Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

נראה שטראמפ אכן טוב לשלטון הנוכחי בישראל (כרגע לפחות, באמת שאי אפשר לדעת מה יהיה מחר).

אם זה טוב לישראל או לא - זה כבר תלוי בדעה שלך על השלטון הנ״ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם הCNN הפסידו כ40% רייטינג...

אני חולה על הסקרים נגד טראמפ, כמו הסקרים טרם הבחירות.... מתי תפסיק רוני?

קצת פחות מטריד אותי שאנשים לא מרוצים מ-CNN, וקצת יותר מטריד אותי שאנשים לא מרוצים מנשיא המדינה.

והעליתי את נושא הסקר רק כי לפני כמה שבועות היה פה איזה מישהו שהתפאר בסקר לטובת טראמפ. בשבילי לפחות, הרבה יותר משמעותי שממוצע השקרים של טראמפ עולה על 30 ליום בשבועות האחרונים - כולל יום אחד שבמשך שעתיים בלבד (באחד מאירועי הראלי שלו) הוא שיקר או אמר דברים מטעים בממוצע של פעם בדקה (125 בשעתיים). ואני בעיקר מרחם על כל בודקי העובדות שצריכים לעבוד שעות נוספות...

בנצי - תמשיך לעצום עיניים. אל תראה את Active Measures. חבל, זה סתם יהרוס לך את היום.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לראות את Death of a Nation

וכמובן להמשיך ללכלך על הנשיא שלי, שבינתיים הוא הנשיא הכי שקוף בהיסטוריה של אמריקה.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לראות את Death of a Nation

וכמובן להמשיך ללכלך על הנשיא שלי, שבינתיים הוא הנשיא הכי שקוף בהיסטוריה של אמריקה.

תודה על ההזמנה, אני בהחלט אצפה. האם אתה תצפה ב-active measures? הנה הטריילר, מה דעתך?

https://www.youtube.com/watch?v=5WnYi3T78Ag

ואגב, מצפייה בטריילר של "מותה של אומה", תסלח לי באמת, אבל אני לא מצפה לגדולות ונצורות. אני שומע בעיקר סיסמאות נבובות ורואה בעיקר "שיחזורים" של כל מיני סצינות מהעבר הרחוק, כולל הגעה עד לימי לינקולן (כאילו הדמוקרטים של לינקולן הם הדמוקרטים של היום) וכולל שלל רפרנסים לנאצים (כי למה לא, בוא נגיד שדמוקרטים הם בעד נאצים, או משהו).

ואתה צודק, הנשיא שלך הוא הנשיא הכי שקוף בהיסטוריה של אמריקה - הוא לא מסוגל להסתיר שום דבר שעובר לו בראש. הוא והצוות שלו הם העבריינים הכי פחות מתוחכמים שיש - ולאט לאט הם נתפסים.

אבל ברצינות - ברור לי שהתכוונת שהוא שקוף בכך שהוא "פורש את כל הקלפים על השולחן" ו"אומר את האמת בפנים" ו"לא פוליטיקלי קורקט". הצחקת אותי. לא רק שהוא משקר לך על ימין ועל שמאל (וכמו שכבר כתבתי - לא חסרות הוכחות), הוא גם ככל הנראה הנשיא הכי פחות שקוף בהיסטוריה המודרנית:

* מסרב להציג את תשלומי המיסים שלו

* עשה את מסיבת העיתונאים הראשונה שלו יותר מחודש לתוך התפקיד (ולא דיבר ישירות אל העיתונאים בערך חצי שנה לפני)

* הכניס המון עובדים לבית הלבן ללא תהליך רשמי ומסודר, באופן לחלוטין לא שקוף

* אצל אובמה הייתה "ממשלה פתוחה" כולל אתר מפורט ופתוח לציבור. אצל טראמפ זה נעלם.

* אובמה חשף את כל המבקרים בבית הלבן - טראמפ לא מוכן לחשוף מי ביקר.

אני יכול להמשיך, אבל נראה לי שזה די ברור.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקוף כי התקשורת מחטטת לו בקקי.

הוא אכל 2 גלידות.

שוב, בינתיים הוא עומד בהבטחות שלו, זה מה שחשוב. וכל הסיפור עם רוסיה הוא רעש וכלום.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מתאים לך להתעלם לחלוטין מעובדות ולחזור לסנטימנטים.

פתאום "הנשיא הכי שקוף בהיסטוריה" הפך ל"שקוף כי התקשורת מחטטת לו בקקי". למדת מהמאסטר אה?

אם באמת תצפה ב-active measures ואח"כ תגיד שהסיפור עם רוסיה הוא רעש וכלום - אז באמת שאין לנו על מה לדבר. זה אפילו לא קשור אך ורק לטראמפ...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טראמפ בנאום ב-UN - "לא נאפשר למשטר שמאיים בחורבן לישראל, להחזיק נשק להשמדה המונית". כל הכבוד.

הוא גם מדבר על המצב של הועדה לזכויות אדם של האו"ם וכמה שהיא דו פרצופית - כל הכבוד.

לקראת הסוף הוא גם שיבח מספר מדינות כולל ישראל - כל הכבוד.

חבל רק שהוא התחיל קצת פחות טוב:

"בפחות משנתיים הממשל שלי השיג יותר מכמעט כל ממשל אחר בהיסטוריה האמריקאית" (הקהל מגחך).. "לא ציפיתי לתגובה הזאת אבל זה בסדר" (הקהל צוחק).

אחכ הוא המשיך לשקר על כל מיני דברים (רפורמת המס הגדולה ביותר, בניית הקיר וכדומה) - שום דבר לא חדש, אבל הוא צריך לדעת שמה שעובד על קהל העצרות שלו, לא עובד על דיפלומטים.

מדבר על המצב בתימן (כמובן בלי אף מילה על אחת מהאשמות המרכזיות במצב - ארצות הברית כמובן).

הוא אומר שהאמריקאים עומדים לצד העולם, וממשיך במקביל לתקוף את כל העולם ואחותו. הוא משבח רק מדינות כמו צפון קוריאה ולהבדיל פולין (שמאיימת להרוס את ה-EU מבפנים).

לסיום, הוא מדגיש מאוד את הרעיון של פטריוטיזם והאהבה למדינה. הוא מדבר על זה במשך שלוש דקות רצופות, מלא בתיאורים אוטופיים, ומדגיש שאמריקה דוחה את האידיאולוגיה של גלובליזציה. נו, לפחות הקונסרבטיבים שמחים...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיום, הוא מדגיש מאוד את הרעיון של פטריוטיזם והאהבה למדינה. הוא מדבר על זה במשך שלוש דקות רצופות, מלא בתיאורים אוטופיים, ומדגיש שאמריקה דוחה את האידיאולוגיה של גלובליזציה. נו, לפחות הקונסרבטיבים שמחים...

בקיצור, אימץ בנאום את הגישה הישראלית שמסוכמת בביטוי: או"ם שמום.

ואכן, האו"ם הוא מיזם כושל ביחס למטרות שלו (ע"ע המועצה לזכויות אדם) וטראמפ הוא רק הילד שסיפר לכל אלו שמשחקים ב-"שלום עולמי" (כיביכול) שהם ערומים.

יישר כוח, צודק, וכל הכבוד.

הרעיון של ניהול פדרציה עולמית לפי ערכים כאלו או אחרים, ע"י ארגונים פסאדו-שלטוניים בינלאומיים - מת. הוא נדחה בארה"ב ונדחה בבריטניה, וגם שאר מדינות מערב אירופה הולכות בכיוון הזה.

יש מספיק אנשים שלא רוצים שאנשים ממקומות אחרים, שלא מבינים את התרבות שלהם, ינהלו להם את החיים. בין אם אתה אוהב את זה או לא, זה מה יש.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה נאום מוצלח של טראמפ. אני מסכים עם דבריו של פאלו. האו"ם לפוליטיקה מזכיר לי את פיפ"א לכדורגל.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של ניהול פדרציה עולמית לפי ערכים כאלו או אחרים, ע"י ארגונים פסאדו-שלטוניים בינלאומיים - מת. הוא נדחה בארה"ב ונדחה בבריטניה, וגם שאר מדינות מערב אירופה הולכות בכיוון הזה.

יש מספיק אנשים שלא רוצים שאנשים ממקומות אחרים, שלא מבינים את התרבות שלהם, ינהלו להם את החיים. בין אם אתה אוהב את זה או לא, זה מה יש.

אני חושב שאתה לוקח את זה רחוק מדי. בערך כמו טראמפ. לא כל מי שלא רוצה שאנשים ממקומות ותרבויות אחרים ינהלו להם את החיים (שזה, אם באמת חושבים על זה - כל אחד...) גם מוכן למות בשביל ארצו או אפילו קורא לעצמו פטריוט, ובטח ובטח שהוא לא בהכרח נגד גלובליזציה - שיש בה המון דברים טובים וכולנו נהנים מפירותיה כבר עשרות שנים - והיום יותר מאי פעם.

זה במיוחד תקף לגבי ארה"ב, שנבנתה ממהגרים ושהשפעתה על שאר מדינות העולם היא הכי גדולה by far מבין כל המדינות. מה זה אם לא גלובליזציה?

ובינינו, זה שהרעיון נדחה בבריטניה זו פשלה אדירה שלהם והם עוד הולכים לשלם עליה (ואני רק מקווה שכולנו לא הולכים לשלם עליה). במיוחד מצחיקים אותי אמריקאים שתומכים בברקזיט. מה אותם אמריקאים יגידו אם קליפורניה תחליט לעזוב את ארה"ב?

ותסתכל על פולין, שמאיימת גם היא בימניות קיצונית. נראה שיש הרבה אנשים שלא מבינים שהאיחוד האירופי, עם כל בעיותיו, הוא הדרך הכי טובה לקדם את כל המדינות המשתתפות בו קדימה ולשפר את החיים של כל אזרחי אותן מדינות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה לוקח את זה רחוק מדי. בערך כמו טראמפ. לא כל מי שלא רוצה שאנשים ממקומות ותרבויות אחרים ינהלו להם את החיים (שזה, אם באמת חושבים על זה - כל אחד...) גם מוכן למות בשביל ארצו או אפילו קורא לעצמו פטריוט, ובטח ובטח שהוא לא בהכרח נגד גלובליזציה - שיש בה המון דברים טובים וכולנו נהנים מפירותיה כבר עשרות שנים - והיום יותר מאי פעם.

הוא לא דיבר נגד גלובליזציה, הוא דיבר נגד מוסדות בינלאומיים שקובעים את כללי המשחק למדינות, כאילו הם ממשל-על. ראינו את זה באיחוד האירופי. זה קרה, זה קורה, וזה לא עובד.

ובינינו, זה שהרעיון נדחה בבריטניה זו פשלה אדירה שלהם והם עוד הולכים לשלם עליה (ואני רק מקווה שכולנו לא הולכים לשלם עליה). במיוחד מצחיקים אותי אמריקאים שתומכים בברקזיט. מה אותם אמריקאים יגידו אם קליפורניה תחליט לעזוב את ארה"ב?

אתה לא מבין בכלל את ההבדל בין ארה"ב לאירופה ובין שיטת הממשל הפדראלית לאיחוד האירופאי. הברקזיט הוא צעד מחוייב המציאות. בריטניה נוטשת בדקה ה-90' לפני שהכל קורס באופן לא מתוכנן.

נ.ב. לקליפורניה חוב של 1.3 טריליארד דולר.

אחלנו לפורשת הטרייה בהצלחה.

https://www.forbes.com/sites/thomasdelbeccaro/2018/04/19/the-top-four-reasons-california-is-unsustainable/#11eb17423a23

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא דיבר נגד גלובליזציה, הוא דיבר נגד מוסדות בינלאומיים שקובעים את כללי המשחק למדינות, כאילו הם ממשל-על. ראינו את זה באיחוד האירופי. זה קרה, זה קורה, וזה לא עובד.

הוא כן, כי זה ה-Newspeak. כלומר, הוא לא, אבל בעיני מתנגדיו הוא כן. אם הוא אמר X, זה בהכרח גם Y, Z ומה לא. בדיוק, אגב, כמו הסערה המדהימה שבנו מחוק הלאום, ופחות או יותר מכל מקרה אפשרי ובלתי אפשרי מאז שהפך חשוב יותר להיות PC מאשר קונקרטי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כן דיבר נגד גלובליזציה, הקשבתי לכל הנאום. המוסדות הבינלאומיים היו רק דוגמא (וגם אני מסכים שהם בעייתיים מאוד, ברובם).

אתה לא מבין בכלל את ההבדל בין ארה"ב לאירופה ובין שיטת הממשל הפדראלית לאיחוד האירופאי. הברקזיט הוא צעד מחוייב המציאות. בריטניה נוטשת בדקה ה-90' לפני שהכל קורס באופן לא מתוכנן.

אני מבין מצוין, וחבל שאתה לא נותן לי את טיפת הכבוד שאני נתתי לך כשלא ישבתי והסברתי את ההבדלים שחשבתי שהם ברורים מאליהם, כדי לא להאריך יותר מדי בדברים. הדוגמא של קליפורניה, אגב, לא הייתה מצוצה מהאצבע... תגגל קצת.

בנוגע למשפט האחרון שלך - חתיכת הצהרה. ברור לך כמובן שאני חושב שזה קשקוש, אבל עדיין אשמח לדעת למה אתה כל כך משוכנע בזה? (ובעיקר- למה אתה כל כך רואה שחורות. לפעמים נדמה שאתה רוצה שכל מדינה תהיה סגורה ומסוגרת בקונכיה שלה).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא כן, כי זה ה-Newspeak. כלומר, הוא לא, אבל בעיני מתנגדיו הוא כן. אם הוא אמר X, זה בהכרח גם Y, Z ומה לא. בדיוק, אגב, כמו הסערה המדהימה שבנו מחוק הלאום, ופחות או יותר מכל מקרה אפשרי ובלתי אפשרי מאז שהפך חשוב יותר להיות PC מאשר קונקרטי.

יש לך מין קטע כזה מצחיק עם PC, כאילו שכל השמאלנים או הליברלים קמים בבוקר ואומרים לעצמם "איך אני מצליח להיות אפילו יותר PC היום משהייתי אתמול?".

תן לי לחדש לך - ליברליזם או שמאלניות או איך שתרצה לקרוא לזה, לא משתחווה למזבח ה-PC. ולא כל דבר שנאמר או לא נאמר, או נעשה או לא נעשה, קשור ל-PC.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כרגע האיחוד האירופי נתון לחסדי גרמניה, שפחות או יותר מממנת אותו. ברגע שזה יימאס עליה, וכפי שאתה רואה כיום עם ארה"ב, זה אפשרי בהחלט, האיחוד יחדל מלהתקיים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...