Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הוויכוח הזה על הסטטיסטיקה של כמה אנשים באמת ישתמשו בזה מאוד מיותר מאחר ואנשים לא סתם דורשים את האופציה הזאת.

לחלק מהאנשים הובטח שזה יהיה זמין מספר חודשים לאחר קבלת הרכב ולחלק הובטח בזמן אחר.

אז לכל האנשים שטוענים שלא מגיע לבעלי הגולף או שזה מאבק מיותר עדיף שלא יתרמו מזמנם ולא ישימו מקלות בגלגלים למאבק שגם ככה קשה מול יבואן והיצרן שSTIO מוביל כשגם ככה היבואן הוא לא עם תודעת השירות הגבוהה בישראל.

אתה מודע לכך שזה פורום ציבורי וכול אחד יכול לכתוב את דעתו נכון?

אגב אף אחד פה לא שם מקלות בגלגלים.

חיים רק פעם אחת תנצל אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם נפלתי פה עם מזל או לא. המק״ט שלי הוא 3Q0035819B ולא ה819 או 819A שצ׳מפיון הציגו כלא נתמכים.

לא בדקתי תאריך ייצור אבל הרכב הגיע לארץ רק בסוף יולי 2016 (חודש וכמה ימים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם נפלתי פה עם מזל או לא. המק״ט שלי הוא 3Q0035819B ולא ה819 או 819A שצ׳מפיון הציגו כלא נתמכים.

לא בדקתי תאריך ייצור אבל הרכב הגיע לארץ רק בסוף יולי 2016 (חודש וכמה ימים).

המצב זהה אצלי. בבדיקה ראשונית (טלפונית) - טענו שאין תמיכה, אך עדיין בודקים. ניגשת לבדיקה פיסית במוסך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנסה אפילו לגשת למוסך בשלב זה, כי לרוב הם לא יודעים דבר וחצי מהחיים שלהם. העניין הזה כלכך טרי שבמחלקה הטכנית יש בודדים שמכירים את הסוגייה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שכל מה שמגיע לישראל אינו ניתמך......שולחים לנו את הבררה.....מעניין אם יש מקט בארץ שכן נתמך.

ברור שיש... STIO ציין בפוסט הראשון שהם בדקו את השדרוג פיסית במוסך שלהם כאן....

נראה שהם פשוט לא בשליטה על מה מתקינים ברכבים שהם מקבלים, לאור הברדק שרואים כאן - נראה שהם פשוט לא אפיינו את זה ליצרן. ממידע ששמעתי, כנראה יטופל למשלוחים עתידיים. בינתיים, יש מצב ששני רכבים מודל 2016 - שונים. חבל רק שהתמחור שלהם לא שונה בהתאם, כמו שהצ'פיונים עשו בענייני צבע: רוצה מטלי - עוד 1500 ש"ח (התוספת מזכירה לכם משהו?....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שמישהו פרסם פה הצעת מחיר שקיבל על החלפת היחידה באחת שתומכת - כ6000 שח. אני לא יודע עד כמה זה מדוייק.

אני בודק את האופציה מול צ׳מפיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפה לא קשור לנושא השידרוג אבל כן למערכת מולטימדיה...

ברכב יד ראשונה (GTI 2014) שאני שוקל לקנות (יש את המק"ט הלא נתמך) יש את המערכת הישנה COMPSITION V1. האם מישהו יודע מה ההבדל לעומת רכבים שמגיעים היום (עד כמה שידוע לי עם COMPOSITION V2)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מק״ט יש לך?

אם זה MIB 1 הבנתי שיש דרך להדליק את המירוק לינק דרך VCDS אבל אל תתפוס אותי במילה.

אני חושב שההבדל הגדול זה הCar Net?

עריכה אחרונה על ידי ReZ0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מק״ט יש לך?

אם זה MIB 1 הבנתי שיש דרך להדליק את המירוק לינק דרך VCDS אבל אל תתפוס אותי במילה.

אני חושב שההבדל הגדול זה הCar Net?

תודה,מצורפת תמונה.מעבר לתמיכה ב APP-CONNECT (שאין... :( ), לא ממש חיוני לי CAR NET (אני מניח ש-90% מהדברים לא פעילים בארץ).

פשוט חשבתי שיש הבדל במעבד וכמה מכלולים אשר משפיעים על תגובה וכו'.

חיפשתי לא מעט זמן על הבדלים או פיצ'רים בין הדגמים ולא הצלחתי למצוא.

IMG_20160824_203302.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים רכיב פיזי נוסף במערכות האלו שתומך בחיבור המירור לינק

ברגע שצ'מפיון לא מזמינים מהיצרן את המערכות עם מירור לינק למה שהייצרן יתקין מערכות תומכות?

צ'מפיון לא התחייבו מול שום לקוח לגבי המירור לינק, הם לא חייבים לכם כלום.

מי שזרק 1500 לצבע מטאלי, באנגליה מחייבים 400-600 פאונד לצבע מטאלי, זו לא המצאה ישראלית.

MIB1 לא תומך במירור לינק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זו לא המצאה ישראלית, זו הסתלבטות של צמפיון... אני מכיר הרבה יבואנים שלא לוקחים תוספת על מטאלי. מיילא, לא קשור לשרשור...

רק שתדע, שבספר של הרכב, יש מדריך מפורט על המולטי-מדייה, כולל כל האופציות שמוזכרות כאן (אני יודע, יש גם הערת כסתח - "...בחלק מהדגמים"), ולהבנתי מהשרשור, יש רכבי 2016 שכן מותקנת בהם מערכת תומכת. אני טועה?

אישית, אני מחכה לתגובה/פתרון מהייבואן. נראה מה יענו/יעשו.

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 555 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...