Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צודק, בקריאה ראשונית חשבתי שזה רק לבעלי מכשיר אפל אבל הוא אכן רשם שזה לכולם.

מנגד, גם אם עלות השקע היא 500 ש"ח (LOL), המחיר עדיין אסטרונומי.

אני ממש רציתי לפרגן לצ'מפיון, בחיי. היו אומרים שיש עלות של כמה מאות שקלים, אולי אפילו שואף לאלפיה מלמטה - יאללה נו, שעת עבודה וזה.

אבל המחיר שהם תקעו סתם חזירי, אלא אם ההחלפה היא עבודה של חצי יום עבודה והשקע עשוי מאדמנטיום.

יש כמה דרגות להגזמה כאן:

1. זה היה אמור להיות בחינם. השקע לאפל זה משהו שהיה צריך להגיע עם הרכב, הבעלים לא אמור לשלם על זה שלא קיבל את כל החבילה.

גם עדכון גרסא אמור להיות בחינם, זה חלק מהשירות שניתן לרכב, בדיוק כמו ריקול.

2. נניח שזה עדכון מיוחד, סבבה, 200 ש"ח אפשר להבין.

3. טוב, אז נניח שגם השקע הזה זה משהו שבמקור לא שילמו עליו - כמה הוא כבר עולה? ביחד עם התקנה + עדכון אמור להגיע לגג 500-700 ש"ח.

ובכל זאת, הגענו ל 1500 ש"ח, וזה עוד בטח בלי מע"מ.

אני חושד שחלק מהסיבה היא שהם פשוט מנסים למצוא דרך לגרום ללקוחות לוותר על העדכון וזהו... ב 1500 ש"ח קונים HU איכותי הרבה יותר מהמקורי וסוגרים עניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל הכבוד לך, באמת.

אם מישהו מזמין את השקע מהאינטרנט ומביא להם, צ'מפיון יסכימו להרכיב לו את זה?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזל טוב! מתארגנת קבוצת רכישה לאונס קבוצתי על ידי כל עובדי קבוצת צ'מפיון. תגידו תודה. שמחתי לעדכן.

עריכה אחרונה על ידי daniel.gri
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני יבואני רכב ששנאתי מאז ומעולם וממשיך בדרכי. נכון, גם צ'מפיון ברשימה. הראשון זה קרסו. כל אחד שנוא מסיבה אחרת...

Sent from my m2 note using Tapatalk

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך את ההשקעה הרבה,

אבל חושב שעדיין סה"כ מייחסים יותר מדיי חשיבות למערכת מולטימדיה ברכב (!) לא בבית או באולם הקרנות...

נכון - כל אחד וההעדפות שלו. אני לעולם לא אפסול רכב אם אין לו שקע USB זה או אחר.

חבל שעל תקלות אקוטיות ויקרות יותר (לכיס) - לא נלחמים ככה. לעומת בעיות גירים ומנועים, גם אצל יצרנים אחרים (תסלחו לי) - הנושא הזה בטל בשישים.

אבל זה רק אני.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית, כל הכבוד לסטיו על היוזמה והמאמץ. אני מבין שאתה מאלה שלא מוותרים עד הסוף :wink:

שנית לא הבנתי למה לצ'מפיון איכפת אם הרכב ימכר למישהו עם אייפון, נשמע מטופש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאלות,

יש לי מכשיר אנדרואיד וגולף חדשה.

אני אוכל לעשות שיקוף מסך של הסלולארי על המסך של המולטימדיה? כול אפליקציה שמותקנת על הנייד תעבור למסך של המולטימדיה? גם וויז?

מצטרף לשאלה, האם ניתן לשקף וויז?

האם יוטיוב כבר מובנת בקארפלי או רק בשיקוף?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד stio. בכנות, לא האמנתי שזה יפתר כ"כ מהר.dave3, המחיר (המופקע) לא מפתיע בכלל, ולא גבוה בהרבה מזה שבבריטניה (יחסית, בדר"כ פקטור צ'מפיון גבוה יותר משמעותית).

מחכה לעדכון האם יש תקווה גם בפולו 'רגילה'.

volkswagen polo 2016

Ford Focus 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצאתי בפורם מאירופה http://www.golfmk7.com/forums/showthread.php?t=11132&page=8 (הודעה 125) שבאנגליה השידרוג עולה 100 פאונד. אם כך, צמפיון עושים עלינו סיבוב יפה, בערך פי 3.....

נסחפו קצת, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה, האם ניתן לשקף וויז?

האם יוטיוב כבר מובנת בקארפלי או רק בשיקוף?

תודה

בשבוע שעבר קיבלתי אוקטביה 2016 חדשה ולא הספקתי כ"כ לבדוק לעומק את הנושא אבל ממה שכן בדקתי

אנדרואיד AUTO עובד כמו שצריך (יש צורך להוריד את הAPK של האפליקציה - לא ניתן להוריד ישר מהחנות בישראל). גוגל עדכנו לא מזמן שבקרוב יוציאו עדכון שיכניס גם את ווייז לאפליקציות שאפשר להריץ דרך android auto.

בנוסף, יש את ה-mirrorlink שממש משקף את המסך של הטלפון על גבי מסך המולטימדיה אבל עד כמה שאני יודע זה רק למכשירים תומכים - אצלי זה עבד עם xperia z5. (אפשר לבדוק מה נתמך בhttp://compatibilitylist.skoda-auto.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 526 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...