Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

אין עשן בלי אש. טראמפ הגיע לאן שהוא הגיע כי לציבור האמריקאי נמאס מפוליטיקאים כמו הילרי.

שו הד׳ה ״ציבור אמריקאי״? אתה כמובן יודע שמדובר על חמשים מדינות שונות מ-א-ו-ד, כן?

להתייחס לציבור האמריקני כגוף אחיד זו איוולת.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקרנית, צבועה ומושחתת אופציה יותר טובה? אישה שיונקת עשרות שנים מעטיני הבנקים ותאגידי ענק תעשה שינוי? אישה שהשמידה ראיות אמינה? אתה קורא לדבריו של טראמפ שליפה מהמותן, אני קורא לזה מדבר מהלב.

הילרי אגו-מניאקית לא פחות מטראפ. כל מה שמעניין אותה זה להירשם בספרי ההיסטוריה כהאישה הראשונה בחדר הסגלגל.

מיזוגן? תראה לי גבר אחד בעולם שלא דיבר ככה מתישהו. אחד!

לא מבין על סמך מה החלטת שתכונותיו של טראמפ לא יאפשרו לו לעשות שינויים לטובה בארה"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שו הד׳ה ״ציבור אמריקאי״? אתה כמובן יודע שמדובר על חמשים מדינות שונות מ-א-ו-ד, כן?

להתייחס לציבור האמריקני כגוף אחיד זו איוולת.

אתה יודע שפריימריס למפלגה הרפובליקנית נערכו בכל החמישים המדינות, כן? אתה יודע שטראמפ ניצח את כל המעומדים האחרים כי הם פוליטיקאים מגעילים מהזן של הילרי, כן?

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מגיא, למה אתה מתעלם?

אתה יודע שיש שחורים והיספניים בארה"ב?

נו, האלו שהוא לא רוצה להעסיק, או אלו שהוא סרב להשכיר להם דירות בעבר.

"מדבר מהלב"?

אתה רציני?

זו לא תחרות ראפ בין אמינם ל-50 סנט.

בעצם, זו בדיוק מהות העניין. מה שמושך את המצביעים לטראמפ אלו הן לא התכונות השליליות של הילארי.

בכל מערכות הבחירות האחרונות, המועמד הרפובליקני היה מועדף על ציבור הלבנים והמשכילים בארה"ב. במערכת הבחירות הספציפית הזו, הרוב המוחץ של השחורים הולך להצביע לקלינטון, וכן גם רוב ההיספאנים.

הקהל היחיד שמעדיף את טראמפ הם הלבנים. אלו שאתה מתייחס אליהם כ"ציבור", תוך התעלמות ממיעוטים אתניים. וזה גם לא מאוד מפתיע. רק שזה מעיד בעיקר על יחסים בין גזעים בארה"ב, ולא על האיכויות של טראמפ או קלינטון, מעבר לזה שהוא פשוט לא מהסס לרכב על זה בדרך לבית הלבן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא לזה מדבר מהלב.

גם היטלר דיבר מהלב.

אין בעיה עם תמיכה בטראמפ. כבר כתבתי פה ואכתוב שוב. הנימוק הזה כל כך ילדותי שזה מטריף כל פעם מחדש. "לפחות הוא מדבר מהלב", "לפחות הוא אומר את מה שהוא חושב". WTF? הוא אומר את מה שהוא חושב: גזענות, שוביניזם, ובאופן כללי לא טורח אפילו לחשוב על השקרים שהוא מפיץ. בחיי שאני לא אצליח להבין את הנימוק הזה בחיים.

מצד שני להיטלר זה עבד, והרבה אנשים הזדהו עם מה שהוא אמר מהלב ובסוף גם הצביעו לו. וואלה מגניב.

הילארי יכולה להיות הרבה דברים רעים, אבל היא לפחות בעלת כישורים פוליטיים בסיסיים. היא פוליטיקאית טובה לארה"ב.

טראמפ פשוט איש עם המון כוח שבקלות מהווה דוגמה לכמה מערכת הבחירות בארצות הברית לקויה וכמה פגמים יש בה. הוא גם הודה בדבר בעצמו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילרי גם מעדיפה לבנים, אבל זה לא מפריע לה להשתמש בבוחרים שחורים והיספנים למטרותיה. אין ספק למדה היטב מהבוס שלה. טראמפ לפחות מציע דרך להתמודד עם השינויים הדמוגרפיים בארצות הברית כגון הקמת חומה בגבול מקסיקו. לפני שאתם קופצים שמדובר בגזענות, מדברים על זה 10 שנים לפחות.

אגב, בנוגע לתחושת מיאוס בציבור האמריקאי, להזכירכם הילרי כמעט הפסידה את הפריימריז לקשיש יהודי בעל דעות סוציאליסטיות. אדם בעל דעות סוציאלסטיות כמעט ניצח אותה. תבינו עד כמה אמריקאים שונאים אותה.

ניקו, לך תלמד היסטוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה..

"הילרי גם מעדיפה לבנים" - זה נאמר לך בשיחה פרטית? יש לזה אסמכתאות?

"זה לא מפריע לה להשתמש בבוחרים שחורים" - מה המטרות שלה? היא נתבעה בכמה הזדמנויות שונות על אפליה גזעית? מה המטרה של טראמפ לדעתך?

"טראמפ מציע דרך להתמודד עם שינויים" - מה, כמו זה שהוא סרב להשכיר דירות לשחורים, או העלים אותם מהקזינו שלו?

"לפני שאתם קופצים" - אף אחד לא קופץ. שיקימו גם עשר גדרות. זו לא ליבת הנושא בכלל.

"להזכירכם הילארי כמעט הפסידה את הפריימריז לבעל דעות סוציאליסטיות" - מצטער, אין בידי מידע עדכני לגבי חיבתם או סלידתם של האמריקאים לרעיונות הסוציאליזם. אם יש לך - אשמח אם תחלוק.

אבל מה זה גם משנה? היא "כמעט" הפסידה, אבל עם "כמעט" לא מגיעים לשום מקום, ולאחרונה באופן די עקבי היא מובילה בסקרים. שוב, בקרב הקהל הלא לבן היא מובילה בפער עצום. אני עדיין לא בטוח אם מבחינתך הם אמריקאים גם או לא, אבל באופן לא מפתיע הם מעדיפים אותה על פני מי שלא מוכן להשכיר להם דירה במגדלים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילרי גם מעדיפה לבנים, אבל זה לא מפריע לה להשתמש בבוחרים שחורים והיספנים למטרותיה. אין ספק למדה היטב מהבוס שלה. טראמפ לפחות מציע דרך להתמודד עם השינויים הדמוגרפיים בארצות הברית כגון הקמת חומה בגבול מקסיקו. לפני שאתם קופצים שמדובר בגזענות, מדברים על זה 10 שנים לפחות.

אגב, בנוגע לתחושת מיאוס בציבור האמריקאי, להזכירכם הילרי כמעט הפסידה את הפריימריז לקשיש יהודי בעל דעות סוציאליסטיות. אדם בעל דעות סוציאלסטיות כמעט ניצח אותה. תבינו עד כמה אמריקאים שונאים אותה.

ניקו, לך תלמד היסטוריה.

בדיוק !,

ועל כל זה, נגד הילארי קלינטון יש היום יותר מידע עובדתי מאשר כל פוליטיקאי אחר. השקרים והצביעות שלה ודרך הפעולה הנחשית שלה נחשפים כל הזמן בצורה של אימיילים שמתפרסמים בויקילייק, סרברים פרטיים, חקירות FBI, קרן קלינטון מושחת, ושני עשורים כמעט של פעילות פוליטית מלאת שערוריות מעל גבי העיתונות.

איך מישהו יכול להאמין למילה שיוצאת לה מהפה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שקרנית, צבועה ומושחתת אופציה יותר טובה? אישה שיונקת עשרות שנים מעטיני הבנקים ותאגידי ענק תעשה שינוי? אישה שהשמידה ראיות אמינה? אתה קורא לדבריו של טראמפ שליפה מהמותן, אני קורא לזה מדבר מהלב.

הילרי אגו-מניאקית לא פחות מטראפ. כל מה שמעניין אותה זה להירשם בספרי ההיסטוריה כהאישה הראשונה בחדר הסגלגל.

מיזוגן? תראה לי גבר אחד בעולם שלא דיבר ככה מתישהו. אחד!

לא מבין על סמך מה החלטת שתכונותיו של טראמפ לא יאפשרו לו לעשות שינויים לטובה בארה"ב.

הילארי קלינטון הרבה פחות שקרנית מטראמפ, וזה הוכח היטב לאורך מערכת הבחירות הזאת.

צבועה - וטראמפ הוא ממש סמל היושר. הבנאדם יגיד הכל בשביל שתבחר בו, גם דברים שהוא בבירור לא מאמין בהם. גם דברים שבעבר הוא אמר ההפך הגמור. כמה פעמים לאורך מערכת הבחירות הזאת ראית שהוא מכחיש באופן מוחלט דברים שיש הוכחות נחרצות שהוא אמר בעבר? ואפילו לא העבר הרחוק.

מושחתת - תמצא הוכחות בבקשה. בינתיים הוכחות יש רק נגד טראמפ - הוא מסרב להראות את החזרי המס שלו, הוא עבד על השלטונות בשביל לא לשלם מס (אולי חוקי, אבל מסריח), הוא פגע בהמון אנשים בשביל להתקדם בעסקים ועוד ועוד.

הילארי יונקת מעטיני הבנקים? טראמפ לווה מיליארדים מהציבור והפסיד סכומי עתק!

ו"מדבר מהלב" זה פשוט בדיחה אחת גדולה. תקשיב לי טוב - שום, אבל שום מילה שטראמפ אמר בשנה וחצי האחרונות היא לא דיבור מהלב. הוא לא שונה מאף פוליטיקאי בעניין הזה - יגיד הכל בשביל שיבחרו בו, כולל שקרים, כולל דברים שהוא לא מאמין בהם בשום צורה, כולל הכל.

ואגב, להגיד שכל מה שמעניין את הילארי זה להיות האשה הראשונה בחדר הסגלגל זו אמירה לחלוטין שוביניסטית. רואים שלמדת מטראמפ.

ואני מבין שאתה מאלה שאומרים "נו, אז מה אם הוא אמר שהוא רוצה לתפוס לה בכוס, זה בסה"כ Locker room talk, כל הגברים מדברים ככה". לא, לא כל הגברים. ובטח לא מישהו שרוצה להיות נשיא המעצמה הגדולה בעולם.

לסיום, אני בשוק שאתה עדיין לא מבין איך תכונותיו של טראמפ הן האנטיתזה של מישהו שיכול לעשות שינויים לטובה בארה"ב. הבנאדם הוא סיכון ענק לדמוקרטיה. וזה לא נאמר "סתם" כי אני נגדו. לא הייתי אומר את זה על אף אחד אחר מהמועמדים הרפובליקנים לנשיאות.

אתה יודע שפריימריס למפלגה הרפובליקנית נערכו בכל החמישים המדינות, כן? אתה יודע שטראמפ ניצח את כל המעומדים האחרים כי הם פוליטיקאים מגעילים מהזן של הילרי, כן?

תוריד את ה"מגעילים" ואתה צודק. הוא ניצח כי הציבור כל כך שונא פוליטיקאים, שהוא מוכן לשים יהבו על מטורף חסר עכבות. בנאדם כל כך לא כשיר לנשיאות שזה כמעט קומי. הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם.

הילארי למזלה לא צריכה "להשתמש" בבוחרים שחורים והיספנים למטרותיה. טראמפ יפה מאוד זורק אותם לכיוונה.

רעיון החומה של טראמפ הוא אחד מהמפגרים אי פעם ואני קצת בשוק שאתה אשכרה תומך בו. אגב, הוא כל כך מפגר שאין שום סיכוי שהוא יקרה, כמו 99% מהדברים שטראמפ אומר.

בדיוק !,

ועל כל זה, נגד הילארי קלינטון יש היום יותר מידע עובדתי מאשר כל פוליטיקאי אחר. השקרים והצביעות שלה ודרך הפעולה הנחשית שלה נחשפים כל הזמן בצורה של אימיילים שמתפרסמים בויקילייק, סרברים פרטיים, חקירות FBI, קרן קלינטון מושחת, ושני עשורים כמעט של פעילות פוליטית מלאת שערוריות מעל גבי העיתונות.

איך מישהו יכול להאמין למילה שיוצאת לה מהפה ?

אתה נותן לתעמולה של טראמפ לבלבל אותך. בתוך האימיילים לא היה שום דבר פלילי או "נחשי". היה לה שרת פרטי בבית, נכון. זה חלק מהעניין עם האימיילים וזו הייתה פשלה משמעותית שלה, אבל גם בזה אין שום שקר או נחשיות. חקירת ה-FBI קשורה גם לאימיילים כך שאתה בסה"כ חוזר על עצמך. הקרן - לא הוכח שהיא מושחתת, אם כי ברור שהיא לא נקיה כתכלת. לפחות הילארי לא השתמשה בכספים שנתרמו לקרן בשביל לשלם לעצמה משכורת או לקנות לעצמה תמונה בגובה 2 מטר של עצמה. נחש מי כן?

לסיום, אתה תוהה איך אפשר להאמין למה שיוצא לה מהפה? לפחות לפי העובדות, ביחס לטראמפ היא הרבה הרבה פחות שקרנית.

מדהים איך אתה וחבריך כל כך אנטי הילארי שאתם לגמרי מתעלמים מהפיל שבחדר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתפלא עליך רוני

כמה אנרגיה אתה משקיע בשרשור כאן.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה..

"הילרי גם מעדיפה לבנים" - זה נאמר לך בשיחה פרטית? יש לזה אסמכתאות?

"זה לא מפריע לה להשתמש בבוחרים שחורים" - מה המטרות שלה? היא נתבעה בכמה הזדמנויות שונות על אפליה גזעית? מה המטרה של טראמפ לדעתך?

"טראמפ מציע דרך להתמודד עם שינויים" - מה, כמו זה שהוא סרב להשכיר דירות לשחורים, או העלים אותם מהקזינו שלו?

"לפני שאתם קופצים" - אף אחד לא קופץ. שיקימו גם עשר גדרות. זו לא ליבת הנושא בכלל.

"להזכירכם הילארי כמעט הפסידה את הפריימריז לבעל דעות סוציאליסטיות" - מצטער, אין בידי מידע עדכני לגבי חיבתם או סלידתם של האמריקאים לרעיונות הסוציאליזם. אם יש לך - אשמח אם תחלוק.

אבל מה זה גם משנה? היא "כמעט" הפסידה, אבל עם "כמעט" לא מגיעים לשום מקום, ולאחרונה באופן די עקבי היא מובילה בסקרים. שוב, בקרב הקהל הלא לבן היא מובילה בפער עצום. אני עדיין לא בטוח אם מבחינתך הם אמריקאים גם או לא, אבל באופן לא מפתיע הם מעדיפים אותה על פני מי שלא מוכן להשכיר להם דירה במגדלים שלו.

מה הילרי עשתה ב-40 שנות קריירה ציבורית שעזר למיעוטים בארצות הברית? אעזור לך כלום ושום דבר. אבל היא יודעת מצויין שהם המפתח לבית הלבן ומחזרת אחרי קולם מאז תחילת המירוץ לבית הלבן.

כתבתי לך במפורש כיצד טראמפ מציע להתמודד עם שינויים דמוגרפיים, אבל נוח לך להסיט את הדיון למשהו שטראמפ עשה ב-1963 כאשר הפרדה גזעית הייתה חוקית ולבנים רבים לא רצו לגור בבניין שיש בו דיירים שחורים. דרך אגב, הסיפור על אפלייה מבוסס על טענות של שחורים ואין אף ראייה תומכת שהייתה אפלייה מכוונת.

ה"כמעט" שאתה מזלזל בו אומר המון כי דעות סוציאלסטיות לציבור האמריקאי זה כמו קריפטונייט לסופרמן. דמוקרטים העדיפו לקבל את בארני סנדרס מאשר את המכשפה הצבועה הזאת.

היא מובילה בקרב לא לבנים כי היא ברירת מחדל של המיעוטים בבחירות. אגב, גם אובמה נבחר גם בזכות שחורים והיספנים כי הוא היה ברירת מחדל של מיעוטים ב-2008 ו-2012.

רוני, אשמח אם תסביר לי למה חומה בגבול מקסיקו זה רעיון כל כך מטופש. בזכות חומה בגבול מצרים ישראל לא מוצפת במאות אלפי פליטים מאפריקה. ואני חותם לך שאירופאים מתים לבנות חומה שתפסיק את זרימת הפליטים, אבל לצערם זה לא פרקטי.

אל תשחק אותה תמים כאילו הילרי עשתה עבירת IT קטנה. היא החזיקה שרת פרטי בבית בכוונה וכאשר התבקשה למסור את המידע היא החליטה להשמיד אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טראפ ואמנם היה גזען ומטרידן ואיש לא סימפטי במיוחד אבל כל זה היה לפני 20 שנה לאומת פרשת המיילים של הילרי שהייתה ממש לא מזמן וכל עניין קרן קלינטון המושחתת שנמשך כבר לא מאט שנים,לטראמפ היה זמן להשתנות ואני די בטוח שהוא הישתנה אבל הילרי? הפרשה הזאת כל הזמן צפה כל יום מחדש אי אפשר לסמוך עליה.

אתמול ראיתי עצרת של טראמם בלייב לראשונה סתם כדי להתעניין וישר ראיתי אדם כריזמטי בטוח שמדבר אל העם בגובהה העיינים שפונה לבוחרים בעצרת שמשבח כל אחד ואחד שם על מי שהוא ועל מה שהוא וקורא להם לעזור לו הוא צריך אותם ולא כמו שהילרי מתאר את עצמה בתור אתם צריכים אותי תצביעו לי זה נורא מתנשא מצידה.

עוד בעצרת הוא אמר,צריך מנהיג שלא התחייב לתורמים שלו אלא שהתחייב למצביעים שלו,עד העצרת אומנם העדפתי את טראפ אבל מהסיבה שאני ישראלי ודי בטוח שהוא עדיף ביחסים כלפינו מקלינטון אחרי זה העדפתי אותו כי ראיתי שהתקשורת פשוט כנראה מעוות את המציאות בצורה מוגזמם מאינטרסים כלפי הילרי,מי יודע איזה שחיתות אולי עוד מסתתרת לה בין הילרי לתקשורת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אני צריך לבחור בין גזען וולגרי לא יציב לבין נוכלת שקרנית ומושחתת, אני לא בוחר.

מדהים שמכל מגוון האפשרויות בארה"ב, דווקא השניים האלה הגיעו למועמדות לנשיאות.

אולי אפשר ללמוד מזה מה באמת המכנה המשותף לכל בני האדם - רוע וטמטום.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשורת נמצאת בבעלות של אנשים שלא רוצים שטראמפ יבחר. לכן הם תוקפים אותו מכל הכיוונים.

אם אני צריך לבחור בין גזען וולגרי לא יציב לבין נוכלת שקרנית ומושחתת, אני לא בוחר.

מדהים שמכל מגוון האפשרויות בארה"ב, דווקא השניים האלה הגיעו למועמדות לנשיאות.

אולי אפשר ללמוד מזה מה באמת המכנה המשותף לכל בני האדם - רוע וטמטום.

זה מראה לך כמה תסכול ומיאוס מפוליטיקאים יש בארצות הברית. במפלגה הרפובליקנית זכה טראמפ ובמפלגה הדמוקרטית כמעט זכה ברני סנדרס. אם סנדרס לא היה סוציאליסט ידוע כנראה הוא היה מתמודד מול טראמפ.

אגב, זה גם מוכיח שאובמה היה כישלון מוחלט במהלך 8 שנות כהונתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הילרי עשתה ב-40 שנות קריירה ציבורית שעזר למיעוטים בארצות הברית? אעזור לך כלום ושום דבר. אבל היא יודעת מצויין שהם המפתח לבית הלבן ומחזרת אחרי קולם מאז תחילת המירוץ לבית הלבן.

לא הבנתי. קודם טענת שהיא מעדיפה לבנים. עכשיו הטענה הזו נעלמה.

אז אני שואל שוב: זה נאמר לך בשיחה פרטית שהיא מעדיפה לבנים?

כתבתי לך במפורש כיצד טראמפ מציע להתמודד עם שינויים דמוגרפיים, אבל נוח לך להסיט את הדיון למשהו שטראמפ עשה ב-1963 כאשר הפרדה גזעית הייתה חוקית ולבנים רבים לא רצו לגור בבניין שיש בו דיירים שחורים. דרך אגב, הסיפור על אפלייה מבוסס על טענות של שחורים ואין אף ראייה תומכת שהייתה אפלייה מכוונת.

לא "נוח לי להסיט את הדיון". אתה מבלבל בסדר הדברים. אני טענתי שאתה מעלים מהציבור האמריקאי את כל מי שלא לבן, כשאתה קובע מה הם מעדיפים. לא ביקשתי מטרמפ לטפל בבעיות דמוגרפיות, והטענה ש"הראת לי" כלל לא רלוונטית לדיון, או למה שטענתי.

אתה טועה, אגב, לפחות בשלושה דברים. התביעה מול טראמפ היא משנות ה70. המשפט הזה הסתיים בפשרה בין שני הצדדים. הקביעה שאפליה גזענית היא לא חוקית היא מ-1964.

ה"כמעט" שאתה מזלזל בו אומר המון כי דעות סוציאלסטיות לציבור האמריקאי זה כמו קריפטונייט לסופרמן. דמוקרטים העדיפו לקבל את בארני סנדרס מאשר את המכשפה הצבועה הזאת.

אז היא לא המועמדת לנשיאות מטעם המפלגה הדמוקרטית?

אני לא מזלזל ב"כמעט". אני קצת מזלזל בתאוריות חברתיות מרחיקות לכת, ומגדלים באוויר על שנאה יוקדת לקלינטון, שבאה לידי ביטוי בכך שהיא "כמעט" הפסידה למועמד אחר במפלגתה - על סמך מה אתה מבסס את המשפט הראשון בציטוט? אותם המקורות עליהם אתה מבסס את הטענה שקלינטון מעדיפה לבנים?

היא מובילה בקרב לא לבנים כי היא ברירת מחדל של המיעוטים בבחירות. אגב, גם אובמה נבחר גם בזכות שחורים והיספנים כי הוא היה ברירת מחדל של מיעוטים ב-2008 ו-2012.

כן, אולי בכל זאת אמריקאיים קצת פחות שונאים אותה ממה שאתה חושב. אם, כמובן, מכלילים בהגדרה של "אמריקאים" גם כאלו שהם לא לבנים כמו טרמאפ.

סלח לי, ובמלוא הכבוד, אבל האסרטיביות שלך בהצגת דעות קדומות ואמונות כעובדות מוחלטת מזכירה לי פוליטיקאי ישראלי נודע, שאמר פעם בראיון לאיזה עיתון אמריקאי "פעם היו לי הרבה דעות, ואז למדתי את העובדות".

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...