Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

חשבתי על זה עוד קצת (יום חלש בעבודה...) והנה הסיבות שאני חושב שכל מי שצועק אחרי טראמפ "פייק ניוז" הוא לא עיפרון מחודד במיוחד:

* ביקורתיות - יש לאנשים האלה המון ביקורתיות כלפי השמאל, כלפי הילארי, כלפי אובמה וכלפי כל מי שמתנגד לדעותיהם. איפה הביקורתיות העצמית?

* עובדות - אם השמאל, אובמה, הילארי ושות' משקרים, הרי מיד תקפצו. פה נותנים לכם הוכחות ברורות לכך שטראמפ וחבר מרעיו משקרים כל הזמן. פתאום לעובדות אין חשיבות?

* פייק ניוז1 - טראמפ מתלונן שכל מי שאומר משהו רע עליו הוא פייק ניוז. בואו נניח שזה לא היה טראמפ אלא פוליטיקאי אחר שהיה מתלונן על אותו הדבר. האם יש בנאדם עם טיפה שכל בקודקודו שהיה חושב שהוא צודק? כלומר - האם יכול להיות שרק הדברים הטובים שנכתבים על אדם נכונים, וכל הדברים הרעים הם שגויים?

* פייק ניוז2 - טראמפ מייצר כמויות אדירות של שקרים וכמויות גדולות אפילו יותר של אמירות מפלגות, מעליבות, פוגעניות או סתם לא ברורות. טראמפ הוא, במקרה, גם נשיא ארה"ב. האם יש מישהו עם טיפה שכל בקודקודו שחושב שלא הגיוני שהתקשורת תתעסק באמירות של נשיא ארה"ב? אז על מה בדיוק הוא מתלונן?

* פייק ניוז3 - אחרי שהוא תקף את אמזון, עכשיו הוא מתפנה לגוגל ותוצאות החיפוש שלה. מעבר לחוסר ההבנה המשווע של כיצד תוצאות חיפוש עובדות, יש כאן אמירה מסוכנת מאוד - הוא עובר מניסיון השפעה על המדיה המסורתית, לניסיון השפעה על המדיה החדשה. המטרה המסומנת ברורה - הוא רוצה שכולם כולל כולם רק ידברו בשבחו של המנהיג. אם גם חובבי טראמפ לא מבינים עד כמה זה מסוכן, שפשוט יחשבו מה הייתה דעתם על הנושא הזה אילו טראמפ היה שמאלן דמוקרט ליברלי פרוגרסיבי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לסכם את כל זה במגמתיות: אני לגמרי בעד לקרוא דיווחים חדשותיים תוך הפעלת חוש ביקורתי. ולא רק חוש ביקורתי כלפי הטיה פוליטית או אג'נדה שעומדת מאחורי מערכת העיתון או המהדורה, אלא גם כלפי החיוניות של הכתבה: אי אפשר באמת למלא עיתון מלא או מהדורה באורך מלא אם לא מנפחים דברים פה ושום.

אבל העניין בחוש ביקורתי הוא אתה מפעיל אותו כלפי הכל, כל הזמן. לא רק כלפי מה שנוח לך.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא נהדרת לחוסר הבנה מהותי שלך בנוגע לאיך כלכלה ושוק ההון עובדים. והכי מצחיק שהתומכים שלו מחפשים מתחת לאדמה כל מיני דברים ארביטריים בשביל לייצר מהם ממים אינטרנטיים. בדיחה.

אגב, בדוק כמה הנאסדק עלה בתקופת אובמה. ותעשה לעצמך טובה - בדוק באחוזים.

זה מזכיר לי את כל הכתבות המפגרות האלה בסגנון "הנאסדק עלה השנה ביותר מ-X נקודות, שזו העלייה הגדולה ביותר בנקודות מאז השנה הזאת והזאת" - מי נותן לגאונים האלה לכתוב על עניינים כלכליים?

ואגב נוסף, מספר האנשים שיש להם פייסבוק עלה מעל 2.22 מיליארד אנשים בפעם הראשונה בהיסטוריה!!!

ניצחתי. 2.22 מיליארד זה יותר מ-8000.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייק ניוז היה גם לפני טראמפ. לזכותו תירשם הטבעת מטבע הלשון. העובדה שלפעמים הוא זועק פייק ניוז כשאין בהכרח פייק ניוז לא הופכת את המונח לשקרי ולא הופכת את המשתמשים במטבע הלשון לטפשים, כהגדרתך. כל מקרה לגופו.

בכל הקשור להזיות שלך בין הקשר למיקום במפה הפוליטית לבין טיפשות המצביע, תשמע, ובכן, הבט, בניסוח עדין - זאת לא גישה חכמה במיוחד ואני ממליץ שלא תמשיך בכיוון הזה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו מתנשאים על מי שמחזיק בדעה פוליטית שונה מאיתנו.

בגלל זה אנחנו בשרשור פוליטי שני פה, הגענו לעמוד ה-317 והסיכוי שמישהו השתכנע במשהו "מהצד השני" הוא אפס.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא נהדרת לחוסר הבנה מהותי שלך בנוגע לאיך כלכלה ושוק ההון עובדים. והכי מצחיק שהתומכים שלו מחפשים מתחת לאדמה כל מיני דברים ארביטריים בשביל לייצר מהם ממים אינטרנטיים. בדיחה.

אגב, בדוק כמה הנאסדק עלה בתקופת אובמה. ותעשה לעצמך טובה - בדוק באחוזים.

זה מזכיר לי את כל הכתבות המפגרות האלה בסגנון "הנאסדק עלה השנה ביותר מ-X נקודות, שזו העלייה הגדולה ביותר בנקודות מאז השנה הזאת והזאת" - מי נותן לגאונים האלה לכתוב על עניינים כלכליים?

ואגב נוסף, מספר האנשים שיש להם פייסבוק עלה מעל 2.22 מיליארד אנשים בפעם הראשונה בהיסטוריה!!!

ניצחתי. 2.22 מיליארד זה יותר מ-8000.

אני מודה לך על כך ששוב הדגמת לנו מהי תרבות הדיון ברמת הגנון.

בכל אופן, הנסדק זה פינאטס, התמונה הזו הינה בבחינת "אפילו זה שובר שיאים".

עריכה: שכחתי להוסיף שאתה צפוי עד כאב.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה ממי שרוב ההודעות האחרונות שלו בשרשור התמצו בבדיחות קקי. סליחה, גללים.

עריכה אחרונה על ידי malcishua
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, מומחה הגללים כאן עונה לשם חן ג. ואתה מוזמן להפנות אליו את כל שאלותיך וטענותיך בנושא הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייק ניוז היה גם לפני טראמפ. לזכותו תירשם הטבעת מטבע הלשון. העובדה שלפעמים הוא זועק פייק ניוז כשאין בהכרח פייק ניוז לא הופכת את המונח לשקרי ולא הופכת את המשתמשים במטבע הלשון לטפשים, כהגדרתך. כל מקרה לגופו.

בכל הקשור להזיות שלך בין הקשר למיקום במפה הפוליטית לבין טיפשות המצביע, תשמע, ובכן, הבט, בניסוח עדין - זאת לא גישה חכמה במיוחד ואני ממליץ שלא תמשיך בכיוון הזה.

אתה יודע מה מצחיק? שזה בדיוק הפוך - טראמפ לא טבע את מטבע הלשון, הוא פשוט הפך את המשמעות. פייק ניוז במשמעותו הנוכחית (כי כמובן שחדשות מזויפות היו גם קודם לכן) נכנס לתודעה במהלך 2015-2016, בזמן שאתרי חדשות ומדיה פיקטיביים פרסמו מאות ואלפי סיפורים לטובת האז-מועמד דונלד טראמפ. אתה יודע, דברים בסגנון "אפילו האפיפיור תומך בטראמפ!" שהופיעו במאות אתרים פיקטיביים או בחשבונות מזויפים ברשתות חברתיות.

טראמפ פשוט עשה את המהלך הכי הגיוני מבחינתו - והפך את המשמעות כדי שתתאים לאג'נדה שלו. ובגלל ההשפעה הרבה שלו והחשיפה הענקית לציוצים שלו - זה תפס.

וסליחה, אבל לא קישרתי עכשיו בין המיקום במפה הפוליטית לבין טיפשות המצביע. שאלתי שתי שאלות פשוטות, שאתה יכול לענות עליהן כרצונך:

* תניח שפוליטיקאי שאינו טראמפ התלונן שכל הדברים הרעים שנכתבים עליו הם שגויים. האם יכול להיות שרק הדברים הטובים שנכתבים עליו נכונים, וכל הדברים הרעים הם שגויים? תענה בכנות.

* נשיא ארה"ב כותב ללא הפסקה ברשתות חברתיות, הרבה דברים מפלגים (עובדה) והרבה דברים שקריים (גם עובדה). האם לא הגיוני שהתקשורת תתעסק באמירות הללו? תענה בכנות.

בכל אופן, הנסדק זה פינאטס, התמונה הזו הינה בבחינת "אפילו זה שובר שיאים".

עריכה: שכחתי להוסיף שאתה צפוי עד כאב.

סליחה, מר גללים, על שהרסתי לך את תרבות הדיון.

בנוסף, הרשה לי לברך אותך על ספין נוסף. העלית משהו על כך שהנאסדאק שובר שיאים וקישרת את זה לכמה טראמפ נהדר. רמזתי לך כמה אמירה זו מהווה כשל לוגי, הוספתי עד כמה המספר 8000 חסר משמעות והזכרתי שאצל אובמה זה היה דומה. בתגובה אתה עושה ספין של 180 מעלות מהנאסדאק, יענו "אז מה אם נתתי דוגמא אחת למה טראמפ הוא מלך והוכחת לי שהיא חסרת משמעות, זו ממילא רק דוגמא אחת מני רבות". גם אתה מתחיל להיות צפוי עד כאב...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הוכחת כלום, טענת איזושהי טענה מוזרה שהדבר היחיד שהיא מוכיחה זה חוסר הבנה מובהק מצידך.

לא עשיתי שום 180 מעלות כפי שהמשכת לטעון, רק הוספתי שהנסדק הוא בסה"כ אחד הביטויים של המדיניות הכלכלית הבולטת לטובה אותה מנהיג הנשיא טראמפ.

אין לי ספק שגם היום היה יום חלש בעבודה אשר איפשר לך להתעדכן ברוב הדברים החשובים שטראמפ עשה ולכן אני לא מתחיל לפרט ולחזור על דברים אשר ידועים לכל.

נ.ב. גם בגללים אתה טועה. מר גללים הוא כמובן חו ג.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הוספתי שהנסדק הוא בסה"כ אחד הביטויים של המדיניות הכלכלית הבולטת לטובה אותה מנהיג הנשיא טראמפ.

אם אפשר לשאול, מהי המדיניות הכלכלית הזו? האם עליה במדדים בבורסה היא אינדיקציה מספקת לאיכות של המדיניות הכלכלית הזו? או שיש מדדים אחרים (נניח תל"ג, אי שוויון, עוני, נגישות לשירותים בסיסיים, חוב ממשלתי, חוב פרטי, אינפלציה וכו')? האם כל נשיא שבתקופתו המדדים בבורסה עולים הנהיג מדיניות כלכלית בולטת לטובה?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הוכחת כלום, טענת איזושהי טענה מוזרה שהדבר היחיד שהיא מוכיחה זה חוסר הבנה מובהק מצידך.

לא עשיתי שום 180 מעלות כפי שהמשכת לטעון, רק הוספתי שהנסדק הוא בסה"כ אחד הביטויים של המדיניות הכלכלית הבולטת לטובה אותה מנהיג הנשיא טראמפ.

אין לי ספק שגם היום היה יום חלש בעבודה אשר איפשר לך להתעדכן ברוב הדברים החשובים שטראמפ עשה ולכן אני לא מתחיל לפרט ולחזור על דברים אשר ידועים לכל.

נ.ב. גם בגללים אתה טועה. מר גללים הוא כמובן חו ג.

אתה כמעט חמוד עם הנ.ב הזה.

אני לא אתיימר להסביר לך איך שוק ההון עובד ומה משמעות הנאסדאק או מידת ההשפעה של הנשיא עליו.

רק אגיד שעצוב שאתה באמת חושב ששוק המניות, שבימינו הכסף שמסתובב בו שייך לאנשים עשירים כנראה יותר מאי פעם, הוא אינדיקציה לאיכות המדיניות הכלכלית של טראמפ.

שוק המניות בימינו לא אומר דבר וחצי דבר על כמה כסף יש לאזרח הפשוט, ואם the rich getting richer זה מבחינתך מדיניות כלכלית בולטת לטובה - אז תנחומיי.

ואגב, אני לא מוריד אשמה מאובמה, שהמדיניות הכלכלית שלו הייתה לא שונה בהרבה וגם בתקופתו כל מדדי הבורסה שברו שיאים עשרות פעמים.

ואם בא לך להתעדכן במה שטראמפ וחבריו עושים, תרשה לי להמליץ לך על אתר נהדר שמסכם לך את השבוע טוב טוב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...