Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לקוח ותיק מקבל מה שהוא קונה.

תשמ'ע, הנושא של המירור לינק ושאר האופציות של מערכת המולטימדיה המותקנים ברכבי קונצרן VAG נמצאים קצת בתחום האפור לכן קשה לקבוע בוודאות האם הקונה סטיו קיבל את מה שהבטיחו לו במפרט של הרכב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נציג צ'מפיון, בהצלחה, זה לא הולך להיות קל.

מרוב בבל"ת אני כבר לא זוכר איך זה התחיל (לא, לא בפרק של "1983, יוקנעם, מטראולוג חובב מגיח לאוויר העולם", בפרק שאחרי). הבטיחו למישהו במעמד הרכישה שתהיה אופציה לשיקוף או שסטיו (הייתי שואל אותו ישירות אבל הוא לא עונה לי כי עשיתי לו פעם נהנהבננה) סתם מתבאס מזה שלחברים באברופה יש שיקוף ובמדינתו הלחלוחית לא.

אם הבטיחו, שיקיימו. גם אם זה אומר החלפה פיזית של המערכת. ורצוי בחינם, כי אם זה מופיע במפרט זה צריך להופיע ברכב.

אם לא הבטיחו, למה אנחנו מבזבזים על כל זה כל כך הרבה ביטים בתרמיל של עמוס?

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שלא מקובל עלי שאני (לקוח Y) רכשתי את הרכב הזה ולקוח X רכש את אותו רכב בדיוק, שנינו רכשנו את הרכב באותו המפרט ושנינו שילמנו את אותו הכסף.

ללקוח Y (אני) אין תמיכה באופציות הללו, וללקוח X יש.

לקוח Y צריך לשלם עוד כסף ולקוח X לא.

התוצאה: לקוח Y שילם יותר כסף בסופו של דבר על אותו מוצר בדיוק ביחס ללקוח X - וזה, חברים, לחלוטין לא מקובל עלי מבחינה שירותית (עזבו שניה משפטית).

בכל אופן צ'מפיון כבר פנתה אלי בהודעה פרטית בבקשה למס' שלדה וכבר השבתי לה - העניין בבדיקה, אך האמינו לי שיהיה בסדר במוקדם או במאוחר.

המשך יום מקסים לכולכם. :)

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה לציין שכאשר השיקוף עובד הטלפון לא מספיק להיטען ממטען ובעצם כעבור כשעה של ניווט עם וויז בשיקוף הטלפון משוט מתרוקן.

שלא תהיה לך אכזבה קשה מדי כשזה כן יעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שלא מקובל עלי שאני (לקוח Y) רכשתי את הרכב הזה ולקוח X רכש את אותו רכב בדיוק, שנינו רכשנו את הרכב באותו המפרט ושנינו שילמנו את אותו הכסף.

התוצאה: לקוח Y שילם יותר כסף בסופו של דבר על אותו מוצר בדיוק ביחס ללקוח X - וזה, חברים, לחלוטין לא מקובל עלי מבחינה שירותית (עזבו שניה משפטית).

בכל אופן צ'מפיון כבר פנתה אלי בהודעה פרטית בבקשה למס' שלדה וכבר השבתי להם - העניין בבדיקה, אך האמינו לי שיהיה בסדר במוקדם או במאוחר.

המשך יום מקסים לכולכם. :)

אני במקומך הייתי פועל בכיוון שונה.

אתה קנית רכב X בדיוק כמו השכן (במקרה הספציפי שלך לא בטוח כי ביקשת ייצור מיוחד מוולפסבורג) ונוצר מצב שבשוק היד השנייה הרכב של השכן שווה יותר. האם לא ראוי שהיבואן שמכר רכב מוגבל יתחייב לקנות אותו חזרה (לא במסגרת טרייד אין אלא לקנות) במחיר השוק של הדגם המקביל?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע, אם לפני זה היית סתם דרמה קווין, פה אתה כבר מטעה אנשים שאשכרה עלולים לחשוב שמגיע להם שלא מגיע להם. להלן גזיר מהדף האחורי (נראה לי שזה האחורי, זה קובץ PDF אז אני לא בטוח) של המפרט של פולקסווגן פולו (וולספדן, ווסטרוז) מהאתר של פולקסווגן ישראל (האינטרנט, ישראל). את השורה המסומנת - בעילגות יתרה יש לציין ובצורה ממש לא ישרה, ראית?

Capture.PNG

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לרפות ידיים של אחד שרוצה לשפר .

תתבוששו לכם

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2008 רכשתי פאביה ספורט חדשה אשר עדיין אצלי וברצוני להחליפה בקרוב בדגם חדש יותר מהדגמים שאתם מייבאים (היא כבר 8 שנים על הכביש ומעל 100 אלף ק"מ), ולכן אשמח לקבלת פתרון לפולו ע"מ שתהיה לי מוטיבציה לרכוש מכם גם את הרכב השלישי (הפעם מהמלאי ולא בהזמנה מיוחדת). תודה :)

סתם ככה, פשוט לקנות פאביה חדשה?

בלי מאבקים?

בלי מלחמות חובקות עולם?

איפה הסיפוק?

טוב בעצם זאת פאביה, היו ימים שכל בעל אאוטלנדר היה עוצר בשקיקה למראה פאביה בכביש.

למען האמת אני סקרן לדעת מדוע באמת במק"ט מסויים אפשר להפעיל ובאחר לא.

עם זאת, הטענות של X ו Y שילמו אותו דבר אז מגיע לנו אותו דבר קצת מטעות, במיוחד לאור העובדה שהאופציה לא הייתה קיימת במעמד מכירת הרכב אלה נוספה רק עכשיו לאחר מאבק קשה וממושך.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנציג צ'מפיון, אולי הגיע הזמן שתעדכנו את המוסכים שלכם על העדכון?

היום הייתי במוסך ואין להם מושג על העדכון.

צהרים טובים,

נשלחה אליך הודעה פרטית בהמשך לשאלתך,

בברכה,

קטיה פנקוב

חטיבת שירות צ'מפיון מוטורס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה נכון אם תגיבו באופן גורף לכולם, יש לכם פה עוד הרבה לקוחות.

אחרת לשם מה היה המאבק הזה?

אם כל אחד יכול לקבל את השירות רק באופן פרטני

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם ככה, פשוט לקנות פאביה חדשה?

בלי מאבקים?

בלי מלחמות חובקות עולם?

איפה הסיפוק?

טוב בעצם זאת פאביה, היו ימים שכל בעל אאוטלנדר היה עוצר בשקיקה למראה פאביה בכביש.

ליתר דיוק חשבתי הפעם על איביזה (במילא הכל מיוצר ע"י פולקסווגן) וכבר הייתי בסוכנות ועשיתי נסיעת מבחן.

הצעת מחיר של 83K על הכביש כולל חיישנים אחוריים עם צג (לא שטוחים) ואיתוראן סייב. גיר DSG7. הרכב מגיע עם מולטימדיה, חיישני אורות וגשם, בקרת שיוט, חישוקי 15 אינץ' (טאסות) ועוד כל מיני דברים.

מנוע 1.0TSI טורבו שעושה רושם שמהיר מאוד ביחס לפאביה 1.6 אע"פ ההספקים הדומים (105 כ"ס לעומת 110 כ"ס, ההבדל הקטן בין טורבו למנוע אטמוספרי), לשלילה הגיר קצת מעצבן בזינוק וכמו כן לא אהבתי את הפעולה שלו בפקקים ביחס לתיבה האוטומטית שמותקנת בפאביה (אם איני טועה זו תיבה יפנית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שלא מקובל עלי שאני (לקוח Y) רכשתי את הרכב הזה ולקוח X רכש את אותו רכב בדיוק

אני מתנצל על האופטופיק אבל אני לא יכול שלא לשאול, איך זה שאתה דווקא Y ולא X? שכן כאשר משתמשים בדוגמאות X,Y, אז אקס הוא בד"כ המשתנה הראשון - אבל אתה עשית הפוך.

האם זה איזה משחק מוחות חולני? אתה משתמש בבמת הפורום ע"מ להתעלל באנשים עם ocd?

: \

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ORYO, אתה לא צודק. סטיו קנה אחר כך ולכן הוא Y. זה שרכש קודם הוא X וסטיו מדגיש את העובדה שלמרות שקנה מאוחר יותר הוא זה שנדפק.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, ישנה חברה בשם "רדיו מילאנו" שמתמחה במערכות מולטימדיה של VAG, בדקתם שמא תוכלו לסדר את כל הבעיות והמשאלות דרכם, בלי כל כאב הראש הזה?

(WAZE הם מכניסים בוודאות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 525 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...