Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'וליה - המחירים הרשמיים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקווה שהג'וליה הזו יודעת לייצר כיף ודרמה כמו שמשתמע בביקורות.

אני אוהב מכוניות עם דרמה.

לרכב יש בקרות בילתי ניתנות לכיבוי ושני החברה היחידים בפורום שנהגו בה מדווחים על בקרות מהסיג המתערב והמפריע ולא מהסוג הליברלי והמפרגן, כך שלא ממש ברור לי לאיזה "כיף ודרמה" אתה מצפה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לרוב האנשים עדיף להשאיר את הבקרות דולקות. זה גם לא מונע כל אפשרות להנות.

עם זאת, ברור שעדיף שיאפשרו ניתוק. נקווה שזה יקרה כפי שהם עצמם הזכירו.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב יש בקרות בילתי ניתנות לכיבוי ושני החברה היחידים בפורום שנהגו בה מדווחים על בקרות מהסיג המתערב והמפריע ולא מהסוג הליברלי והמפרגן, כך שלא ממש ברור לי לאיזה "כיף ודרמה" אתה מצפה.

לדרמה שיש בג'ולייטה ולא תצליח למצוא בשום צורה או דרך בגולף GTI למשל.

סאונד, תחושה [בעיקר של ההגה], שלדה שמשדרת לך לתחת וההרגשה שאתה נוהג במכונית ולא מטיס מטוס. זו דרמה שאני מצפה למצוא בג'וליה.

ברור שעיקר הדרמה בתלתן, ועדיין, אם משהו מזה יחלחל לגרסאות הפשוטות יותר, אז מה רע.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני G37 הוכתרה בזמנה כעדיפה על מובילת הקטגוריה (סדרה 3) מבחינת התנהגות, וכן, 320 כ"ס שעוברים לציר האחורי. לא בדיוק אמבטיה רופסת סטייל קאמרי.

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי נסיעת מבחן וקיבלתי הצעת מחיר אתמול. התלבטתי אם להגיב או לא, אבל הנה בקצרה:

כידוע לכם אני חובב אלפא, וכמו רבים חיכיתי לרכב הזה. את הרכב אני שקלתי כרכב חברה מגולם, כך שהעלות לא מורגשת, ועדיין אסכם לכם- פספוס טוטאלי.

בחנתי את ה180 כ"ס דיזל, כאשר אני בכלל מעוניין ב280 בנזין אשר אינה זמינה כרגע.

בתור רכב הוא מרשים, נאה מאוד, תנוחת הישיבה הרגישה לי טבעית יותר מול בימר מקבילה.

ההגה בבימר טוב יותר לטעמי, כך גם הבלמים. הבקרה אכן מסרסרת לגמרי, ובדגם האוטומטי שבחנתי ישנה גם השהייה קלה מרגע לחיצת הדוושה עד שקורה משהו בפועל- משהו שלא הרגשתי בבימר.

אבל בכללי התחברתי לרכב והתחלתי לראות את עצמי מתפשר על דגם ה200 כ"ס, כי אלוהים יודע מתי ה280 לפי הלו"ז האיטלקי.

אז איפה הפספוס אתם שואלים? המחיר, האבזור- ובמיוחד מה שמקבלים מבמוו באותו התקציב.

ישבתי עם המוכרן, התחלנו להרכיב תוספות ולאחר שסיימנו המחיר היה זהה לבימר, אמהמה- 330i עם 55 כ"ס יותר וזמינה למסירה מידית!

ואם אני, בתור חובב אלפא שממש רצה את הרכב, לא מוצא סיבה להצדיק ג'וליה 200 כ"ס מול 330i עם 255 כ"ס והקונפיגורציה המדויקת שאני רוצה (אסטוריל, גג, ועוד כמה תוספות שלא זמינות בג'וליה) באותו מחיר... זה אומר משהו.

אם היו מציעים לי כבר היום 280 כ"ס, אחורית, במחיר של ה330 יש מצב שיצר האלפיסטיות היה משתלט. אבל גם במצב כזה אני מאמין שלקוח סטנדרטי היה מוותר.

אפשר כמובן לחכות לה, אבל זאת תגיע בינואר-פברואר, בהנעה כפולה בלבד להתחלה (האחורית בתאריך לא ידוע)

ואם ה200 כ"ס עולה כמו 330 אז כמה תעלה ה280?

גם המוכר בעצמו אמר שהוא לא מבין מה נסגר עם התמחור הזה וסיפור על מספר לקוחות לא מבוטל שהגיע, בחן את הרכב בעיניי עגל- וברגע שהגיע שלב המחיר אמרו יפה שלום ועשו פרסה לסוכנות הבווארית...:roll:

עריכה אחרונה על ידי Maor Bracha

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב בסופ"ש מתרוצצות לי המון מחשבות בראש לשנות ו"להוריד" לדגם ה200 כ"ס, אני חושב שזה מעל ומעבר בשבילי, עניין האבזור הפריע לי, אבל יש חבילה שניתן להוסיף, בשם לוסו שתוסיף את כל מה שארצה, אשן על זה הלילה ואולי מחר אשנמך :)

בכל אופן ללא נסיעת מבחן אני לא ישלם עבור שום רכב, לא הרבה אנשים יעשו זאת אני מאמין... אבל כמו שRK רשם,

מי שיעשה זאת זו זכותו וכספו

גם לי - ואתה צודק.

זה מאכזב לקנות רכב חדש ללא דברים בסיסיים מתאימים.

יש קופסת כוח פלאים.. לפני הטיפול הוצאתי אותה.. 3 חיבורים - והיא עדיין בארון.

והיא לא חסרה לי, לדעתי יש התלהבות בהתחלה, ואח"כ נהנים מכלל החבילה.

99% מהנסיעות שלנו לא צריכות יותר כוח, ויש את הקופסה המעלה ל 280 כ"ס ויותר.

כאשר ג'וליה תגיע - נהג בגרסאות השונות וקבל החלטה.

אייל

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה אייל,

אכן זה מה שאעשה, אבצע נסיעה בשתיהן ואחליט, בכל אופן קופסת כח בארון לא תזיק :)

בברכה,

אסף בן עטיה

Owner @ Giggsi Cinema Sport's Bar

Alfa Romeo 159 1.9 Manual 2007

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור רכב הוא מרשים, נאה מאוד, תנוחת הישיבה הרגישה לי טבעית יותר מול בימר מקבילה.

ההגה בבימר טוב יותר לטעמי, כך גם הבלמים. הבקרה אכן מסרסרת לגמרי, ובדגם האוטומטי שבחנתי ישנה גם השהייה קלה מרגע לחיצת הדוושה עד שקורה משהו בפועל- משהו שלא הרגשתי בבימר.

הנעה אחורית עם בקרות הסטריות ולא מתנתקות. היית יכול לחיות עם דבר כזה?

אילו יתרונות מצאת בג'וליה לעומת הבימר?

תודה על השיתוף.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...