Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - סיאט אטקה - תחילת שיווק בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

50bc3efc6e2c417e79a9a093059839ce.jpg

סיאט אטקה מגיע על הרקע הברור של מגמת הגידול המהירה והבלתי פוסקת של רכבי הפנאי.

נתח השוק של 20 אחוזים מציב אותו במקום השני בחלוקה לסגמנטים כאשר 70 אחוזים מהלקוחות הם פרטיים.

בישראל מושלים בכיפה שלושה דגמים, ספורטאג׳, טוסון ואאוטלנדר שאלפי המסירות שלהם הם מקום שיבואנים רבים שואפים אליו.

סיאט אטקה, הקרוי על שם כפר בספרד כמו כמעט כל דגמי סיאט, נבנה בדיוק על פי התפריט והמפרט שסיאט רואה כצרכים של המשפחה שוחרת הפנאי.

ebbc1874743575c165d24fb120272a95.jpg

המנוע בנפח 1.4 ליטר טורבו עם כיבוי צילינדרים בשיוט ו-150 כ״ס. זה יהיה המנוע היחיד שאטקה ישווק בו בישראל.

b67f3302f9f1325b02d9cd15ed816303.jpg

9192b7272bc903e3f65ae61c857e7bdc.jpg

רמת הגימור סטייל תהיה הבסיסית מבין שלוש רמות הגימור בהן הוא מגיע. מערכות הבטיחות כוללות התראה ובלימה אוטונומית על בסיס רדאר גם במהירות עירונית וגם במהירות גבוהה. חיישני חניה אחוריים עם תצוגה גרפית על גבי המסך. מגביל מהירות בבקרת השיוט ו-7 כריות אוויר.

בכל רמות הגימור חלונות כהים ובלם יד חשמלי. ברמת גימור זו החישוק בקוטר 17 אינץ׳

5cf4c7597c2841efe4e20133a4f07ee1.jpg

רמת הגימור השניה, סטייל פלוס מוסיפה התראת רכב ב״שטח מת״ ומסך מגע 8 אינץ׳. התראת תנועה חוצה.

d81c60f52bf2a927a926fdf1f6706246.jpg

רמת הגימור אקסלנס מוסיפה בורר מצבי נהיגה ומערכת שיקוף ותפעול של הטלפון הנייד ממסך המולטימדיה. פתיחת דלתות והנעה ללא מפתח. תאורת לד פנימית וחיצונית (dlr ותאורה רגילה), מושבים משולבי אלקנטרה וחישוקי 18 אינץ׳.

5c8d4c6fadb951c5a9bd50fe38d876e0.jpg

לתקופת ההשקה תשווק גם גרסת האקסלנס פלוס, עם מערכת שמע משודרגת, מצלמות היקפיות, חישוק 19 אינץ׳ ועוד.

מחירים:

סטייל - 140 אלף שקלים

סטייל פלוס - 146 אלף שקלים

אקסלנס - 166 אלף שקלים

אקסלנס פלוס - 188 אלף שקלים

Sent from my iPhone using Tapatalk

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד תמונות:

a77e07bc739368af226837bee7014454.jpg

גרסת הסטייל פלוס

bad8aadc322166649b2cf097a9e7a40b.jpg

רמת הגימור אקסלנס

f09eadb05c73c030d485fd579f079956.jpg

תא הנוסעים של האקסלנס

228468b0efaa1a61eb78a21132349312.jpg

תא הנוסעים ברמת הגימור סטייל פלוס

כאמור, מנוע ה-1.4 ליטר יהיה היחיד שישווק בישראל, אין צפי לגרסאות חמות, דיזלים, מנוע 1.0 ליטר או גרסאות ידניות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

140 זה לא שובר שוק אבל יופי של תמחור.

השאלה היא אם האטקה לא יצתרף לכל דגמי סיאט בכך שמי שקונה במחירון בוכה במבצע...מה שיוצר מצב ש"סיאט קונים רק במבצע".

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר של הדגמים הבסיסיים אחלה. גם האבזור לא רע ולא ויתרו על אביזרי בטיחות.

אחלה אלטרנטיבה לטוספורטאז', האאוטלנדר לא באמת מתחרה בכלים האופנתיים לדעתי אלא מושל בקטגורית ה-7 מושבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מקורות שלי, מנוע בסיס זה 1.4 150 כ"ס עם כיבוי שני צילנדרים, מחיר התחלתי החל מ139,900.

מחר נדע אם המקור שלי אמין :lol:

מבסוט על המקור שלי :lol:.

ועכשיו ברצינות, ג'יפון שבהחלט ראוי להצלחה אצלנו בשוק. נקווה שיצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר סביר לגירסאת הפתיחה, רק מפריע לי שבשנת 2017 מציעים מסך מולטימדיה בגודל ננסי דל 5" ללא קשוריות. לדעתי, שיקוף הניווט במסך המרכזי תורם לבטיחות הנהיגה במקום שהנהג ישוטט עם עיניו לכיוון הנייד שמונח במקום פחות אופטימאלי. לא דיל ברייקר, אבל בהחלט מפריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרסה הבסיסית היא נראית לי משום מה ממש קטנה, קצת כמו סטיישן מוגבהת.

מעבר לכך - אחלה מחירים שאני מניח יתנו פייט מצויין לקוריאניות מובילות הקטגוריה,

שהרי בתחום הביצועים האטקה לא רואה אותן ממטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא ללמוד מהספורטאז' ולתת את כל המערכות בטיחות כבר מהגרסה הבסיסית.

דוקא כאן נתנו כמה מערכות מקוריות גם בגרסת הבסיס במקום לדחוף מובילאיי.

אני מאמין שאבזור הבטיחות לאט לאט יחלחל לדגמים הבסיסיים יותר.

חבל שאין אופציה ל-1 ליטר ידני, נכון להיום היטי נשאר היחיד בשוק שמוצע עם תיבה ידנית בגרסת הבסיס ומחיר זול.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא מתרגש מהמחיר? ומה זה המסך הזה? הביאו אותו משנת 2009? לא יודע. דובר על הנעה כפולה פעם, מנוע 1.8...

לו אני מחפש כזה רכב לשינוע משפחה, לא הייתי מהמר על הסיאט עם שנתיים אחריות. התאוצה שלו עבור משפחה ממילא לא משחקת תפקיד, אלא רק נניח עבורי כשאני לבד.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...