Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

בנצי, אם ניסית להוכיח בסרטונים שלטראמפ יש תמיכה גדולה יותר מאשר לקלינטון, סבבה. אני זורם איתך. אולי בסוף הוא אפילו יפתיע וינצח בהפרש גדול. כל מה שזה מוכיח הוא שהציבור האמריקאי מטומטם אפילו יותר משנדמה.

אתה מספר לי מה טראמפ אמר? הראיתי לך בדיוק מה הוא אמר. אי אפשר להתבלבל. כתבתי כבר למעלה - חצי מהמהגרים הלא חוקיים בכלל לא נכנסים דרך מקסיקו. ואגב, יש כבר גדר לאורך כמה מאות קילומטרים בגבול עם מקסיקו, תקרא קצת.

כשטראמפ אומר שמקסיקו מעודדת הגירה של פושעים לארה"ב, הוא בעצם מאשים את מקסיקו בעבירה על הסכמים בין מדינות. זו חתיכת האשמה.

לידיעתך, אובמה כבר עשה את ההגירה מסודרת. בתקופתו הכי הרבה מהגרים לא חוקיים גורשו מארה"ב.

בוא נזרום איתך ונגיד שיש הרבה דברים שלא עובדים בשלטון הנוכחי. אתה לא מסכים שיש גם הרבה דברים שכן עובדים? כי העובדות מוכיחות שזה כך. לדוגמא, אחוזי האבטלה לא גדלו אלא ירדו מ-10% ל-4.9%.

מצחיק אותי שאתה חושב שטראמפ יהיה עסוק בלהיות נשיא אמיתי. מצאת לך את הבנאדם...

הוא אולי מציין דברים חיוביים בקמפיין שלו, אבל אין לו כמעט אף תוכנית הגיונית לגרום לזה לקרות. רק הבטחות מצוצות מהאצבע. וזה אפילו בלי להתייחס לכך שהוא פשוט בנאדם נורא. ואני לא צריך תקשורת בשביל להבין את זה. הוא מוכיח את זה יום יום.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא ממש לא משוכנע שהיא תנצח. הכל פתוח. נדע בקרוב.

ואגב לאגב שלך, זו ממש לא תמיכה עיוורת. גם אני הייתי מעדיף אנשים אחרים על פניה אם הייתי אמריקאי, אבל בטח ובטח לא מישהו כמו טראמפ שמאדיר כל כך את עצמו שזה פשוט ברור שהציבור האמריקאי מעניין לו את התחת. פשוט צריך להקשיב לבנאדם.

כמעט הכל. בעיקר העובדה שבמשפט אחד רידדת את העם המקסיקני לנרטיב בודד שמתאים לאג'נדה שלך. היי, בדיוק כמו טראמפ!

1. בואנה, אתה אשף בכלכלה אתה. עשרות מיליארדי דולרים זה לא כסף קטן לאף אחד. זה יותר מהתקציב השנתי של הרבה מאוד מדינות. וחוצמזה, חשבתי שמקסיקו תשלם עליה, לא?

2. אה-וואלה, איזה טיעון משכנע... (בכלל, שינויי האקלים זו המצאה של הסינים, לא?)

3. אין לך מושג, אה? זו מדינה של 120 מיליון איש, ה-15 בגודלה בעולם מבחינה כלכלית והמדינה השלישית בגודלה מבחינת סחר עם ארה"ב.

4. שוב שיכנעת אותי. תראה איך זה, אני חשבתי שהיא לא תמנע כי חצי מהמהגרים הלא חוקיים מגיעים בכלל בדרכים אחרות וכי אפשר פאקינג לטפס על חומה, אבל במשפט אחד פשוט הוכחת אותי על טעותי!

5. טוב, הבנתי, אתה סתם מטריל. או שאין לך מושג לאיזה גובה מסוק מגיע. או עד כמה זה לא חוקי או אפשרי להטמין מוקשים ליד חומה.

6. עוד טיעון מנצח שלך. שמע, אתה פשוט גאון.

על סמך מה החלטת שהציבור האמריקאי מעניין את הילרי? מי אמר לך שהיא לא רצה לנשיאות רק בשביל לשבור את תקרת הזכוכית ולהירשם בספרי ההיסטוריה?

תמשיך לטמון את הראש בחול כמו יפה נפש טיפוסי. לא מקסיקנים משכילים מהגרים, אלא איכרים חסרי כל שלוקחים סיכון בשביל לברוח מהעוני שהם חיים בו.

בנוגע לחומה:

1. בטווח ארוך ההשקעה תחזיר את עצמה.

2. מה הקשר בין שינוי אקלים לעיירות ליד הגבול?

3. חומה לא תפגע ביחסי מסחר עם מקסיקו כי אגלה לך סוד המסחר עובר דרך הים ובמעברי גבול מסודרים ולא דרך תעלות במדבר. בנוסף למקסיקו יש אינטרס עצום לסחור עם ארצות הברית.

4. אל תיתמם. אפשר לבנות חומה שאף אחד לא יצליח לטפס מעליה. בנוגע למנהרות גם זה משהו שניתן לפתור.

5. ידוע שלא חוקי להטמין מוקשים, אבל מה לעשות מדינה צריכה להגן על עצמה. יפי נפש יכולים ללכת למקום בו השמש לא זורחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחוזי האבטלה ירדו כי אחרי שהפסקת לקבל דמי אבטלה כבר לא סופרים אותך כמובטל, אחד הדברים שהממשלה הנוכחית עושה.

אז חצי שנה קיבלת דמי אבטלה, לאחר מכן אתה כבר לא מובטל מבחינה סטטיסטית.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך מה החלטת שהציבור האמריקאי מעניין את הילרי? מי אמר לך שהיא לא רצה לנשיאות רק בשביל לשבור את תקרת הזכוכית ולהירשם בספרי ההיסטוריה?

תמשיך לטמון את הראש בחול כמו יפה נפש טיפוסי. לא מקסיקנים משכילים מהגרים, אלא איכרים חסרי כל שלוקחים סיכון בשביל לברוח מהעוני שהם חיים בו.

בנוגע לחומה:

1. בטווח ארוך ההשקעה תחזיר את עצמה.

2. מה הקשר בין שינוי אקלים לעיירות ליד הגבול?

3. חומה לא תפגע ביחסי מסחר עם מקסיקו כי אגלה לך סוד המסחר עובר דרך הים ובמעברי גבול מסודרים ולא דרך תעלות במדבר. בנוסף למקסיקו יש אינטרס עצום לסחור עם ארצות הברית.

4. אל תיתמם. אפשר לבנות חומה שאף אחד לא יצליח לטפס מעליה. בנוגע למנהרות גם זה משהו שניתן לפתור.

5. ידוע שלא חוקי להטמין מוקשים, אבל מה לעשות מדינה צריכה להגן על עצמה. יפי נפש יכולים ללכת למקום בו השמש לא זורחת.

אתה רציני? האשה היא עובדת ציבור במשך עשרות שנים (ועזוב לרגע אם טובה או לא) ומבחינתך היא עושה את הכל רק בשביל לסמן וי?

לעומת זאת, טראמפ עושה את זה ממניעים פילנטרופיים נטו. כי זה מה שהוא, פילנטרופ. נכון?

ושוב, כשמבחינתך מהגרים מקסיקנים = איכרים חסרי כל שלוקחים סיכון בשביל לברוח מהעוני, אתה הופך את הדיון ללא רלוונטי.

ושוב בנוגע לחומה:

1. חומה כזאת תעלה מיליארדים לתחזק, כך שהיא ממש לא תחזיר את עצמה. ואיך בדיוק היא תחזיר את עצמה אם חצי מהמהגרים הלא חוקיים ממילא מגיעים בדרכים חוקיות, ואם אפשר פשוט לטפס מעליה?

2. אין קשר. פשוט טראמפ חושב שהסינים המציאו את שינויי האקלים בשביל להפוך את ארה"ב ללא תחרותית מבחינה כלכלית, שזה מטומטם ברמות אחרות ומוכיח שהוא לא מבין כלום בכלום. אמרתי את זה בגלל שהזכרת לי אותו. (ולענייננו: בניית חומה תפגע אנושות בטבע, וגם באנשים שגרים סביב החומה)

3. כלומר אם אתה היית מקסיקו וארה"ב הייתה בונה חומה בינה לבינך, היית מודה לארה"ב ומתגאה בכמה היא חיזקה את היחסים ביניכם? ואגב, גם לארה"ב יש אינטרס עצום לסחור עם מקסיקו. לכן עד היום אף פוליטיקאי אמריקאי לא חשב שהגיוני לבנות ביניהן חומה.

4. לא, אי אפשר. אם תבנה חומה של 30 מטר זה רק יגדיל את השוק לסולמות של 31 מטר. ובנוגע למנהרות - תגיד את זה לפלסטינאים בעזה.

5. אני באמת לא יודע להסביר כמה מה שכתבת מטומטם. (ולא מוסרי, ולא דמוקרטי, ולא הומני, ולא עוד הרבה דברים שכנראה לא מעניינים אותך כי אתה לא מסוגל להבין אותם)

אחוזי האבטלה ירדו כי אחרי שהפסקת לקבל דמי אבטלה כבר לא סופרים אותך כמובטל, אחד הדברים שהממשלה הנוכחית עושה.

אז חצי שנה קיבלת דמי אבטלה, לאחר מכן אתה כבר לא מובטל מבחינה סטטיסטית.

יאללה, בסדר, זו גם סיבה לחלק מהירידה באחוזי האבטלה. עדיין - הייתה ירידה. וחוצמזה, מה אומר לך שטראמפ ידע לשפר את המצב יותר מקלינטון?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא 30 שנה בפוליטיקה והפוליטיקה בזבל 30 שנה, בעלה הוא אנס והיא הגנה עליו, היא מושחתת, שקרנית ומשאירה אחריה צלקות.

טראמפ בא עם מצע שנוגע באמת הכואבת והוא לא פוליטיקאי.

המדיה מוטה בצורה בוטה, להגיד שיש גם וגם זה שקר, כולם לצידה למעט פוקס שהם אמיתיים ולא חסכו אש גם ממנו.

זוכר איפה אני גר?

השתתפתי בסקר לפי המיקוד שלי:

61a64148b38c6fa89c02b1033d62f4a7.jpg

הפתיע גם אותי

עריכה אחרונה על ידי בנצי

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, הילארי בכבודה ובעצמה מבין אלפי פוליטיקאים דפקה את הפוליטיקה לאורך 30 השנה האחרונות. ובעלה אנס כמו שאתה אנס בערך.

פוקס אמיתיים כמו שמירי רגב אינטיליגנטית.

לא ניחשתי שאתה טרול בנצי, חבל לגלות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מגיא, אני חושב שצריך להכתיר אותך לשוביניסט הפורום.

היכולת שלך לפזר דעות לא מבוססות, במגוון נושאים, כאילו לכל הפחות מדובר באקסיומות מדעיות, היא פשוט פנומנלית.

"קלינטון מעדיפה לבנים, מקסיקו יכולה ללכת לעזאזל כי מדובר בכלכלה חסרת משמעות, חברות אמריקאיות צריכות להחזיר את המפעלים לארה"ב, מוקשים זה לא חוקי אבל מדינה צריכה להגן על עצמה". שכחתי משהו? אה, את "כן, כן מה שתגיד" שנכתב לרוני.

אז כן, גם בנושא הזה, כמובן שה-"כן, כן מה שתגיד" שלך מבוסס בערך כמו המידע הפנימי שיש לך על העדופתיה הגזעיות של קלינטון.

הנה, במיוחד בשבילך: מחקרים לאורך 100 השנים האחרונות מראים שמהגרים פחות מעורבים בפשיעה, בתוך זה גם אלו מאמריקה המרכזית והלטינית בארה"ב.

כפי שכתבתי בעמוד הקודם, אתה פשוט מייצג את מה שיפי הנפש, שעדיין לא הלכו למקום בו השמש לא זורחת, מכנים "עידן הפוסט - עובדות". אם אתה לא אוהב מהגרים ממקסיקו, ודונלאד טראמפ גם לא, אזי זה בטוח נכון שיש איתם בעיה וצריך לשים מוקשים בגבול, כדי למנוע מהם להכנס. ואם טראמפ מואשם בגזענות, אז מה יותר קל מלזרוק איזו אמירה על זה שגם קלינטון מעדיפה לבנים ולהתייחס לזה כאמת מוחלטת, מתוך איזו תפיסת עולם מעוותת, שהקו המנחה היחיד שלה זה לדבר מהלב ולא להיות יפה נפש.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא החלום שלי. אני נהנה מההצגה. במובן מסוים יהיה אפילו משעשע לראות את טראמפ הורס את אמריקה, אם כי אני באמת באמת מקווה שהתמונה שבנצי העלה למעלה היא לא מדגם מייצג כי אז מצבם קשה בהרבה.

בנצי גם הזכיר את פוקס ניוז וזה הזכיר לי, את הקטע הקצר הזה, שהוא גם מתאים לא רע לחלקים נרחבים בשרשור הנוכחי:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, נראה לי שאפשר לעשות "משפטי chemguy" כמו שאפשר לעשות אוסף מהבולשיט שטראמפ אומר. השיא הנוכחי הוא כאן:

ידוע שלא חוקי להטמין מוקשים, אבל מה לעשות מדינה צריכה להגן על עצמה. יפי נפש יכולים ללכת למקום בו השמש לא זורחת.

שזה שקול ללהגיד "ידוע שלא חוקי לירות לך בראש, אבל מה לעשות ואני צריך להגן על עצמי. לך תדע, אולי אתה פושע ואנס".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילרי גם מעדיפה לבנים, אבל זה לא מפריע לה להשתמש בבוחרים שחורים והיספנים למטרותיה. אין ספק למדה היטב מהבוס שלה. טראמפ לפחות מציע דרך להתמודד עם השינויים הדמוגרפיים בארצות הברית כגון הקמת חומה בגבול מקסיקו. לפני שאתם קופצים שמדובר בגזענות, מדברים על זה 10 שנים לפחות.

אגב, בנוגע לתחושת מיאוס בציבור האמריקאי, להזכירכם הילרי כמעט הפסידה את הפריימריז לקשיש יהודי בעל דעות סוציאליסטיות. אדם בעל דעות סוציאלסטיות כמעט ניצח אותה. תבינו עד כמה אמריקאים שונאים אותה.

ניקו, לך תלמד היסטוריה.

לא הבנתי את פשר ההערה האחרונה.

אולי תועיל בטובך להסביר אותה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המושג מהגרים מקסיקנים שגוי מיסודו, סה"כ חוזרים לארץ מולדתם ההיסטורית. נלקח מהם בצורה לא חוקית. כנ"ל הוואי. אם כל זה שהאמריקאים הצילו אותנו ולא משנה הסיבה ועדיין תומכים בנו ואני מוקיר על כך, כנ"ל הצילו את העולם החופשי, בבסיס שלה זאת אומה שלא ניתן לסמוך עליה, דוגמא קטנה זה מובארק וסעודיה שהיתה בת ברית ונזרקה לכלבים עבור אירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילארי קלינטון כולה צביעות, מוסר כפול, והרבה שקרים ושקרים , היא תגיד הכל כדי למצא חן.

אי אפשר להאמין לשום מילה שיוצאת מפיה

הנה דוגמית של כמה מהשקרים והצביעות של האשה הזו.

[video=youtube;a-xjiXfJ58Q]http://www.youtube.com/watch?v=a-xjiXfJ58Q

ובגרסה הארוכה המפורטת יותר

[video=youtube;pNSj-jIXkwY]http://www.youtube.com/watch?v=pNSj-jIXkwY

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילארי קלינטון כולה צביעות, מוסר כפול, והרבה שקרים ושקרים , היא תגיד הכל כדי למצא חן.

אי אפשר להאמין לשום מילה שיוצאת מפיה.

שיעור קטן ממישהו שחוקר מדינאות ומדינאים: אף אחד מאיתנו אינו פולח כליות ולב.

כאשר אתה מפזר אמירות על מערכי ליבם של אנשים ובהחלטיות שכזו, הרושם שמתקבל מדעותיך אינו רציני.

זה מתאים לצהובון, לא לרושם מלומד על התנהלותו של מדינאי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובה לצפות! הילארי קלינטון ניסתה לחסום את הוידאו הזה!

השני אפילו יותר טוב - זומבי הילארי (והצחוק שלה בסלואו מושן בהתחלה - קלאסי).

מרטינס - הסיכוי שראית את שני הסרטונים האלה במלואם הוא אפס מאופס, אז תחסוך מאיתנו בבקשה. אגב, אפשר למצוא סרטונים כאלה גם על טראמפ, אז אני לא מבין לאן אתה חותר, כי זה ממש לא מוכיח שהיא יותר גרועה ממנו. אלא אם בשעה וחמישים דקות של הסרט השני היא אומרת איפהשהוא באמצע שהיא הייתה רוצה לתפוס איזה גברבר באבר המין.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...