Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להלן שורת הסבר מתוך מערכת המחשוב של צ'מפיון מוטורס - אם אתמקד על הניסוח הזה ניתן להבין שאע"פ שהמערכות אמורות לתמוך יש מק"טים מסוימים של המערכות שלא נתמכים ללא ציון מועד הייצור, דהיינו לכאורה גם מערכות מסוימות שיוצרו אחרי 22/2015 לא נתמכות (הרכב שלי בכלל יוצר בספטמבר).

פעם עלה פה קישור להודעה רשמית של היצרן עצמו שיאפשר תמיכה בכל המערכות מתאריך 22 של 2015 אולם איני מוצא אותו, למישהו יש הישג לידיעה בהישג יד?

לא ארחיב יותר מידי מה אני מתכוון לעשות מעבר למה שכתבתי מכיוון שיש אוזניים לכותל, אבל דבר אחד ברור: אני ממש לא מתכוון לשתוק על הדבר הזה.

פרט לכך קיבלתי כמה וכמה הודעות פרטיות וקראתי את כולן - המשיכו לשלוח, הפתעות ועדכונים בהמשך. תודה.

שיהיה בהצלחה עבור כולנו ותודה מראש :)

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיו,

אני לא רוצה להיות הורס המסיבות, אבל ההגבלה הזאתי היא לא יחודית לצ'מפיון.

מפורומים אחרים בעולם, זה נראה שיש מקטים "בעיתיים".

לדוגמא:

https://www.hahn-onlineshop.de/zubehoer/multimedia/original-vw-volkswagen-aktivierungsdokument-app-connect/a-6165/

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=290&t=315330&start=15

אתה ממש לא הורס שמחות, פשוט שידרגת את המאבק למאבק גלובלי בגרמנים ולא סתם תלונה של כמה ישראלים בודדים.

רפיד, למה שיחליפו מכשיר, בגלל שהוא לא תומך משהו שמלכתחילה לא היית אמור לקבל ורכשת את הרכב בידיעה הזו?

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מצליח להבין מה הקטע של המאבק הזה.

מי מכם שקיימת אצלו המערכת שלא תומכת, האם במעמד ההזמנה סיפרו לכם שיש ברכב שיקוף? כי אם לא, אז מה אתם רוצים? בסיאט איביזה יש גם פנסי קסנון ובסקודה פאביה יש צביעה דו-גונית, אז כשייסתיים המאבק הזה נפתח גם במלחמה נגד הגרמנים על גג לבן כי בסקודה, המותג הצ'כי הפשוט, יש, ובפולקסווגן - מותג ה3/4 יוקרה הביתי אין ואיך בכלל זה יכול לעלות על הדעת?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ ממה שאני הבנתי, בין השורות, להרבה מהם נאמר "בעוד כמה חודשים יהיה עדכון וזה יעבוד"

מה זה? לא ברור, carplay? android auto? שניהם? אף אחד מהם?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שקנה רכב מתוצרת פולקסווגן יכול לראות בבירור שיש ספר רכב שמוקדש למולטימדיה ולאפשרויות הcarplay ו android auto, והספר מתורגם לעברית.. יש שם גם התייחסות לכפתור זיהוי קולי שיש על ההגה שגם לא עובד משום מה.

וכן גם לי אמרו לפני כמה חודשים שאמור להיות עדכון למערכת שיסדר גם את העברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל בעלי המכוניות עם המק"טים הבעייתיים מתבקשים לכתוב לי בשרשור הזה או בהודעה פרטית את סוג הרכב שלהם כולל שנת ייצור (בעדיפות לתאריך ייצור מדויק).

תודה רבה.

אצלי מק״ט שלא תומך (819A). גולף GTI עלתה לכביש במרץ 16, אבל אני יודע שהאוטו כבר היה בארץ לפני. אם תגיד לי איך בודקים תאריך ייצור, אשמח לעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל קראתי את ההודעות הפרטיות שלכם ואגיב לכל אחד עד השעה חצות, וכמו כן אבדוק אם יש שאלות כאן ואשיב בהתאם.

בינתיים הנה חלק מהתשובה של צ'מפיון לאחר שטענה שהמערכות שונות מבחינת חומרה בנוגע להחלפתן באחרות:

"אין גם אפשרות להחליף את היחידה ליחידה אחרת שתומכת מכיוון שאז לא תהיה אפשרות לקודד אותה און ליין (בגלל חוסר ההתאמה בשרת בגרמניה)".

קצת מוזר לי לשמוע בתור לקוח דבר כזה, אין לכם התאמה מול השרת הגרמני? ואם מתקלקלת לי המערכת וצריך להחליף אותה - מי יקודד אותה?

בכל אופן כל הנושא הזה עבר למחלקת השיווק ולמחלקה הטכנית ואני מצפה לתשובתם הסופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[/b]קצת מוזר לי לשמוע בתור לקוח דבר כזה, אין לכם התאמה מול השרת הגרמני? ואם מתקלקלת לי המערכת וצריך להחליף אותה - מי יקודד אותה?

מחליפים לך מערכת מאותו סוג ורק מקודדים אותה.

אתה דורש מערכת עם part number אחר.

Sent from overseas using Tapatalk

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...