג כמה מכוניות היו במשלוח

כולם רוצים רק קרוסאובר בארץ(ובעולם) . דרך אגב אם יש פה נציגי צמפיון או מישהו שמכיר שיכול אולי לעזור לראות אם בכז יש מכוניות מהמשלוח הראשון אשמח לה״פ

מישהו יכול להסביר לי איך נמכרו עשרות (?) רכבים מדגם חדש לגמרי , ואף אחד מהקונים לא עשה נסיעת מבחן? או שהגישה מראש היא קודם מזמינים אחרי זה מבטלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמינים עם מקדמה של 1000-2000 ש"ח רק כדי לשריין את הרכב.

לאחר מכן עושים נסיעת מבחן ומעבירים את שאר התשלום.

ובתכלס, יש המון קונים שבכלל לא מעניין אותם נסיעת מבחן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...