Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט בקניית רכב קטן, זול, אמין, סחיר, וגם - לא גניב(!)

joelsnet

פוסטים מומלצים

בעשרת אלפים שקל או ב200 אלף שקל?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא חושב שמישהו גונב רכבים נפוצים שעולים 30 אלף שקל, כך שכל רכב אמין וסחיר יכול להתאים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק מזדה 2 ברמת אבזור דינמיק. או יונדאי i20/קיה ריו שיהיו פחות חזקות אך מרווחת יותר במיוחד הקיה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו דור 4 לא אמינה, בין אם במנוע או הגיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו דור קודם?
לגבי המזדה 2 - אני חובב מושבע של היצרן הזה.
בבואי לחפש יד 2 לפני כחצי שנה בתקציב של 20,000, רוב ה 2 דור ראשון היו שחוטות/צבע שרוף/ק"מ גבוה מאוד/תאונה/נוכלים/מחיר ללא פרופורציות.
הגדלתי התקציב וחיפשתי 2 דור שני גרסת דיינמיק. הסיפור חזר על עצמו חוץ מהסיפור של הצבע.
ישבתי חזק על המודעות ביד 2, איתרתי אקזמפלר שמור יחסית ורכשתי מעל המחירון בפי 3.5 מהתקציב הראשוני. התהליך ארך 3 חודשים.
תובנות:
1. הרכב מבוקש מאוד בשוק. לשבת חזק על יד 2 מספר פעמים ביום, ולהיות הרוכש הראשון שמתקשר למודעה.
2. לברר היטב בטלפון כל פרט אפשרי, כולל קבלת עותק רשיון רכב, וכולל פרטי מסלקת ביטוח. כדי לא לסוע נסיעות מיותרות ברחבי הארץ. ויתר ההמלצות לרכישת רכב יד שניה שכתבו בפורום.
3. הרכב גניב. מאוד. לבטח מקיף כמו שצריך, ולשים מנעול הגה איכותי.
4. מזדה 2 דור ראשון באחזקה איכותית - יסעו גם 400,000. מזדה 2 דור שני (נדמה לי 2015 ואילך) הן עם מנוע skyactiv, חסכוניות אמינות ואיכותיות. צפי קילומטראז' 200,000 - 250,000 (בעיקר בגלל המנוע הזרקה ישירה).
5. אם אפשר לרכוש רק גרסת דיינמיק - בגרסת sport ו pure white הרכב מגיע אמנם עם שיפורים קוסמטיים ואבזור בטיחות מעט יותר גבוה, אך מידת צמיגים לא סטנדרטית שלעיתים קשה להשיג 185-60-16 וגם יקרים יותר. מצרף מפרט של מודל 2021 להתרשמות (לאורך השנים חלו מתיחת פנים ב 2018 ואחכ ב 2020).

עכשיו ראיתי שרשמת שמחפש לא גניב.. צרפתיה!

28723 Mifrat Mazda2 (Ci) Brand Wide.pdf

עריכה אחרונה על ידי BassDriver
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דגמי דאצ'יה. הגנבים מתפדחים לנסוע עם הרכב הזה לכפר.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שהגיר הרובוטי לדעתי בין הגרועים שיש. השהיות מאוד מורגשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.6.2024 בשעה 18:57, BassDriver כתב:

עכשיו ראיתי שרשמת שמחפש לא גניב.. צרפתיה!

הצלחת להצחיק אותי... אבל זה נכון.

אני די רגוע עם הפיג'ו 108 תיבת הילוכים ידנית שלי.

בתאריך 11.6.2024 בשעה 18:49, EliC25 כתב:

בעשרת אלפים שקל או ב200 אלף שקל?

מדהים שאנשים [עדיין] מעלים פוסט בקשה להמלצה בלי תקציב... כאילו הקהל הניאות לעזור אמור לנחש משהו לגביהם ולגבי הדרישות/צרכים שלהם.

צריך להרחיק מהם את המקלדת לשבוע אחרי פוסט כזה כדי שילמדו להבא (זה בוודאות שמוטיב חוזר בעלילה הפיננסית-כלכלית של ציבור שכזה).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויתור על הגיר האוטומטי פותח אופציות מעניינות.

קניתי לא מזמן פיאט 500 ידנית 2016 עם 85 אלף ק"מ ב 21 אלף ש"ח, סיפור רקע מאחורי האוטו שקניתי לא ברור אבל הוא נראה ונוסע כמו חדש.

אני עם מידות מעל הממוצע ולמרבה ההפתעה נוח לי לנסוע בה, המושב הקידמי מרווח מאוד באופן יחסי. 

רמת הביצועים בערך כמו ריו/i20 עם 1.4 עם גיר אוטומטי זאת אומרת עגלה. אבל לא עגלה נוראית, סה"כ סביר. גיר ידני מאוד נוח לתפעול. 

האוטו מצחיק ומגניב, כייף לנסוע בו. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני או אוטומט?

לפני 5 שעות, DAHUJI כתב:

מדהים שאנשים [עדיין] מעלים פוסט בקשה להמלצה בלי תקציב... כאילו הקהל הניאות לעזור אמור לנחש משהו לגביהם ולגבי הדרישות/צרכים שלהם.

צריך להרחיק מהם את המקלדת לשבוע אחרי פוסט כזה כדי שילמדו להבא (זה בוודאות שמוטיב חוזר בעלילה הפיננסית-כלכלית של ציבור שכזה).

אמא'לה🙉

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...