Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו ג'וליה - המחירים הרשמיים

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הלקוח הממוצע של הסופרב יכול לעצור בדגם ה-1.8 סטייל, כאשר שאר הגרסאות הן "פינוק" בלבד. זה דגם שרחוק מכל ניחוח ספורטיבי והמנועים החזקים יותר לא מייצרים בדגם ערך מוסף משמעותי במיוחד, כך גם רמת הגימור L&K שלא הופכת את תא הנוסעים "העממי" הזה לרכב יוקרה. בכדי להשתוות בתחום האבזור, צריך לקפוץ לרמת האבזור הבאה של הג'וליה ולהעמיד את ההפרש על 85 אלף שקל משמעותיים.

מבלי להשוות כלל לג'וליה, אתה טועה!

ה 280 L&K היא גם מאוד ספורטיבית וגם מאוד יוקרה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מן הסתם התכוונתי לדגם הבהיר. מכל מקום, הסופרב והג'וליה לא באמת מתחרות על אותם קונים.

דווקא ניתן להזמין את הדגם הבכיר גם בצבעים כהים... ;)

מסכים אתך לגבי הקונים, לא שאין כאלה שעלולים להכניס את הסופרב לרשימה הפוטנציאלית שלהם יחד עם הג׳וליה, אבל אין הרבה כאלה ומדובר במכוניות מאוד שונות אחת מהשניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה שירשור יופי של תובנות.

אבל אני מאלו שמעדיפים לקנות רכבים בכלל ורכבים מסגמנט הפרימיום בפרט כיד שנייה.

הדבר נכון כפליים כשמדובר באלפא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר נכון כפליים כשמדובר באלפא.

זו אחת האופציות שרצה לי בראש לגבי הג'וליה. בעוד כשנתיים אני מניח שגם יהיה אפשר למצוא אותן בשוק יד שניה וגם נדע לגבי האמינות ומחלות ילדות, אלא אם כן עד אז היבואן בכל זאת ישכיל להביא את הדיזל או דגם מוזל אחר, למשל בנזין ידנית (אמורה להופיע בסוף השנה).

ה 280 L&K היא גם מאוד ספורטיבית וגם מאוד יוקרה.

מבוללבלים? גם אנחנו :)

זה סך הכל דגם מאובזר של משפחתית (בסגמנט D), נכון המנוע חזק, נכון יש קסנון, לדים, USB ושאר תוספות. המנוע חזק - גם נכון, אבל עדיין זה אותו רכב בבסיסו ואת זה אי אפשר לשנות.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשה להאמין שכתבת את מה שכתבת...

נהגת פעם בסובארו DL וב WRX?

נהגת בלאנסר ובאבו 10?

נהגת ב 318 (כן, זאת עכשיו עם ה 3 צלינדרים) וב M3?

שאני אמשיך את הרשימה הזאת? יש לי בטח כמה אלפי רכבים, זה רק כל הרכבים הספורטיבים בעולם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי, אבל WRX זה מכונית אחרת לחלוטין לאומת הסובארו הרגילה. זה מערכת הנעה כפולה מסוג אחר עם חלוקה 50/50, שני דיפרנציאלים מרכזיים, אחד מכני ואחד אלקטרוני. בסובארו הרגילה עם 4X4 אין דפרנציאל מרכזי בכלל בדגם האוטומטי (יש מצמד ויסקוזי).

M3 היא גם דגם ספורט וזה לא רק כיול שונה, זה מנועים שונים.

אבל, מה הקשר לסופרב? זה רכב ספורט? זה לא משנה שזה 280 סוסים.

מה מגדיר בעיניך רכב ספורט? הספק מנוע בלבד?

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אחת האופציות שרצה לי בראש לגבי הג'וליה. בעוד כשנתיים אני מניח שגם יהיה אפשר למצוא אותן בשוק יד שניה וגם נדע לגבי האמינות ומחלות ילדות, אלא אם כן עד אז היבואן בכל זאת ישכיל להביא את הדיזל או דגם מוזל אחר, למשל בנזין ידנית (אמורה להופיע בסוף השנה).

מבוללבלים? גם אנחנו :)

זה סך הכל דגם מאובזר של משפחתית (בסגמנט D), נכון המנוע חזק, נכון יש קסנון, לדים, USB ושאר תוספות. המנוע חזק - גם נכון, אבל עדיין זה אותו רכב בבסיסו ואת זה אי אפשר לשנות.

נהגת בסופרב 280? כי בעיני לפחות, היא עדיפה מבחינת הנאה מנהיגה על הגולף R, למשל.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי, אבל WRX זה מכונית אחרת לחלוטין לאומת הסובארו הרגילה. זה מערכת הנעה כפולה מסוג אחר עם חלוקה 50/50, שני דיפרנציאלים מרכזיים, אחד מכני ואחד אלקטרוני. בסובארו הרגילה עם 4X4 אין דפרנציאל מרכזי בכלל בדגם האוטומטי (יש מצמד ויסקוזי).

M3 היא גם דגם ספורט וזה לא רק כיול שונה, זה מנועים שונים.

אבל, מה הקשר לסופרב? זה רכב ספורט? זה לא משנה שזה 280 סוסים.

מה מגדיר בעיניך רכב ספורט? הספק מנוע בלבד?

אם 4X4 זה הפרמטר שלך, גם הסופרב 280 היא 4X4.

אני מסיק מדבריך שלא נהגת ברכב, אתה לא מכיר את הנתונים, אין לך מושג על מה אתה מדבר ולכן, בכדי לעזור לך לשמור על כבודך, בא נעזוב את זה פה.

למעט מספר דגמים בודד של אוודי, הסופרב 280 היא היום אחד הרכבים הספורטיבים המשובחים ביותר של VAG.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא כן נהגתי, ולא מעט. הסופרב אינה ספורטיבית גם בגרסתה הבכירה. איכותית, מרווחת, מאובזרת, נוחה, מהירה, אוחזת. הכל כן. אבל ממש לא ספורטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון קופרה דור קודם כן ספורטיבית?

כי דינמית, הסופרב עולה עליה בכל אספקט.

יש שיגידו שגם עולה על ה GTI הנוכחית.

ויש שיגידו שכן, ויש שיגידו לא, זה כבר עניין סובייקטיבי, אבל להגיד בצורה גורפת שהיא לא ספורטיבית?

פה לעניות דעתי, אתה טועה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לאון קופרה דור קודם ספורטיבית, גם ה-GTI. אולי לא ספורטיבית טובה.

הסופרב לא מכוילת כרכב ספורטיבי, לא פונה כרכב ספורטיבי ולא ממוצבת ככזו - גם לא על-ידי סקודה בעצמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

לא יודע אם הייתי קורא לה ספורטיבית אבל בכלים שלה (או של וואג יותר נכון) היא מהנה ולא חסר לה פלפל.

מנוע מצויין, זוויות גלגול צנועות, אחיזה מעולה. ההגה בסדר, לא יצירת מופת אבל לא מבאס.

אהבתי אותה וגם בתור חובב ספורטיביות היא בהחלט עשויה להילקח בחשבון מבחינתי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צוקי,

היא עולה בכל יכולת דינמית על האוקטביה VRS שכן ממוצבת ספורטיבי, אז מה, היא לא ספורטיבית כי אין לא אות נחשקת בשם?

אגב, בעקבות השינוי בחתימה ובסימלון, אפשר להגיד מברוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...