Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

עובדתית החברה הייתה של אביו וטראמפ באותה תקופה היה ילד בן 17. קצת מוגזם להניח שילד בן 17 שרק נכנס לעולם העסקים בנה מודל עסקי מתוחכם שהפלה בכוונה דיירים שחורים כדי לשמור על ערך הדירות.

ונניח שהאפלייה אכן נמשכה לתוך שנות ה-70. אתה יודע מצויין שגזענות בארצות הברית לא התנדפה באוויר ב-1964 והמון לבנים לא רצו לגור ליד שחורים. אנשי עסקים רוצים למקסם רווחים ואין כאן שום הוכחה לגזענות מקסימום התנהגות לא מוסרית. ושוב פעם, מדובר באירוע שהתרחש לפני 50 שנה בזמנים אחרים לחלוטין.

בנוגע למקסיקו - איך חומה תמוטט את היחסים? פתאום תיירים לא ירצו לנסוע למקסיקו? פתאום מקסיקו לא תרצה שאמריקאים ימשיכו להשקיע כסף במדינתם הכושלת?

בנוגע למחקרים - תבדוק מי כתב אותם ומה האינטרסים שלהם. אני יכול להביא לך מחקרים שאין התחממות גלובלית. אז? זה אומר שאין התחממות גלובלית?

אני שוביניסט? אפשר לחשוב אתה מכיר אותי, ליצן.

מצטער שאני יפה נפש שחושב שזה לא בסדר לפוצץ אנשים באמצעות מוקשים. אבל תציע את הרעיון שלך לטראמפ, הוא בטוח לא יפה נפש.

אתה משווה גדר באורך כמה מאות ק"מ ובגובה כמה מטרים שרובה מצולמת ומנוטרת למה שטראמפ רוצה לעשות? וחוצמזה, בטח שמטפסים מעל גדר ההפרדה.

.

להזכיר לך את השיטפון שהיה לפני הגדר? להזכיר לך שכל חודש נכנסו לישראל אלפי סודנים ואריתראים שישנו בפארקים וישבו על המדרכות? להזכיר לך כמה עסקים ישראלים סבלו כי המתחרים שלהם לקחו לעבודה סודנים שהסכימו לעבוד תמורת 15 שקל לשעה?

ואין כזה הבדל בין ישראל לארה"ב כי כל מדינה תהיה אחראית על החלק שלה בגדר. אפשר לבנות גדר שלא יעברו עם סולם וחבלים.

המוקשים נועדו להרתעה ולא להרג. אם לא יתקרבו לגדר לא יפגעו.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונניח שהאפלייה אכן נמשכה לתוך שנות ה-70

זה לא ״נניח״. זו עובדה. הם נתבעו על עבירה על חוק מ-1968.

ברור שפעם זה היה מקובל. גם היום זה מקובל. על זה בדיוק דוהר טראמפ לבית הלבן. על זה הצבעתי, ואתה פטרת את עצמך מלהתמודד עם זה, כי הילרי סיפרה לך בשיחה אישית שהיא מעדיפה לבנים.

בנוגע למקסיקו - איך חומה תמוטט את היחסים? פתאום תיירים לא ירצו לנסוע למקסיקו? פתאום מקסיקו לא תרצה שאמריקאים ימשיכו להשקיע כסף במדינתם הכושלת?

הבנת הנקרא חביבי. לא איכפת לי מהגדר. זה עניין אמריקאי, שיעשו מה שהם רוצים.

רק הצבעתי על הבורות התהומית שלך, שמאפשרת לך גם להניח שמקסיקו לא חשובה לארה״ב, או להסתבך ולא להבין את ההבדל בין עובדות מספריות, לבין תקוות או רצונות.

בנוגע למחקרים - תבדוק מי כתב אותם ומה האינטרסים שלהם. אני יכול להביא לך מחקרים שאין התחממות גלובלית. אז? זה אומר שאין התחממות גלובלית?

אז אתה יודע יותר טוב כי אתה.... צ׳מגיא. האיש והאגדה.

אגב, בין החוקרים שטוענים שרמת הפשיעה בקרב מהגרים היא לא יותר גבוהה נמצא גם איזה מכון אמריקאי שמתנגד להגירה בלתי חוקית. אתה מוזמן לחפש.

שוב, מצטער לבאס אותך. אני מבין שזה נורא קל וכיף לחיות בעולם שבו אפשר להניח שהילארי מעדיפה לבנים, או לנחש על משמעותה של הכלכלית המקסיקנית לארה״ב ואז לפסול הכל כי ״למחקרים יש אג׳נדה״. אבל אתה רק תרוויח אם... לא יודע... תשנה פאזה ותלמד לבסס את האמונות שלך. גם מעבר לויכוחי סרק בפורום.

וכן, אתה שוביניסט. אתה מזלזל ובז בערך לכל דבר שהוא לא אתה, וזה בא לידי ביטוי בכתיבה שלך בכל פעם מחדש.

יאללה, מוקשים לכל!

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ״נניח״. זו עובדה. הם נתבעו על עבירה על חוק מ-1968.

ברור שפעם זה היה מקובל. גם היום זה מקובל. על זה בדיוק דוהר טראמפ לבית הלבן. על זה הצבעתי, ואתה פטרת את עצמך מלהתמודד עם זה, כי הילרי סיפרה לך בשיחה אישית שהיא מעדיפה לבנים.

לא נכון. טראמפ דוהר לבית הלבן על בעיות שנגרמות בגלל הגירה בלתי חוקית המונית ממקסיקו, חברות שמעבירות מפעלים לסין ומקסיקו בגלל כוח עבודה זול יותר, אבטלה, עוני, שינויים דמוגרפיים קשים בחברה האמריקאית, עיוותי מס ועוד.

ואם אנחנו מביאים דעות של בדרנים, הנה אחד שלא מחבב את הילרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להזכיר לך את השיטפון שהיה לפני הגדר? להזכיר לך שכל חודש נכנסו לישראל אלפי סודנים ואריתראים שישנו בפארקים וישבו על המדרכות? להזכיר לך כמה עסקים ישראלים סבלו כי המתחרים שלהם לקחו לעבודה סודנים שהסכימו לעבוד תמורת 15 שקל לשעה?

ואין כזה הבדל בין ישראל לארה"ב כי כל מדינה תהיה אחראית על החלק שלה בגדר. אפשר לבנות גדר שלא יעברו עם סולם וחבלים.

המוקשים נועדו להרתעה ולא להרג. אם לא יתקרבו לגדר לא יפגעו.

[/font]

גדול, אתה עוד ממשיך.

משווה בין יחסי ישראל והגדה או ישראל ומצרים לבין יחסי ארה"ב מקסיקו. מתלונן שסודנים לוקחים לך בתור ישראלי את העבודה שאתה בכלל לא רוצה לעשות. טוען שמקסיקו תהיה אחראית על החלק שלה בגדר שנכפתה עליה ע"י האמריקאים ועדיין מאמין שאפשר לבנות גדר שאי אפשר לעבור עם סולם וחבלים - אפילו טראמפ הבין שאפשר לרדת ממנה עם חבלים או לעבור מתחתיה במנהרות - צפה עד הסוף ותראה איך הוא מסיט את הנושא ברגע שהוא קולט את זה.

ובנוגע למוקשים - אולי תציע את זה גם לביבי, מה אתה אומר?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת את דברי.

א. אמרתי שכל מדינה בארצות הברית שגובלת עם מקסיקו תהיה אחראית על החלק היחסי של הגבול.

ב. בהחלט אפשר לבנות גדר שכמעט ולא ניתן לעבור. לראייה גדר ההפרדה והגבול עם ישראל מצרים. שדה מוקשים יספק הגנה מלאה.

ג. לא עשיתי שום השוואה בין יחסי ארצות מקסיקו ליחסי ישראל ומצרים. אמרתי שהחומה לא תשפיע על מסחר ותיירות.

ד. לא התלוננתי שסודנים גנבו ממני עבודה (הם כן באופן עקיף, אבל זה לא הנושא). ניסיתי להביא דוגמא כיצד הגירה לא חוקית גורמת לסבל לאוכלוסיה מקומית.

בנוגע ליעילות הגדר

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%A1%D7%AA%D7%A0%D7%A0%D7%95%D7%AA_%D7%9E%D7%90%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%A7%D7%94_%D7%9C%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

תגיד תודה לביבי.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי מצוין את דבריך בכל ההודעות האחרונות והפרכתי אותם אחד אחד.

א. זה לא משנה כלום

ב. אין שום קשר לוגיסטי בין הגדר בין ישראל ומצרים לגדר שטראמפ הציע. לא מבחינה טכנולוגית, פרקטית, בטחונית, גאוגרפית, דמוגרפית, מבחינת היקף, עלויות וכיוצא בזה.

ג. תקשיב, אני הולך לבסס איתך הסכמי מסחר. כל יום אנחנו נפגש ונעביר בינינו סחורות. רק שבשביל שתוכל להעביר אלי סחורות תצטרך לעמוד בתור עד שאני אבדוק אם בא לי לתת לך לעבור. אם לא יבוא לי, אתה תתקע עם הסחורות. אגב, אתה גם לא יכול לבוא לבקר אצלי בלי הזמנה, בעוד אני לעומת זאת יכול לבוא לבקר אצלך מתי שאני רוצה. מסכים?

ד. נו, ברור. ממשל אובמה דיכא משמעותית את מספר המהגרים הבלתי חוקיים, שטיפס באופן עקבי עד 2009 ומשם נמצא במגמת ירידה, כאשר רוב הירידה מגיעה ממהגרים מקסיקנים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עשיתי שום השוואה בין יחסי ארצות מקסיקו ליחסי ישראל ומצרים. אמרתי שהחומה לא תשפיע על מסחר ותיירות.

אם טראמפ יהיה הנשיא, זה לבדו, אפילו ללא חומה, סביר שיפיל את יחסי ארצות הברית-מקסיקו לקרשים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלם של האמריקאים, צ׳מגיא קבע שאמריקה גם ככה לא צריכה את הקשרים עם מקסיקו.

ד״א, למה להסתפק בשדה מוקשים? אפשר גם לזרוק פצצת אטום כל שבוע על אזור הגבול.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר פשוט לרצוח את הילארי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד״א, למה להסתפק בשדה מוקשים? אפשר גם לזרוק פצצת אטום כל שבוע על אזור הגבול.

תראה, טראמפ לא פוסל את זה. הוא רוצה לשמור את הקלפים על השולחן...

לא יותר פשוט לרצוח את הילארי

למה לרצוח כשאפשר פשוט להעמיד אותה לדין? זה הרי מה שהוא הציע...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרטינס, אתה חי בסרט. נראה שאתה אוהב סרטונים מטופשים, אז הנה קבל:

https://www.youtube.com/watch?v=Op7PKNCH65A

אהבתי במיוחד את הקטע הלפני אחרון שדקה אחרי שהוא אומר דברים רעים על סין, לטרמן מראה לו שהעניבות מליין הלבוש שלו נתפרו בסין. הפרצוף שלו אומר הכל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי במיוחד את הקטע הלפני אחרון שדקה אחרי שהוא אומר דברים רעים על סין, לטרמן מראה לו שהעניבות מליין הלבוש שלו נתפרו בסין. הפרצוף שלו אומר הכל.

אתה תאהב את הסרטון הבא שמביא דוגמאות להתנהגות האגרסיבית של הילארי, זה תראה אחרי שתעבור את הקטעים על ההתנגות המוזרה שלה בהתחלת הוידאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון הזה מגמתי בצורה פשוט מגוחכת. כל ה"סימנים" המטופשים לשבץ מוחי, ההצעה שהיא סובלת מאוטיזם ומסוציופטיות ומהפרעות אישיות ואפילו מעגבת... כל מיני המצאות ותיאוריות קונספירציה שחיות רק בראש של אנשים שמחפשים מתחת לאדמה סיבות לשנוא אותה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...