Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנסה לענות לכם על השאלות ממה שאני יודע:

לגבי הביורוקרטיה הגרמנית - הוא חזר על זה כמה פעמים שהם פדנטים שלא עושים חצי עבודה ולכן לא רצו לשחרר מוצר נטול תמיכה. אמר שבסקודה ובסיאט היו המון בעיות עם זה בגלל שלא היה אכפת להם - אילו בעיות היו שם? לא שמעתי על דבר כזה.

שקע USB - אי אפשר לבצע את העדכון ללא החלפת שקע אך להבנתי זה שטויות להחליף אותו, אך עם זאת יד ישראלית שנוגעת בפלסטיקה לא תהיה רחמנית ביחס ליד גרמנית מקורית מהמפעל במקרה דנן ואנחנו יודעים את זה בפורום הזה היטב. לפי הערכה שלי היבואן בארץ סגר עם היצרן שהעדכון יהיה רק בתמורה להחלפת השקע. לא חושב שיסכימו שתביאו שקעים מהאינטרנט.

תמיכה במערכות - בעיקרון יש תמיכה במערכות שיוצרו משבוע 22 של שנת 2015, אך הוא בודק לי כעת למה במערכות מסוימות אין סמל אפילו של אפ-קונקט ובחלק יש וכשלוחצים עליו כתוב לפנות לדילר לפתיחה.

החלפת מערכת ללא מקורית - ברור שניתן להחליף, אך בפולקסווגן דרך המולטימדיה ניתן לשלוט במערכות הרכב ולהגדיר כל מיני נתונים ואם המערכת תוחלף האופציות הללו יתבטלו, מה גם ששוב אנו נכנסים לנושא הבעייתי של ההתקנות המקומיות בארץ. פרט לכך, באיביי צריך לשלם מיסים על סכום כזה (אלא אם כן המחיר כולל מיסים).

בנוגע לוויז - באנדרואיד לא, באפל כנראה הגוגל מפות יעבוד אך התשובה הפשוטה ביותר היא ללכת לראות מה עובד בסיאט ובסקודה - התשובה שקיבלתי היא שכל מה שעובד שם יעבוד גם בפולקסווגן (זו אותה מערכת).

לגבי המחיר - אכן הזוי ויקר, אבל לא ציפיתי למחיר נמוך יותר (אתם יודעים עם איזה יבואן יש לכם עסק) - אך עם זאת גם בחו"ל זה בתוספת תשלום. מבחינה משפטית האופציה לא היתה כתובה בחוזה: לא בהזמנה, לא בנספחים, לא בקטלוג וכ' ולכן היבואן יכול לטעון שלא הזמנו את זה ולכן יכול לגבות על זה תשלום. שימו לב שבסיאטים ובסקודות זה כן כתוב.

וכן, לגבי המאבק הקודם בנוגע לגיר הידני זה נמשך שנה ושלושה חודשים ולכן הייתי בהלם כשסיימתי עם המאבק הזה וקיבלתי את כל התשובות תוך חודש בלבד. אולי בגלל שלגיר הידני לא היתה בכלל תקינה בארץ, הם הרי עשו תקינה רק יום לאחר שפדו את שיק המקדמה שלי ע"פ המסמכים של משרד התחבורה. לא יודע...

תודה לכולם.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אני חשבתי שזה ייקח חודשים רבים והייתי ספקן לגבי סיכויי ההצלחה. כל הכבוד סטיו שהצלחת.

בכל מקרה לדעתי פתרון זה עדיף על פני כל התקנה של מערכות חיצוניות. בנוסף נאבד את היכולת לשלוט במערכות הרכב שזה קיים רק במערכת המקורית.

עכשיו נותר רק להוריד את המחיר למשהוא שפויי.....

בכל מקרה, התקדמנו בזכות סטיו.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר קיבלתי אוקטביה 2016 חדשה ולא הספקתי כ"כ לבדוק לעומק את הנושא אבל ממה שכן בדקתי

אנדרואיד AUTO עובד כמו שצריך (יש צורך להוריד את הAPK של האפליקציה - לא ניתן להוריד ישר מהחנות בישראל). גוגל עדכנו לא מזמן שבקרוב יוציאו עדכון שיכניס גם את ווייז לאפליקציות שאפשר להריץ דרך android auto.

בנוסף, יש את ה-mirrorlink שממש משקף את המסך של הטלפון על גבי מסך המולטימדיה אבל עד כמה שאני יודע זה רק למכשירים תומכים - אצלי זה עבד עם xperia z5. (אפשר לבדוק מה נתמך בhttp://compatibilitylist.skoda-auto.com/

מישהו יכול להסביר לי למה צריך לחכות שגוגל יוסיפו את וויז ל android auto אם אפשר פשוט לעשות שיקוף מסך?

דרך שיקוף מסך אפשר גם לשלוטו באפליקציות או שרק לראות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

לדעתי כי לא כל המכשירים תומכים בmirrorlink.

לגבי השליטה, כמו שאמרתי, לא בחנתי את זה לעומק אבל מניסיון קטן ממסך הבית של הטלפון הפעלתי את ווייז - כמובן כל זה ע"י נגיעה במסך המולטימדיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל, כמו שרשמו לא כל המכשירים תומכים ב MIRROR LINK זה דבר ראשון, דבר שני - אלה שכן תומכים זה עובד בהם עם לאג נוראי.

פשוט חכה עד סוף אוגוסט\ספטמבר שגוגל יוסיפו תמיכה רשמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן,

בפאביה 2016 שלי, חוץ מאייפון אני לא מצליח לצמד שום טלפון אנדרואיד.

האם זה בגלל הנושא הנ"ל (מה שקדם לתקדים המדובר), האם צריך לשנות מיקום הטלפון לחו"ל?

מדהים לגלות שיש אנשים עיקשים שמצליחים להזיז הרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהסתכלות יותר מעמיקה, אני מבין שלא ניתן לשקף את ווייז. מישהו יודע אחרת?

זה לא שיקוף "מלא", אלא מספר אפליקציות שניתן להריץ (הודעות, מוזיקה, מפות וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה לנו כאן..

יצאת "למלחמה" , מלא בפתאוס שלא היה מבייש את משה דיין אחרי ששת הימים,

לכאורה על זכותך ועל המגיע לך בתור רוכש של פאר התוצרת הגרמנית.

נעלבת, ונעלמת אחרי שאנשים אמרו לך שאתה נלחם בטחנות רוח.

ועכשיו חזרת, "מנצח" , אחרי שהצלחת להציק למישהו מספיק כדי שהוא יאפשר לך את הפיצ'ר החצי אפוי הזה.

אהה כן, ובדיסקליימר קטן אתה מוסיף שהתוספת הזו עולה 1500 ש"ח, אחרי שיצאת "למאבק" שלך במטרה להשיג את מה שמגיע לך לטענתך בתור צרכן.

אכן, כל הכבוד חבוב!

אני בתוך שכולם מריעים לך שם בעולם שאתה חי בו.

:roll:

עריכה אחרונה על ידי Nightstalker
תוקנה שגיאת כתיב

בלוג קרינה חשוב! [URL]http://terrorkrina.blogspot.ie/[/URL] :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 523 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...