Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

ואתה מחפש מתחת לאדמה סיבות להעריץ אותה, מעניין מאוד איך אתה מתעלם מעובדות בצורה אובססיבית בשביל לבסס את האג'נדה שלך שלפיה טראמפ הוא יצור מתועב ונוראי וקלינטון היא מלאך שבסך הכל שלח אימיילים משרת פרטי.

עוד נקודה חשובה, אני בעד התיקון השני לחוקה והיא נגדו, אני מסתכל על מצע פוליטי ולא על הבן אדם, זה מה שחשוב.

טראמפ מציע שינוי חיובי והכרחי, יש לנו כרגע גבולות פרוצים, יש לנו בעיה של שייכות בעם, בידול לפי צבע במיוחד עם הbls המחורבן הזה שזוכה לתמיכה מקלינטון ואובאמה למרות שמדובר בגוף גזעני וגס.

האם יצא לך לקרוא את הטקסט באימיילים שהודלפו? האם ראית איך המטה של קלינטון מדבר על האוכלוסיות אותם היא לכאורה מקדמת?

מה לגבי העובדה שהדמויות אשר היא טוענת שהשפיעו עליה הם ראש הkkk לשעבר והמפגרת שהקימה את pp?

שוב, בשורה התחתונה אנחנו בוחרים נשיא ומצע, יש מישהו שהוא גס אבל בלי עבר פוליטי, שמציע שינוי, שנוגע בנקודות החשובות והקשות, מישהו שגם יודע להתנצל בפומבי.

ויש אותה, 30 שנה בפוליטיקה, 30 שנה של שקרים על גבי שקרים, 30 שנה של שערוריות וחוסר יכולת להביע אמפתיה או להתנצל.

מי הלך למקסיקו להפגש עם הנשיא כשהוא הזמין את המועמדים לפני מספר חודשים? טראמפ.

מי עצר את הקמפיין וטס לדרום לסייע למשפחות שנפגעו מהסופה? טראמפ.

בזמן שהנשיא ייצא לחופשת גולף והילארי לקחה חופשה סתם.

מי במהלך ה30 שנה האחרונות נלחם בגזענות? אתה מכיר את הסיפור של המועדון גולף בפלורידה נכון? זה שטראמפ התעצבן שהם לא מקבלים יהודים אז הוא קנה אותו ופתח אותו לכולם.

תלמד קצת על ההיסטוריה של טראמפ, זאת שלא זוכה לכיסוי תקשורתי, תקרא קצת מה האנשים שמכירים אותו ונפגשו איתו אומרים עליו, ולמה ההיסטוריה של הילארי מלאה באנשים שמלכלכים עליה?

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטון הזה מגמתי בצורה פשוט מגוחכת. כל ה"סימנים" המטופשים לשבץ מוחי, ההצעה שהיא סובלת מאוטיזם ומסוציופטיות ומהפרעות אישיות ואפילו מעגבת... כל מיני המצאות ותיאוריות קונספירציה שחיות רק בראש של אנשים שמחפשים מתחת לאדמה סיבות לשנוא אותה.

מה מגוכך ? אתה לא יודע לזהות התקף עוויתות ?, סה"כ רואים כאן תופעות של מחלה או סימפטומים רפואיים שאני לא מאחל לאף אחד. סה"כ היא אישה מסכנה, במצב בריאותי לא ברור שמנסים מאד להסתיר מהציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, רוני, שאני אבין...

אתה חיפשת הגינות, הצגת נתונים בדוקים ומסקנות רלוונטיות...

מסרטון ביוטיוב?!

שוב: סרטון. מיו-טיוב!?

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילרי מקבלת תרומות מאותם מקומות שהשמאל הישראלי מקבל וטרמפ מקבל תרומות משלדון אדלסון כמו ביבי.

מי שתומך בשמאל בישראל יעדיף את הילרי, מי שתומך בביבי יעדיף את טראמפ.

אם רואים את התגובות של האמריקאים אף אחד לא רוצה את הילרי, היא הנציגה של בדמוקרטים אז מצביעים לה.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, רוני, שאני אבין...

מסרטון ביוטיוב?!

תן לי לנחש אתה מאותם אנשים שלא מאמינים בויקיפדיה וסומכים רק על אנציקלופדיה מודפסת.

הילרי מקבלת תרומות מאותם מקומות שהשמאל הישראלי מקבל וטרמפ מקבל תרומות משלדון אדלסון כמו ביבי.

אם רואים את התגובות של האמריקאים אף אחד לא רוצה את הילרי, היא הנציגה של בדמוקרטים אז מצביעים לה.

סקר שערכתי בקרב אמריקאים בחברה שרובם בכלל לא מתכוונים להצביע כי אין למי. להערכתי שיעור ההצבעה יהיה מהנמוכים בהיסטוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העם ירוץ לקלפי

המקסיקנים על הגדרות

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד נקודה חשובה, אני בעד התיקון השני לחוקה והיא נגדו, אני מסתכל על מצע פוליטי ולא על הבן אדם, זה מה שחשוב.

טראמפ מציע שינוי חיובי והכרחי, יש לנו כרגע גבולות פרוצים, יש לנו בעיה של שייכות בעם, בידול לפי צבע ב?

לנו?

הפכת להיות אמריקאי?

כמדומני שהתיקון השני גובה מדי שנה מאות הרוגים, אם לא יותר, מה הסיבה להיות בעדו?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו?

הפכת להיות אמריקאי?

מה הסיבה ? הזכות להגן על עצמך, שנובעת מהזכות שלך לחיים.

נהיגה ברכבים בכבישים גובה הרבה יותר הרוגים מכל נשק או מלחמה, אני עדיין לא חושב שצריך לאסור על אנשים לנהוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לי לנחש אתה מאותם אנשים שלא מאמינים בויקיפדיה וסומכים רק על אנציקלופדיה מודפסת.

כל אדם שלמד קורס אקדמי בסיסי בשנים האחרונות לא אמור "להאמין בויקיפדיה". ומה שעומד ממול זה לא "אנציקלופדיה מודפסת". אנחנו לא במאה ה-19. אדם סביר שרוצה להבין בנושא מסוים אמור להיות מסוגל להתמודד עם יותר מפסקה עד עמוד וחצי של טקסט, שהוא אפילו לא יודע מי תמצת עבורו.

אני נורא אוהב, אבל, את הבחירה בפועל להאמין. זה מבטא בדיוק את מה שכתבתי מוקדם יותר בשרשור הזה, ושרשורים דומים אחרים.

"אמונה" זה המפתח להכל כאן. פעם היו הולכים לרבי. היום יש ויקיפדיה, האלוהים החדש של המאה ה-21.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו?

הפכת להיות אמריקאי?

כן, זה הבית שלי.

ולגבי הנשק, אין קשר בין מכירה חוקית לפשיעה.

אם יורידו את הנשקים מהמדפים זה לא ימנע מפושעים להשיג נשק, זה ימנע מאזרחים נורמטיביים להגן על עצמם.

גם סמים הם מחוץ לחוק ועדיין, יותר קל לי לקנות הרואין מאשר נשק.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילי. בעבר גם ערכתי בויקיפדיה (אנגלית ועברית). אבל כשאני קורא בויקיפדיה, אני מתחקה אחר המקורות הגולמיים, שאמורים להיות מצורפים. כנ״ל אני עושה עם ספרים, מאמרים, תזות ודיסרטציות שבהן אני נתקל.

המאמרים שלי בויקיפדיה (ועבודותי האקדמיות כמו גם אלו שנכתבו במסגרת עיסוקי במחקר תאגידי) תמיד היו עם ציון מקורות יסודי.

אתה מסתמך על עיתונות, מודפסת או מקוונת, שאינה נוהגת בך, הקורא, בשקיפות עם מקורותיה ולכן אינה מאפשרת לך לבדוק את אמינותה. זה ההבדל.

אלו היו ששים שניות על ביקורת מקורות.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה מחפש מתחת לאדמה סיבות להעריץ אותה, מעניין מאוד איך אתה מתעלם מעובדות בצורה אובססיבית בשביל לבסס את האג'נדה שלך שלפיה טראמפ הוא יצור מתועב ונוראי וקלינטון היא מלאך שבסך הכל שלח אימיילים משרת פרטי.

טראמפ מציע שינוי חיובי והכרחי, יש לנו כרגע גבולות פרוצים, יש לנו בעיה של שייכות בעם, בידול לפי צבע במיוחד עם הbls המחורבן הזה שזוכה לתמיכה מקלינטון ואובאמה למרות שמדובר בגוף גזעני וגס.

האם יצא לך לקרוא את הטקסט באימיילים שהודלפו? האם ראית איך המטה של קלינטון מדבר על האוכלוסיות אותם היא לכאורה מקדמת?

מה לגבי העובדה שהדמויות אשר היא טוענת שהשפיעו עליה הם ראש הkkk לשעבר והמפגרת שהקימה את pp?

שוב, בשורה התחתונה אנחנו בוחרים נשיא ומצע, יש מישהו שהוא גס אבל בלי עבר פוליטי, שמציע שינוי, שנוגע בנקודות החשובות והקשות, מישהו שגם יודע להתנצל בפומבי.

בנצי, על מה אתה מדבר? איזו הערצה אתה ממציא? טראמפ לא מתועב והילארי לא מלאך, ואני לא מתעלם משום עובדות.

לא יודע למה העובדה שאתה בעד התיקון השני לחוקה היא חשובה, אבל היא אמרה מספר פעמים שהיא לא מעוניינת להפטר ממנו, אם כי בינינו, אני מעריך שהיא כן, כמו כל בנאדם נורמלי.

נכון, היא ספדה לסנטור אמריקאי שהיה לפני 50 שנה ב-KKK ומאז התנצל על כך פעמים רבות.

טראמפ יודע להתנצל בפומבי? איפה אתה חי... כשהילארי מתנצלת אז היא שקרנית וכשטראמפ מעמיד פנים שהוא מתנצל אז זה "מהלב"?

ראיתי מספיק על טראמפ בשביל להבין מיהו ומהו מההיסטוריה שלו. מביך שבנאדם כזה מגיע להיות כמעט (או באמת) נשיא המעצמה הגדולה בעולם.

מה מגוכך ? אתה לא יודע לזהות התקף עוויתות ?, סה"כ רואים כאן תופעות של מחלה או סימפטומים רפואיים שאני לא מאחל לאף אחד. סה"כ היא אישה מסכנה, במצב בריאותי לא ברור שמנסים מאד להסתיר מהציבור.

למה, אתה רופא? יש כמה סרטונים של זה מכמה זוויות. היא דיברה עם מישהו אחד ואז מהצד השני כמה עיתונאים דיברו אליה בו זמנית, אז היא עשתה להם פרצופים כאילו הם "תוקפים" אותה בשאלות. "סימפטומים רפואיים שאני לא מאחל לאף אחד", "אישה מסכנה" - מדהים איך סרטון מגמתי ביוטיוב גורם לך להאמין בשטויות רק כי אתה לא אוהב את הילארי.

רגע, רוני, שאני אבין...

מסרטון ביוטיוב?!

אני עוקב אחרי כמה ערוצים נהדרים ביוטיוב, עם עובדות ומידע מאוד מעניין. לא הכל זה שטויות...

קשקוש.

א. אין קשר לתרומות ואין לי מושג מי תורם למי. אם המועמד הרפובליקאי לא היה כל כך מבחיל, לא הייתי נגדו.

ב. כמות אדירה של גורמים ב-GOP לא רוצים את טראמפ. הם יודעים טוב מאוד שהוא מפרק את המפלגה מבפנים וגורם להם המון נזק. לא תשמע דברים דומים לגבי הילארי אצל הדמוקרטים.

מה הסיבה ? הזכות להגן על עצמך, שנובעת מהזכות שלך לחיים.

נהיגה ברכבים בכבישים גובה הרבה יותר הרוגים מכל נשק או מלחמה, אני עדיין לא חושב שצריך לאסור על אנשים לנהוג.

אז הזכות שלך לחיים אומרת שיש לך זכות להסתובב עם אקדח עליך לכל מקום? תגיד, היית רוצה להסתובב ברחוב ושכל בנאדם שני יחזיק אקדח?

ואגב, נהיגה בכבישים וכלי נשק גורמים למספר דומה של הרוגים מדי שנה בארה"ב, כיום זה בערך 30-35 אלף אנשים בשנה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הזכות שלך לחיים אומרת שיש לך זכות להסתובב עם אקדח עליך לכל מקום? תגיד, היית רוצה להסתובב ברחוב ושכל בנאדם שני יחזיק אקדח?

יש לזה תשובה, די ברורה:

ולגבי הנשק, אין קשר בין מכירה חוקית לפשיעה.

אם יורידו את הנשקים מהמדפים זה לא ימנע מפושעים להשיג נשק, זה ימנע מאזרחים נורמטיביים להגן על עצמם.

גם סמים הם מחוץ לחוק ועדיין, יותר קל לי לקנות הרואין מאשר נשק.

רלוונטי גם לארץ, אגב.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אלוהים ובהחלט יש טעויות בויקיפדיה, אבל מדובר במקור מידע אמין וחופשי. מותר לי לשאול מהיכן אתה שואב את המידע שלך?

למדת פעם באוניברסיטה? בחלק די גדול מהמקרים, המרצים ידגישו בפניך שויקיפדיה לא נחשבת למקור שהם יקבלו לעבודה סמניריונית, בטח לא להצעת מחקר או לתיזה של מ.א. או דוקטורט.

הסיבה לזה היא כפולה. האחת היא שויקיפדיה מייצגת את תרבות ה-tl;dr. לאנשים אין את הרצון או היכולת להתמודד עם טקסטים ארוכים. אז מחפשים את הסיכום הקצרצר. רק שברוב המקרים הוא לא מספיק, בטח לא לדעה מגובשת בנושא.

הסיבה השניה שויקיפדיה היא לא מקור אמין, אלא אם מה שאתה מחפש זה אולי דברים נורא טריוויאלים, כמו מה היא בירת יפן, או מה זה סדרה הנדסית, שכנראה יש קצת פחת סיכוי לויכוח על ההגדרה שלהם.

אתה יכול לחפש כאן בפורום אזכורים שונים של yehuda-k, שכתב, למשל, על עריכה מגמתית של ערכים שנוגעים בקונפליקט הערבי ישראלי, וזו רק דוגמא אחת. אבל גם בדברים פחות שנויים במחלוקת,

אגב, הוא גם לא כזה חופשי, ויעידו על כך התלונות שהיו לאחרונה על מחיקה של ערכים בויקיפדיה העברית.

וביליתי במסדרונות האקדמיה בערך בכל העשור האחרון.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...